Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת קורס פסיכומטרי.

shai.s.
שימו לב! השרשור הזה בן 4380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב, חברים.

אז זהו, הגיע הזמן, נגמרו הטיולים ברחבי העולם, וההנאות, הגיע הזמן להירשם ללימודים ולחשוב על העתיד.

אז ההחלטה הראשונה היא- קורס פסיכומטרי.

יש כל כך הרבה בתי ספר, כל אחד מציע עולם ועולמו, ושקרים על גבי שקרים!!!!

אני בן 23 מיקנעם, חשוב לי שהסניף יהיה באזור שלי, אזור טבעון, חיפה, קריות.

לאן כדי להירשם?

מי באמת נותן תמורה לכסף?

חוות דעת יתקבלו בברכה.

שתהיה לכולנו שנת לימודים שמחה ופוריה.

***PEUGEOT - THE KING OF THE JUNGLE***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נציגות של בערך כל המכונים בקריון.

הכי טוב בהפרש משמעותי(וגם הכי יקר) - יואל גבע.

אבל בסוף זה שיקול של כמה אתה רוצה לקבל, אם הציון יעד הוא לא גבוה מדי אפשר לחסוך את הכסף וללכת לאייקיו

*דעתי בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לפני שנתיים וחצי באנקורי ודי התאכזבתי מהכל גם מהמדריך שלא היה משהו גם מהספרים שהיו מיושנים וגם מהאתר שלא עזר בשיט.

באותו זמן ידידה שלי עשתה בהיי קיו למדתי איתה וההסברים שלהם היו הרבה יותר טובים משל אנקורי מה גם היה להם הרבה משחקי תרגול באתר שזה די עוזר וספרים יותר מעמיקים ומובנים.

בהצלחה.

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי קורס בקידום, עוד 15 דק׳ הפסיכו מתחיל ונראה מה התוצאות.

לפי הסימולציות הכל נראה סבבה ואני מקווה לציון טוב.

בכל מקרה שביררתי עם מס׳ חברים סטודנטים התשובה הייתה זהה, תעשה סקר שוק וקח את הכי זול. אם תשב על התחת כולם יהיו בסדר.

אני אגלה אם ההמלצה הזו הייתה נכונה עוד מס׳ שבועות שתהיה תוצאה.

בהצלחה ;)

צחי גימברג - מתקן גיטרות וכלי מיתר, חפשו בפייסבוק

"הרווקיסטים" מעודדים נישואים בבני אדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי ביואל גבע בקריון ויש לי רק מילים טובות לומר.

חבר שעשה בהיי קיו לא אהב ואילו חבר שעשה בקידום גם המליץ.

בסופו של דבר יואל גבע וקידום הכי מומלצים, אך לפי ניסיוני יואל גבע מעולה.

שים לב שלאחרונה השתנתה הבחינה ואני מניח שגם הלימוד השתנה בעקבותיה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה ליואל גבע בקריון, למדתי שם לפני כשנתיים וחצי ויצאתי עם ציון לא רע בכלל (625, כאשר 150 באנגלית, 125 בעברית וכמותי 105), הציון שחשבתי שאני רוצה הוא 675, ואני מודה לכולם על כך שלא קיבלתי אותו. הבנתי שללמוד עריכת דין בארץ עדיף שלא, וכדאי לחפש תחום אחר, מעניין לא פחות אבל עם עתיד יותר טוב כנראה (שלשם הציון הספיק מעל ומעבר).

ביואל גבע הספרים לא רעים בכלל לדעתי, והאתר שלהם עזר לי המון. הרבה משחקים טובים. שים לב כי הבחינה הבאה הולכת להיות מתכונת חדשה, כך שאתה הולך להיות די "שותף בניסוי". לא יודע איך המכונים יתמודדו עם בחינה שעוד לא הייתה להם.

לשאלה הכספית, הקורס שלי עלה כ6400 ש"ח אם זכרוני אינו מטעה, ששולמו כמובן מכספי הפקדון הצבאי.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני למדתי בלחמן בקריון, היה בסדר גמור, מורים רציניים, חוברות עם הסברים ותרגילים (יש לי אותן עדיין) והוצאתי כמה שהייתי צריך. אין לי מושג מה המחיר כי קיבלתי את זה מהצבא בחינם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למדתי ביואל גבע בגימנסיה בת"א.

ההמלצה שלי היא - אם יש לך כסף לשרוף ואתה ממש לחוץ לציון גבוה, לך על זה. אבל שלא תחשוב שקורס טוב מחליף ישיבה על התחת.

אני שילמתי קרוב ל-7 אלף ש"ח, שזה עלות שבדיעבד נראית לי מנותקת לחלוטין.

מצד שני, אני מאוד מרוצה מהלימודים וההשקעה האישית של המורה בי.

הציון - 725.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב מאוד שתבינו - שלא כל מי שקיבל ציון גבוה למד ביואל גבע או לחילופין שלמידה ביואל גבע היא ערובה לציון גבוה.

אני גם למדתי ביואל גבע. ואני הייתי מאוד מרוצה. אבל בחוג שלי יש המון (הרוב) שלא למדו ביואל גבע ובכל זאת קיבלו ציון גבוה.

בתור מי שגם לימד קצת פסיכומטרי - אחד ההבדלים הגדולים בין יואל גבע לשאר הוא המורים.

מי שקיבל ציון גבוה בפסיכומטרי יכול ללכת, לעבור קורס של שבועיים ולהדריך. ביואל גבע זה לא ככה. אתה צריך קודם כל להיות מדריך פסיכומטרי שנתיים. אחרי זה תעבור קורס של כמה חודשים ואז אתה בשל להדריך.

זה ההבדל.

הספרים טובים בכולם. ויש מורים טובים יותר או פחות בכל מקום (גם ביואל גבע).

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מי שמעלי. מעבר לשיטה ולספרים, ביואל גבע אתה משלם על מדריכים.

אני למדתי בגבע, עם מדריך יוצא דופן ביכולות שלו (אינטיליגנציה, אישיות והוראה) ובמידת ההשקעה האישית.

לחמן בדיוק הוציאו ספרי לימוד חדשים, ועדכנו את תכנית ההוראה שלהם (פחות "טריקים" ויותר חשיבה, גישה והגיון) מה גם שקורס ההדרכה שם ממש לא אורך שבועיים, אלא קצת מעל חודשיים.

שורה תחתונה-כסף כסף כסף.

משוחרר טרי יכול לקבל הנחה משמעותית (משהו פחות רלוונטי לגביך, אבל לדורות הבאים- בכנס המשתחררים ניתן להרשם במחירים

נוחים בהרבה).

נקמניצ'י, איפה הדרכת ומתי?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...