Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

מתעב אנשים כאלה. כבר איבדתי תקווה שאנשים ידעו לשמור על הנתיב שלהם בכיכרות או בפניות, אבל כמה פאקינג קשה זה לשמור על הנתיב בנסיעה ישר? וגם זה לא שמדובר על נתיב תל אביבי צר שסטייה של 2 ס"מ בו מכניסה אותך לנתיב השכן (לא שגם זה תירוץ); היה לה פה הרבה מקום.

נראה לי שהיא נבהלה מהברייקס של הקטנוען שמלפניה - הרי היא בכלל לא לקחה שמאלה בסוף אלא פנתה ימינה. וכן, להוסיף לדבריך, לשבור שמאלה או ימינה בגלל סכנה מקדימה (ועוד איזו סכנה, אפשר לחשוב, זה הכל כמעט בהילוך איטי...) זה מתכון לתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שהוא נמצא בצומת באדום, הצומת קצר מאוד והוא נמצא בו בכתום.

עם זאת, המעבר לשמאלי המוקדם (וגם שלה) היה מיותר, או שהיית עוקף אותה וזהו, או שנוסע לצידה. היית יותר מדי זמן בשטח המת שלה. אי אפשר לסמןך על כל נהג שיכוונו את המראות שלהם כמו שצריך או שיעיפו מבט לפני מעבר נתיב, להפך, 90 אחוז מבחינתי לא עושים זאת.

אז שכל אחד יקח אחריות על הרכב שלו על המראות שלו ועל הנהיגה שלו ולא יגיע למצבים האלו.

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא..

אבא שלי אמר תמיד: 'תהיה נהג של מישהו אחר'

וזה פשוט נכון, כלל מנחה בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיום, בא להכנס באין כניסה, נהג ובחורה לידו שמסמנת לו עם היד הנה זה הנה זה, בעצירה אשתי פתחה חלון כדי להגיד לבחורה שליד הנהג שזה חד סיטרי, הבחורה המשיכה להצביע על המקום שאליו הם כיוונו בסימנים שימשיך לנסוע. בסוף עשה חצי פרסה ונעצר שם, את זה ראיתי כבר במראה האחורית. יש שלטי אין כניסה מאוד ברורים, תנועה יחסית ערה וחיצים על הכביש.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיום, בא להכנס באין כניסה, נהג ובחורה לידו שמסמנת לו עם היד הנה זה הנה זה, בעצירה אשתי פתחה חלון כדי להגיד לבחורה שליד הנהג שזה חד סיטרי, הבחורה המשיכה להצביע על המקום שאליו הם כיוונו בסימנים שימשיך לנסוע. בסוף עשה חצי פרסה ונעצר שם, את זה ראיתי כבר במראה האחורית. יש שלטי אין כניסה מאוד ברורים, תנועה יחסית ערה וחיצים על הכביש.

חוסר מודעות מדהים. מילא האישה שאולי לא נהגת ולא יודעת חוקי תנועה, אבל הנהג עצמו על מה הוא חשב בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שנהג קלולס כזה יכול להיות לא צפוי, במקרים כאלו אני מחזיק את הבלם לחוץ ולא זז עד שהוא מתרחק ממני.

גם לא בטוח שהוא לא שם לב, פשוט לא אכפת לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובפינתנו היום נהגת שלא יודעת מה זה סבלנות ומתן זכות קדימה.

אחרי שפיזרתי את הילדים בגנים ואת אשתי שמתחילה כמחנכת בכיתה א' נסעתי כולי עליז עם רגשות מעורבים הביתה ואז היא נתקעה לי בדרך. האמת לא היה לי כוח אפילו להתעמת איתה, רק אמרתי לה ''את ממש חוצפנית'' והיא השיבה ''מה אני אעשה תקעו אותי''.

שימו לב לידיים שלה איך היא מסמנת "סע סע", לאנשים אין בושה!

לשיפוטכם:

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, המשאית והעיקול חוסמים לה את שדה הראיה מלראות רכב המגיע מלפניה. התחילה לעבור נתיב בזהירות ואז אתה מגיע.

האם הזכות שלך בעקרון, כן. אבל אם זיהית אותה עוברת (לא יודע בגלל ענייני זוויות צילום וכד') עוד לפני הגעתך למכשול (המשאית, שבוודאות זיהית), אז תן לה כבר לעבור.

מנגד, שלשום במקרה דומה שהיה לי, כאשר אני בעליה ורכב חוסם נתיב נגדי, רכב יצא לעקיפה רגע לפני שאני מגיע גם, כאשר אין שום בעיית שדה ראיה. פה יש מקום "להתלונן". במקרה הזה, מודה ש"חינכתי" את הנהגת וגרמתי לה לסוע לאחור ולפנות את הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שפיזרתי את הילדים בגנים ואת אשתי שמתחילה כמחנכת בכיתה א' נסעתי כולי עליז עם רגשות מעורבים הביתה ואז היא נתקעה לי בדרך. האמת לא היה לי כוח אפילו להתעמת איתה, רק אמרתי לה ''את ממש חוצפנית'' והיא השיבה ''מה אני אעשה תקעו אותי''.

לשיפוטכם:

או חגירה נכונה של חגורת הבטיחות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בגלל זה לא התווכחתי אפילו כי פשוט אין לי כוח לזה.

אם היא לא הייתה נצמדת למשאית היה לה אחלה שדה ראיה, מעבר לזה היא הציצה, ראתה אותי, והחליטה שלא מתאים לה לתת לי לעבור ותוך כדי שהיא מסמנת לי עם היד ''סע סע'' היא החלה לנסוע לנתיב שלי ואילצה אותי לעשות רוורס. פחות העבירה פה היא שמפריעה לי אלא החוצפה עם הסימני ידיים כאילו ''מה נראה לי בכלל שאני נוסע בנתיב שלי''.

במצב כזה אני עוצר, נותן לרכב לעבור ואז יוצא בכיף שלי בדיוק הפרש של כ 30 שניות.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז יש לי אחד חדש מהיום שכמו בסרטון הקודם, גם מנסה לעלות עליי שמאלה.

וגם הוא עשה פרצוף כאילו אני לא בסדר.

מדהים, אותה סיטואציה אחד לאחד...

[video=youtube_share;68-HkptdS0A]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשיפוטכם:

בחיים לא נותן לה לעבור. בחיים. רק על החוצפה שהיא ראתה אותך ובכל זאת החליטה להמשיך לנסוע לנתיב שלך במקום לחזור אחורה. לא צריך אפילו כח מיוחד בשביל להתעמת. פשוט עומד במקום עד שהיא עושה רוורס. שתלמד לנהוג, שלא תצמד למשאית ואז היה לה שדה ראיה אם לנסוע בנתיב הנגיד או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...