Jump to content

alomm

 • הודעות

  112
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של alomm

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

10

מוניטין

 1. פרויקט גיוס המונים לטובת המאבק בהחלטה. https://beactive.co.il/project/63134
 2. למסירה בשבועיים הקרובים, ארון איקאה 200 (גובה) * 100 (רוחב) במצב סביר. הארון עבר כבר פירוק והרכבה ולכן חלק מהמדפים חוזקו עם משולשים.
 3. מסכים לגמרי, הלכתי ל 2 סוכנויות מאלה שהזכרת לפני שבועיים ופשוט הרגשתי שהם לא רוצים למכור. הרגשה כל כך מזלזלת ולא מקצועית יצאתי בהרגשה נוראית וגם בתהייה איך ולמי הם מוכרים בגישה הזאת.
 4. השבוע קיבלתי 2 ג'ינסים של ליוויס שהזמנתי ישירות מהאתר)https://www.levi.com/) וחבר בארה"ב שלח לארץ. בלי עלות המשלוח לארץ, העלות יצאה 150 ש"ח לאחד. היה להם סייל באתר ובתוספת הנחת הרשמה החיסכון משמעותי מאוד. אני חושב שהם חוסמים הזמנה לכתובות של משלוחי ביניים אבל אם יש לך מי שישלח זה מאוד משתלם.
 5. http://www.haaretz.co.il/news/local/.premium-1.2510568 או בקיצור: עצי זית שנעקרו בקיבוץ רביבים נמכרים להסכה ב 20 ש"ח לפי הכתבה. "שהבינו לפני מספר חודשים כי לא ניתן להמשיך בהפסדים, שמגיעים לכשני מיליון שקלים בשנה, החלו לבסוף בכריתה מאסיבית של עצי זית. וכך באמצע המטע אפשר להבחין בגזעים הכרותים שמסודרים בשורה ישרה ומופתית, ועצים מתים שוכבים לצידם. העצים שבשנה שעברה עוד הניבו פרי נמכרים תמורת 20 שקלים להסקה, ומדי יום מגיעים עשרות בדואים מהסביבה לקחת את מה שנותר. כ-20 אלף עצים כבר נעקרו, ולדברי גיא זוילי מחברי ההנהלה, אם המצב לא ישתנה תוך שנתיים ייעקרו שאר העצים. "
 6. אם עוברים בחצי מהדרך כלומר עד לחניון הנתיב וממנו בחזרה לכביש 1 (לא משנה הכיוון) צריך לעבור בעמדת הורדת/העלאת נוסעים שנימצאת ליד הבית קפה. אם עוצרים ליותר מחצי שעה לא צריך. זה מה שאני מכיר משימוש יום יומי. עמדת הפטור מתשלום בנסיעה בנתיב נמצאת בצד השני.
 7. alomm

  הנתיב המהיר

  אתה מדייק, השאטלים בחינם וקו 100 בתשלום.
 8. עוד לא פורסם. התקציב אושר בממשלה אבל צריך לעבור קריאה שניה ושלישית בכנסת.
 9. alomm

  דאעש - איום עולמי ?

  חלק גדול מהתוכנית מבוסס על האתר VICE: http://www.vice.com/vice-news/islamic-state-full-length
 10. בדקתי היום 308 בלובינסקי טרייד. 88K קילומטר, יד 1 מליסינג. הרכב עומד כשנה באחסנה בלי מצבר והצמיגים נדרשים להחלפה, האם עמידה במשך שנה פוגעת ברכב משמעותית? לטענתם הרכב טופל באופן מסודר על פי דרישות היצרן (הרכב היה בפריים ליס - הליסינג של לובינסקי). המחיר המבוקש עומד על 42K כולל טסט עד יולי, טיפול לרכב (טיפול 90K וקוסמטיקה), אחריות לשנה על מנוע, גיר והגה (לטענתם מנוע לא כולל מכלולים כמו רדיאטור או משאבת מים). הבדיקה מטעמם נראת יחסית טובה למרות שנדרשת בדיקה מטעמי, הרכב באחסנה ניראה חיצונית זוועה (ליכלוך ואבק) לא ניראה שיש פגיעות או שריטות משמעותיות וככל שניתן להתרשם מבפנים במצב טוב. אשמח לחו"ד, לא ברור לי עד כמה ניתן להוריד את המחיר ביחס לשוק של הרכב, המחירון המשוקלל עומד על 56,000 ש"ח
 11. לפני שלושה שבועות ההזמנה הגיע אלי תוך שבוע. הם ממש בסדר, עדיף לחכות בסבלנות לפני שמבקשים זיכוי. דובר בעבר שהם שוקלים לבטל את המשלוח לישראל בגלל כמות הביטולים. www.bodybuilding.com העלו משמעותית את מחיר המשלוח לפני כשנתיים בגלל תופעה דומה.
 12. אני מזמין מויטה קוסט כמה שנים טובות, פעמיים משלוח לא הגיע והם תמיד זיכו. אני מסכים עם Mr.z לפעמים למשלוח כבד לוקח יותר זמן ותלוי גם בעומס ובתקופה (עכשיו בפסח היו פחות ימי עבודה בדואר).
 13. אם אתה מחפש ספר שנוגע במגוון נושאים, זורם, קליל ומעניין אז תנסה את "קיצור תולדות האנושות" . נוגע במספר רב של נושאים שציינת שמעניינים אותך וכתוב בצורה מעניינת.
 14. alomm

  מדפסת ביתית

  יש לי את ה 470 כחצי שנה ולדעתי הדפסתי כבר מעל ל 400 דפים. לא יכול לענות לגבי שאלת האמינות אבל היא נותנת תמורה טובה למחיר. האופציה לסרוק ישירות לדרופבוקס או לאימייל מאוד נוחה וגם החיבור האלחוטי מאוד נוח. ההדפסה הדו צדדית אמינה (אני מדפיס רק דו צדדי). היא עונה על הצרכים שלך למרות שאם אתה מוותר על פקס, צבע וסריקה עדיף לך לייזר רק שלדעתי לא תמצא אלחוטי במחיר הזה. השאלה העיקרית היא כמה אתה מדפיס.
×
×
 • תוכן חדש...