Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עם ה-ExoMount Touch כבר מספר חודשים ומבסוט עד השמיים. גם אחי הגדול ראה אותו והזמין שניים כאלה, לשני הרכבים השלו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני עם אקסומאונט, מציע לך להתקין אותו משמאל, פחות מסיח, פחות מסתיר שדה ראיה, יותר קרוב להגה וגורם לפחות הסטת מבט.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ל-

ExoMount Touch בעיות שהואקום עם הזמן נחלש בעקבות תנאי מזג האוויר של ארצנו...?

האם שרד לכם את כל חודשי הקיץ והחורף מבלי להתקלף מהדשבורד ולו פעם אחת?

תודה רבה לכם חברים יקרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי ה

ExoMount Touch, אבל לי יש את

iOttie Easy One Touch בשלושה רכבים שונים כבר מעל שנה והוא אף פעם לא זז מהשמשה.

ספציפית בזה של iOttie יש גם סוג של דבק אז אתה לא סומך רק על האחיזה של הוואקום, הוא יכול לשבת על כל מיני משטחים אבל ברגע שהמשטח מתחמם(שמש בקיץ) אז הדבק מאבד את האחיזה והוא נופל, אני לא מאמין ש

ExoMount Touch יחזיק מעמד על הדשבורד, אבל זה גם תלוי בסוג הרכב ואיפה אתה שם אותו.

http://www.ebay.com/itm/iOttie-Easy-One-Touch-Car-Mount-Holder-for-Apple-iPhone-5-4-Galaxy-S3-Smartphone-/181286350347?pt=US_Mounts_Holders&hash=item2a35822e0b

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ל-

ExoMount Touch בעיות שהואקום עם הזמן נחלש בעקבות תנאי מזג האוויר של ארצנו...?

האם שרד לכם את כל חודשי הקיץ והחורף מבלי להתקלף מהדשבורד ולו פעם אחת?

תודה רבה לכם חברים יקרים!

בינתיים הוא שורד יפה מאוד ולא השתחרר לי אפילו פעם אחת. להיפך, כשאני מנסה להוציא אותו כדי להעביר איזה כבל מאחורי הדשבורד אני פשוט לא מצליח! הוא נדבק ממש חזק. אבל ממש.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרב האחרון הוא התחיל ליפול מהפאנל הקדמי החלק של הפיאט 500. העברתי אותו לפלסטיק המחוספס ומשם הוא כבר לא זז.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה ל-ExoMount Touch?

דרך אגב, כאשר אני מחנה את האוטו אני מקפיד תמיד לשים כיסוי מלא על כל החלון הקדמי...

יכול להיות שזה עלול "לרכך" מעט את הפגיעה של השמש בזרוע שתשב על הדשבורד?

בנוגע לנסיעות: בימי חול אני נמצא בנסיעות בשעות הבוקר (7-8) עד שאני מגיע לעבודה ושם את האוטו בחנייה, ולא נוגע בו עד שאני מסיים (סביבות 17:00 +-). משם עוד שעה הביתה, או כמה שעות של סידורים כמובן (שוב - אין נסיעה רציפה של יותר מחצי שעה ממקום למקום).

בקיצור, מה שאני בא להגיד, שאני לא נמצא כל כך הרבה בדרכים באופן כללי (מעטים מאוד הפעמים שאני מוצא את עצמי באוטו מעל לשעה, כמובן שיש יוצאי דופן פעם ב...), בפרט בשעות החמות של היום שבהם השמש יוקדת.

האם זהו גם שיקול לטובת ה-ExoMount Touch?

תודה. :)

עריכה אחרונה על ידי dodi88
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, לי יש אקסומאונט טאץ' כבר מספר חודשים, יושב באוטו, בשמש, בגשם, עם כיסוי, בלי כיסוי, בשמש, בצל, בקיצור, בכל תנאי מזג אוויר אפשריים.

לא זז. גם לא מילימטר.

מעניין שרבים פה מעידים שהוא יצא להם מהמקום ונשמע כאילו אני היחיד שזה לא זז לו. מזל או מה?

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקסומאונט זה לא רק ואקום, על הגומי עצמו גם יש דבק. קודם התושבת נדבקת למשטח, מהדקים אותה טוב-טוב למקומה, ואז סוגרים עם התפס ונוצר גם ואקום.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקסומאונט זה לא רק ואקום, על הגומי עצמו גם יש דבק. קודם התושבת נדבקת למשטח, מהדקים אותה טוב-טוב למקומה, ואז סוגרים עם התפס ונוצר גם ואקום.

ואז אתה מגלה שלא הדבקת במקום האידיאלי וצריך להזיז חמש ס"מ ימינה...

ואז... מלחמה...

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...