Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

החלק המעניין קורה אחרי השנייה ה-25:

[video=youtube;_oCV_j-sVEE]

"שיט, פספסתי את היציאה שלי. טוב, אז אני פשוט אחתוך באגרסיביות לתוך היציאה בלי לאותת ובלי להתייחס לאם יש שם מישהו. הכל בסדר."

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק המעניין קורה אחרי השנייה ה-25:

[video=youtube;_oCV_j-sVEE]

"שיט, פספסתי את היציאה שלי. טוב, אז אני פשוט אחתוך באגרסיביות לתוך היציאה בלי לאותת ובלי להתייחס לאם יש שם מישהו. הכל בסדר."

_____ ____ __ _____ - ____ ___ __ _____ _____.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כביש 4 דרום, נהגת פתאום חותכת לי לנתיב השמאלי כדי לחתוך אי תנועה, תוך כדי שהיא כמעט נעצרת לחלוטין בנתיב הנסיעה, אה שכחתי העיקר שהיא אותתה שמאלה -

*מפאת כבודי לחברי הפורום הסרטון נחתך מיד אחרי המקרה כדי שלא תשמעו את מטר הקללות והגידופים.

[video=youtube;gvV01FP-C0E]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בתופעה כל כך נפוצה שאני אפילו לא מתרגש ממנה. האמת אני אפילו לא יודע אם הצופר ברכב שלי עובד. כאילו מה הטעם? אני לא אחנך אותם ואין לי כוח להתעצבן. השלמתי עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה צריך לקלל את מי שתיכנן את הכביש\שילוט

מדובר ביציאה מכביש 4 לכביש 5 יש שילוט של שלוש נתיבים שמאל לפתח תקווה (ה-2 הימנים לת"א כמדומני) ואז הכביש לפתח תקווה מתפצל לכביש 5 עוד פעם בלי שום שילוט מתאים.

מי שלא מכיר את הכביש מתבלבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בתופעה כל כך נפוצה שאני אפילו לא מתרגש ממנה. האמת אני אפילו לא יודע אם הצופר ברכב שלי עובד. כאילו מה הטעם? אני לא אחנך אותם ואין לי כוח להתעצבן. השלמתי עם זה.

דוקא במצב כזה הצפירה הכרחית. הורדת מהירות כל כך דרמטית בנתיב שמאלי של כביש מהיר מחייבת אזהרה. זו סכנת חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל לא מהמעצבנים שצופרים ככה, למשל בפקק כדי להוציא את העצבים, הצפירה נועדה לגרום לנהגת להבין שהיא חייבת לעוף מהר מהנתיב, זה שהיא עושה שטויות כדי לסכן את עצמה זה דבר אחד, אבל למה שהיא תגרום לזה שאכנס בה מאחור ואולי יבוא חס וחלילה מישהו מאחורי הרכב שלי וייכנס בי? ואני עם פיקנטו זה לא איזה רכב חזק מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה צריך לקלל את מי שתיכנן את הכביש\שילוט

מדובר ביציאה מכביש 4 לכביש 5 יש שילוט של שלוש נתיבים שמאל לפתח תקווה (ה-2 הימנים לת"א כמדומני) ואז הכביש לפתח תקווה מתפצל לכביש 5 עוד פעם בלי שום שילוט מתאים.

מי שלא מכיר את הכביש מתבלבל.

לא משנה אם היא התבלבלה\היתה אדישה או עייפה, מצידי שהיא תמשיך ישר עד היציאה הבאה, שתעשה עיקוף\פרסה כדי להגיע ליעד שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה אם היא התבלבלה\היתה אדישה או עייפה, מצידי שהיא תמשיך ישר עד היציאה הבאה, שתעשה עיקוף\פרסה כדי להגיע ליעד שלה.
בדיוק. ומדובר בסך הכל 800 מטר עד רחוב הרקון שם אפשר להסתובב חזרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הנה המנה החודשית שלי של סרטונים עבורכם:

החופש הגדול אמנם עומד להגמר, אבל זה מתחילתו...

[video=youtube;MDm3j5VSJ-o]

סרטון שחשוב לי שיגיע למשרד התחבורה, למשטרת ישראל או לא יודע למי.

עבירה מסוכנת מאוד שנהרגו בגללה אנשים בשנים האחרונות

פניית פרסה ברמזור ישר (אין שם אפילו רמזור שמאלה!!) בצומת רעננה צפון, התאריך והשעה נמצאים על הוידאו.

הבחור היה זקן וכנראה כבר מאוד מבולבל ולא יודע להתמצא בכביש.

במקרה הזה היינו עוד רחוקים יחסית 200 מטר מהצומת, אך במקרים רבים יכול להיות רוכב אופנוע שכבר הספיק להאיץ והבלבול הזה היה גומר אותו, לסובארו כנראה היו כמה מעיכות פח מתאונה שכזו.

אשמח אם מישהו יגיב שם לבחור בשם BORIS לגבי התקנות, הבנאדם נהג מקצועי וחושב שפניית הפרסה מותרת כל עוד אין שילוט שהיא אסורה.

[video=facebook_share;483775005543307]

שני נהגים שעוצרים לתת זכות קדימה, אבל שוכחים שמלבד העצירה, צריך גם לתת את הזכות.

[video=facebook_share;483780775542730]

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הראשון - הכי חשוב לשמור על הבריאות לא? ריצה זה בריא, כל עוד אתה לא נתקל ברכב נוסע בריצה שלך.

לגבי השני - זה היה יוצר פחות בעיה אם הוא לפחות היה עושה פרסה כמו שצריך, אבל הוא סיים את הפרסה שלו בנתיב הימני ביותר, מה שאומר שחוץ מהפרסה הלא חוקית הוא גם חצה וסיכן רכבים ב-3 נתיבים.

לגבי השלישי - הראשון אפילו לא עצר במקום הנכון, השני זה מקום נוראי, בד"כ יש שם בעיה קשה של שדה ראייה בגלל עומס תנועה, במקרה הספציפי שלך אין את הבעיה וגם אז אנשים פשוט נדחפים.

אני חייב לציין שרעדו לי האשכים כל פעם שנסעתי במקום הסוזוקי, הפנייה שמאלה בד"כ עמוסה ויש הסתרה של שדה הראייה בגלל רכבים שעומדים ברמזור לכיוון ההפוך ממך, ובד"כ הייתי צריך תנועה כמו של הסוזוקי, שמאלה ומיד ימינה.

אחרי פעמיים בערך למדתי שאני מעדיף בהרבה לפנות ימינה ושמאלה במקום שמאלה וימינה, ולמרות שזה טיפה יותר סיבוב ולוקח כמה דקות יותר (הרמזור יותר עמוס מאשר הרחוב הצדדי שהוא נכנס אליו), זה עדיף בהרבה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...