Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

יש ימים שבהם אני יוצא ממגדל המגורים שלי ונופלים דברים ממרפסת בקומה ה 30... דברים שיכולים להרוג אותי.

מבחינת הסיכון על פי הסטטיסטיקה, בדוגמה שהבאת הסיכון אינו מובהק. במקרה של עצירה בשול - הוא כן.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא לזה התכוונתי אבל אני לא יפה נפש ולא מסנן כלום, לא ראוי לגינוי ולא נעלים, היא פשוט מטומטמת כי היא עוצרת במקום שמסכן אותה ואת הילד הקטן שלה שלא מרגיש טוב אז במקום שהוא לא ירגיש טוב עוד 2-3 שניות היא עוצרת עכשיו במקום שיכול להוסיף לה ולילד שלה את התואר ז"ל בקלות

היו מספיק מקרים שאנשים נהרגו בגלל שהם עצרו בצד הדרך בגלל שטות

למה שהתכוונתי זה שזה שהיא מטומטמת ועוצרת במקום שמסכן אותה לא עושה את המטומטם שעל הקטנוע לא מטומטם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו - אין ספק שהעצירה של הנהגת מסוכנת. אבל סביר שהיא עשתה איזו הערכת סיכון קצרה. אם היא חשה שהילד עלול להקיא ולהחנק מבחינתה הסיכון מוצדק, ואני מוכן לקבל זאת. אם מדובר על איזה אפצ'י - לא. בינתיים נתן לה להנות מהספק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא לזה התכוונתי אבל אני לא יפה נפש ולא מסנן כלום, לא ראוי לגינוי ולא נעלים, היא פשוט מטומטמת כי היא עוצרת במקום שמסכן אותה ואת הילד הקטן שלה שלא מרגיש טוב אז במקום שהוא לא ירגיש טוב עוד 2-3 שניות היא עוצרת עכשיו במקום שיכול להוסיף לה ולילד שלה את התואר ז"ל בקלות

היו מספיק מקרים שאנשים נהרגו בגלל שהם עצרו בצד הדרך בגלל שטות

למה שהתכוונתי זה שזה שהיא מטומטמת ועוצרת במקום שמסכן אותה לא עושה את המטומטם שעל הקטנוע לא מטומטם

אז בגלל מקרים של מוות בשול, לא נעלה על הכביש ולא נעצור בשול? אני חושב שהנקודה הובהרה על ידי שאר חברי הפורום גם כן, אל תהיה מקובע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו היתה תופעה זניחה - בסדר.

אבל התנגשויות קשות וקטלניות עם רכבים העומדים בשולי הדרך הן מספיק תדירות כדי להפוך את השול למקבילה המוטורית של שטח אש.

אז בסדר, זה לא שדוחים כל עצירה, בלי קשר לסיבה. אבל בהחלט אפשר להיות הרבה יותר מחמירים מהנהג הישראלי שעוצר שם עבור כל שטות.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצירה בשול צריכה להתבצע רק בעל כורחך - מצב טכני או רפואי שאינו מאפשר התקדמות למקום יותר בטוח. אם יש שולים רחבים וניתן להתרחק 2-3 מ' מנתיב הנסיעה ניחא, אבל עצירה בשול צר כמו בסרטון זה, או במקרה בו נדרסו האם והתינוקת לפני מספר שבועות*, הם תזכורת לכמה מסוכנת העמירה בשול וכמה חשוב להתרחק מנתיב הנסיעה.

כל זאת בלי לגרוע מטמטומו של הקטנוען.

* אני יודע שפורמלית באותו מקרה מדובר בשטח הפרדה ולא בשול, אבל הסכנות זהות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי ברשת התייחסות רשמית של המשטרה לנושא הרכיבה בשול. בבלוג של מיצו מצאתי את זה:

ההבנות הללו אינן מתירות לכם לנוע בשול בשעה שאין גודש תנועה על הכביש, ואינן מתירות לכם לנוע על השול (כשיש וכשאין גודש תנועה) במהירות גבוהה! בכל מקרה ההמלצה היא לא לעבור מהירות של 50 קמ"ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלישי - אוטובוס שחוסם נתיב שלם מכריח אותי לעבור משמאל לאי תנועה. מרגיז.

בעבר, זה היה אי תנועה בנוי. כיום, מצויר. בעוד כמה שבועות הוא לא יהיה שם, הכביש הזה יהפוך לחד סטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר, זה היה אי תנועה בנוי. כיום, מצויר. בעוד כמה שבועות הוא לא יהיה שם, הכביש הזה יהפוך לחד סטרי.

יודע ולא מתווכח.

אבל כל עוד המצב כמו היום, נהג האוטובוס הוא עבריין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא בגלל שהdrl חזק אלא הרחובות מוארים מספיק טוב + התאורה בלוח השעונים מוארת. כשהם יוצאים מהעיר הם קולטים שהם בעצם ללא אורות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי כמה מנותקים אנשים מכפתור כל כך פשוט, גם אצלי אין הבדל בלוח שעונים בין דלוק לכבוי, אבל אני יודע להסתכל חצי מטר קדימה ולהוצא את הראש מהת*ת ולראות שאין שום אור שיוצא מהפרונט שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופנוען 90% אשמה.

אין פקק והוא עוקף במהירות גבוהה.

איך בדיוק נהג המאזדה אשם? חייב להבין...

שהאופנוען יגיד תודה שזאתי התאונה שהוא קיבל בגלל החוסר תשומת לב שהוא שם בכביש. מה אם היה שם עובר רגל? משאית? חפץ מסוכן? הבחור או הסתכל בפלאפון או שלא עניין אותו הכביש.. כאילו הוא שם לב שהיה שם משהו רק אחרי התאונה. הוא אפילו לא ניסה להתחמק מהסכנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...