Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בחיים לא נותן לה לעבור. בחיים. רק על החוצפה שהיא ראתה אותך ובכל זאת החליטה להמשיך לנסוע לנתיב שלך במקום לחזור אחורה. לא צריך אפילו כח מיוחד בשביל להתעמת. פשוט עומד במקום עד שהיא עושה רוורס. שתלמד לנהוג, שלא תצמד למשאית ואז היה לה שדה ראיה אם לנסוע בנתיב הנגיד או לא.
מיותר

היא תתעצבן עליך ולא תלמד מזה שום שיעור לחיים.

אין טעם לנסות לחנך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוג האנשים שצריך להעביר מעבר לגבול לסוריה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה יפה של המצלם!

צינזרו את לוחית הזיהוי בסרטון. מניח שהנהג יוזמן לחקירה ומקווה שיאלץ להחליף מקצוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על האיכות, לא יודע למה היוטיוב העלה ככה

באמת שלא הבנתי מה קורה פה. אשמח להשערות

הורים שצריכים לשבת בפנים חצי שנה כל אחד (לא רואים בדיוק מה קורה אז תקשיבו)

לא התעצבנתי עליה עד התנועות שהשרלועה עשתה עם הידיים (אגב שימו לב מתי היא שמה לב אלי!)

"סתם" נהג משאית עובר באדום, שגרה

ועל זה אין מה להגיד. פשוט היה לי צורך לשתף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא נותן לה לעבור. בחיים. רק על החוצפה שהיא ראתה אותך ובכל זאת החליטה להמשיך לנסוע לנתיב שלך במקום לחזור אחורה. לא צריך אפילו כח מיוחד בשביל להתעמת. פשוט עומד במקום עד שהיא עושה רוורס. שתלמד לנהוג, שלא תצמד למשאית ואז היה לה שדה ראיה אם לנסוע בנתיב הנגיד או לא.

באמת שזה לא היה עוזר.

קרה לי דבר מאוד דומה וכשעצרתי את הנהגת ושאלתי אותה למה היא יכלה לחכות שתי שניות כדי שאעבור בצורה נוחה, היא פשוט התעלמה לגמרי וסגרה את החלון.

גועל נפש כזה לא ראיתי הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סירטון מהיום שאני בספק אם בכלל להעלות אותו.

נוסעת בלונדינית על טויוטה CHR ומשתלבת בכביש המהיר (מחלף אלוף שדה וכביש 4)

ואז חותכת כמעט ב90 מעלות מנתיב ימיני עד לנתיב שמאלי. ממש עושה פניה חדה ימינה ועוברת את הנתיב האמצעי כאילו זה מעבר חציה.

והקטע המצחיק שהנציב האמצעי יותר מהיר מהשמאלי. אז למה לעזעזל סיכנת את עצמך ואת הסובבים אותך??

בשביל לנסות ולחסוך דקת נסיעה בהשתלבות נורמלית?

זה פשוט הזוי כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד שעושה פרסה במקום בו מותרת הנסיעה ישר בלבד.

לזכותו ייאמר שעד לפני שבועיים היתה במקום פנייה שמאלה.

לרעתו ייאמר, שאם כבר אתה נכנס באופן לא חוקי, או גם חוקי, לנתיב תנועה, לפחות תלחץ על הגז ותתאים את מהירות הרכב לתנועה.

הכלל הבסיסי, איפה שמותר לעשות פרסה, מותר לעשות אותה רק אם אתה לא מפריע לתנועה. כאן זו כבר ממש סכנה.

[video=youtube_share;WCkxpn7ut4U]

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...