Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בהוקרה לכל אלה שמבקשים שאחרים ייסעו בנתיב הימני:

רכב שנזכר בשניה האחרונה לפנות ימינה מהנתיב השמאלי, לא מצליח להשתלב ונשאר עומד בנתיב שלי, מה שחייב בלימה אגרסיבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה היה נסיון פשע מאורגן שמטרתו להוריד אותי מהכביש, או שמא יש דפוס נהיגה שערורייתי באיזור אלוף שדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^כשאני במרכז בעיקר ליד צמתים כאלה אני תמי משתדל זמנית לעבור לשמאל רק בגלל אנשים שנכנסים להשתלבות בלי לשים קצוץ על הנתיב שאליו משתלבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני.

באופן כללי, בהתקרבות לצומת, נהיגה בסמוך למרכז הכביש מבליטה אותך לעיניהם של נהגים בכיוון הניצב.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^כשאני במרכז בעיקר ליד צמתים כאלה אני תמי משתדל זמנית לעבור לשמאל רק בגלל אנשים שנכנסים להשתלבות בלי לשים קצוץ על הנתיב שאליו משתלבים
100 מטר אחר כך פניתי ימינה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אז נחמדה שלא הולך לה כל כך בעקיפות, פעם ראשונה כמעט תאונה, פעם שנייה איבדתי את הסבלנות ו"דחפתי" אותה הצידה.

[video=youtube_share;UV9lMwT2r6I]

אם אינני טועה,

אסור חוקית לצאת לעקיפה אחרי רכב עוקף.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה היה נסיון פשע מאורגן שמטרתו להוריד אותי מהכביש, או שמא יש דפוס נהיגה שערורייתי באיזור אלוף שדה.

צפרת להם? לא הצלחתי לשמוע.

כדי שלא יווצר רושם שאני שואל מתוך נימת ביקורת, אני במקרה כזה הייתי צופר בטירוף.

עריכה אחרונה על ידי ArikB
הבהרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהוקרה לכל אלה שמבקשים שאחרים ייסעו בנתיב הימני:

רכב שנזכר בשניה האחרונה לפנות ימינה מהנתיב השמאלי, לא מצליח להשתלב ונשאר עומד בנתיב שלי, מה שחייב בלימה אגרסיבית

הפניה לזיו מאינטרנציונאל... יש שם מלא מפגרים, ברמזור אחד למעלה עוברים באדום על בסיס שעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע פוגע ברכב שעומד על השוליים. מי לדעתכם אשם?

[video=youtube_share;qPi93A6s2Eo]

לדעתי שניהם אשמים, אבל רוב האשמה על האופנוען, הרכב עצר? יש סיבה לכך? אם תקלה ברכב, שים לפחות תמרור אזהרה, לא סתם יש בבגאז' כזה, והאופנוען, כנראה לא הסתכל קדימה יותר, יכל לנסוע בנתיב, ולא על השוליים, וכך למנוע תאונה או אי הבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל ההנחיה של המשטרה בנוגע לנסיעת אופנועים בשוליים

אומרת

א' נסיעה בעת עומס בלבד

ב' נסיעה במהירות בטוחה לדעתי 50 קמ"ש(?)

רוכב הקטנוע אשם 100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הנחייה על המהירות, אבל יש לעשות זאת בזהירות מקסימלית ואין בהסכם כדי לפטור את הרוכב מאשמה.

אז כן, האשמה עליו ובלי קשר ,הוא אדיוט.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה,

אסור חוקית לצאת לעקיפה אחרי רכב עוקף.

כנראה שאתה צודק, יצאתי מנקודת הנחה שהוא יסיים ואני אמשיך אחריו, טעיתי ביציאה שלי מהמקום.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

??

אני לא מכיר תקנה כזו. יש איסור לעקוף רכב עוקף, אלא אם יש שלושה נתיבים.

לקח לך בערך 11-12 שניות "מדלת לדלת". מדובר באחת הישורות בכביש היהודיה, לא? למיטב זכרוני יש שם שדה ראיה טוב מאוד למרחק של מעל קילומטר, ובהנחה שראית שהדרך פנויה לחלוטין, אני לא רואה בעיה מיוחדת בעקיפה הזו ספציפית. באופן כללי כמובן שכדאי להיות כמה שפחות זמן בנתיב הנגדי ולקצר את העקיפה ככל שניתן.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...