Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בוא נאמר שאני פחות משתייך לאלו שמתקשרים להתלונן לנוהל 6 על

כל עבירה שאני רואה :-) . אם כבר להתקשר, אז מתי שזה קורה (כמובן

קודם לעצור בצד בצורה בטוחה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ש"מרשים" הוא שהנדחף בסרטון השני שלך מצליח להיכנס למרות שאתה קרוב מאוד (אהמ...) לרכב שלפניך.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ש"מרשים" הוא שהנדחף בסרטון השני שלך מצליח להיכנס למרות שאתה קרוב מאוד (אהמ...) לרכב שלפניך.

איך אפשר בלי להעביר ביקורת... אז "אהמ" או לא "אהמ", שמרתי מרחק כנדרש ואף יותר מכך ;-) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כבר צריך לדעת שאני הנודניק הקבוע בעניין הזה. מתנצל מראש....

ברוב הסרטונים שמועלים כאן ניתן "לספור שניות" ביחס לסימונים על הכביש (במקרה שלך - המזלג בכביש) ממש כמו מישהו שיושב ברכב - כך שזה הופך לעניין של מספרים ממשיים.

ברוב המקרים, ולמרות שהמשתמשים כאן ברובם נהגים בעלי מודעות גבוהה, המרחקים הם עדיין בסדר גודל של שניה אחת בלבד.

בפועל, גם נהגים עירניים מגיבים בסדרי גודל של שניה ומעלה - ולכן נכון לשמור שתי שניות ואפילו שלוש שניות, כי נכון להתחשב באפשרות שיהיה הפרשים ביכולת העצירה של הרכבים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה היא רכב צבאי, מה ש(כמעט)מבטיח שהתלונה תטופל.

קיה ריו ניתן לרבי סרנים

קציני רכב בד"כ קצינים או רסלים בדרגות נמוכות.

דבר אל ההיררכיה , לא יטופל לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 66 וכביש 71 חייבים לעבור שיפוצים והרחבה, זה הזוי שלא מבוצע בפועל. אם אני לא טועה לכביש 66 יש תכניות הרחבה, מה נסגר עם זה?

אין לי מושג מתי כביש 66 יורחב, אבל העבודות להרחבת ומחלוף כביש 71 כבר מתנהלות במקביל למסילת הרכבת לבית שאן. כנהוג בארצנו העבודות מתנהלות בעצלתיים ובזמן העבודות מצב הכבישים קטסטרופלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאולי יהיה לכם מעניין לדעת שאתר רודשיימר עבר שינוי גדול והפך לאתר אשר ממפה ומסדר את סרטוני מצלמות הרכב. http://comroads.com

אם יש לכם סרטונים שלכם ביוטוב, אפשר גם לעשות להם Embedding של הסרטון באתר.

אנחנו עדיין עובדים על שיפורים והופכים אותו למהיר יותר, אבל נשמח לשמוע את דעתכם על האתר כאנשי מצלמות רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם נשבר שיא חדש של חוצפה וכל פעם מפתיע מחדש...

1. מונית עומדת בחניה כפולה (חוסם נתיב) וחבר שלו מונית, עומד בחניה משולשת תוך כדי חסימת עוד נתיב...

2. נסיעה באדום מלא (לא מתחלף) של קטנוען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...