Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לבעלי C4 עם תא האחסון בפנל הרדיו מצאתי את המחזיק הזה שמתלבש מצויין על דלת התא. לא זז מילימטר לאחר כמה שבועות של שימוש. (מתנצל על איכות הצילום)

c4-holder.jpg

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בנ"ל אחד הטובים שאני מכיר איכותי מאד תוצרת דרום קוריאה לא סיני שמתפרק אחרי שעה.

ממליץ מאד.http://www.ebay.com/itm/iOttie-Easy-One-Touch-Car-Mount-Holder-for-Apple-iPhone-6-5-Galaxy-S4-Smartphone-/181286350347?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a35822e0b

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בנ"ל אחד הטובים שאני מכיר איכותי מאד תוצרת דרום קוריאה לא סיני שמתפרק אחרי שעה.

ממליץ מאד.http://www.ebay.com/itm/iOttie-Easy-One-Touch-Car-Mount-Holder-for-Apple-iPhone-6-5-Galaxy-S4-Smartphone-/181286350347?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a35822e0b

יש לי כזה, אני מאוד מרוצה ממנו.

קצת יקר אבל בהחלט שווה את הכסף, מחזיק את הטלפון כמו שצריך ויש לו וואקום חזק והוא נתפס גם על פלסטיקים ולא רק על החלון.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום

***אני לא יכול לכתוב בפורום של אוף טופיק אז אני שם את זה פה..

יש לי גאקסי 4 עם מגן של otterbox הרוחב של הטלפון נהייה 8.5 ס"מ, אני צריך מגן שיכול להגיע לרוחב הזה ושיהיה אמין (לא יזוז וידבק טוב), אני צריך לשים את זה או על הדשבורד או על השמשה, מוכן להשקיע עד 200 ש"ח

יש המלצה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק iottie, יש לי מתקן שלהם על סוני Z2 ומגן פלסטיק וגומי (מגן בסגנון של הOtterbox Comutter), מחזיק את הפלאפון כמו שצריך, מאמין שיתפוס את שלך בלי בעיות.

יש לי אותו כבר כמה חודשים טובים והוא נדבק כמו שצריך גם לדשבורד וגם לחלון. וואקום מאוד חזק.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי, כל המתקנים שלהם לא מגיעים לרוחב של 8.5 ס"מ, אלה שמגיעים לרוחב הזה זה כבר מתקן לטאבלט והוא דיי עצום בגודל זה בעיה עם השדה ראייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

***אני לא יכול לכתוב בפורום של אוף טופיק אז אני שם את זה פה..

יש לי גאקסי 4 עם מגן של otterbox הרוחב של הטלפון נהייה 8.5 ס"מ, אני צריך מגן שיכול להגיע לרוחב הזה ושיהיה אמין (לא יזוז וידבק טוב), אני צריך לשים את זה או על הדשבורד או על השמשה, מוכן להשקיע עד 200 ש"ח

יש המלצה משהו?

INFINIAPPS !

יותר אלגנטי, יותר נוח, ממש ממש לא יקר. המחזיק הכי טוב שראיתי, בהפרש עצום מהשאר. כבר כמה וכמה אנשים שהיו אצלי ברכב חזרו הביתה והזמינו כזה לעצמם...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב-RADMO,לדעתי הפתרון הכי טוב שיכול להיות לזרוע.

פטנט של חברה מהארץ ומיוצר בארץ.

http://radmo.co/

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

INFINIAPPS !

יותר אלגנטי, יותר נוח, ממש ממש לא יקר. המחזיק הכי טוב שראיתי, בהפרש עצום מהשאר. כבר כמה וכמה אנשים שהיו אצלי ברכב חזרו הביתה והזמינו כזה לעצמם...

ואיפה הקישור?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיפה הקישור?

דני

הנה קישור, שלא תגיד שאני לא לארג' איתך! :)

(רק לאחר הלחיצה על הלינק הראשון, אני מרשה להשתמש גם בלינק הזה)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...