Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

עד 5' זה לרוב אומר אייפון 6/6s.

לא בהכרח פשוט למאותגרי טכנולוגית.

אפשר לקנות סמסונג s7 בתקציב שלכם, הוא יעשה את העבודה. אבל המסך 5.2'

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב. מחפש המלצה לסוזוקי של הטלפונים הניידים, טלפון בינוני וסביר שיעשה את העבודה ישר מהקופסה בלי שום קונצים לטווח ארוך ככל האפשר. תקציב סד"ג 1500 ש"ח (עדיף פחות אם אפשר). גודל עד 5". לא שיאומי, לא חואוי ולא שום מכשיר "סיני" אחר. הטלפון מיועד לזוגתי שלא אוהבת טכנולוגיה בכלל וטלפונים בפרט, כל התעסקות שהיא נופלת מייד עליי, ולכן רוצה לצמצם כל התעסקות למינימום. תודה.

למה לא סיני? נסיון רע ? פחד מהלא נודע? :)

איך שלא תסתכל על זה,ואיזה מכשיר שלא תרכוש,תמיד יש התעסקות.

מכשיר חדש,להוריד אפליקציות (או להעביר גיבוי),להגדיר מאפיינים מועדפים,לסדר אנשי קשר\הודעות,צלילים ושאר ירקות

כל הענין הזה שאתה נרתע ממנו (התעסקות) לוקח גג שבגג אולי חצי שעה\שעה למגזימים,אחרי זה הטלפון (איזה שלא תקנה) עובד על אוטומט,וההתעסקות היחידה שתהיה לך,זה אם צריך לעדכן אפליקציות\מ"ה,או משהו התפקשש וצריך לתקן\להגדיר.

כך או כך,זה סוג של בלתי נמנע,ובכל מקרה לעיתים רחוקות.

נראה לי ששיאומי חדש סביב 1000 יעשה לך את העבודה מצוין.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב סד"ג 1500 ש"ח (עדיף פחות אם אפשר). גודל עד 5". לא שיאומי, לא חואוי ולא שום מכשיר "סיני" אחר. .

גם לי הייתה את הדעה הזו עוד לפני שהחזקתי את וואווי ביד. אחרי שרכשתי אחד הבנתי כמה דעות קדומות יש לאנשים (כולל אני)עוד לפני שהם בוחנים לעומק על מה מדובר. רכשתי עוד אחד גם לבת זוג והיא מאוד מרוצה.

בכל אופן תקנה מה שאתה רוצה רק תנסה לפתוח מעט את הראש ותראה שיש עוד כמה מוצרים איכותיים מלבד סמסונג/אפל וכד'.

אגב הבן שלי הביא לי מתנה את הוואן פלוס 5T ואני מרגיש שהוואווי יותר איכותי מבחינת שימוש/החזקה ביד. מלבד מהירות שהוואן פלוס עדיף לאין שיעור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית אכלתי אותה עם שני שיאומי Redmi 3 Note שקניתי לי ולאשתי, היו מפוצצים בבעיות, אני נפטרתי משלי מייד, ואשתי עוד איכשהו סוחבת איתו אבל נשבר כבר. מבחינתי המכשירים הסיניים לא אפויים עד הסוף, אשמח לדגום שוב את המצב בעוד 4-5 שנים, בינתיים - בבקשה לא.

על משבצת ההתעסקות כבר יושבת אצלי הצרפתיה (המכונית, לא האשה)... למרות שאיתי היא משום מה מסרבת להתעסק (אולי אלה השורשים הקוריאניים שלה). התעסקות עם הגדרות חשבונות וגיבויים זה כמובן לגיטימי, התכוונתי להתעסקות עם רומים וכדומה.

עריכה:

אין בעיה שלא יהיה סמסונג או אפל. מוצרי אפל אני בכלל מסרב לקנות. איך המכשירים OnePlus? מבחינת bang for the buck?

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תקנה לה סמסונג A6,7 היא בטוח תהיה מרוצה. אם יש אפשרות מאילת? עדיף.

אני מקווה שאתה יודע שגם OnePlus הוא מכשיר סיני טהור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיומי עברו התקדמות אדירה. אני רואה את זה על ה-Mi4c שיש לשני בנים שלי, בימיהם הראשונים (לפני 2.5-3 שנים) הם הרגישו ממש לא אפויים והצריכו הרבה התעסקות, אבל עברו אי אילו שדרוגי מערכת הפעלה והיום השניים לא מוכנים להחליף אותם למרות שהצעתי לממן להם מכשירים חדשים, כיון שהסוללות (שכבר הוחלפו פעם אחת, השקעה של 10-20 דולר ושעת התעסקות) מראות סימני חולשה. ומדובר בשני בני 20+ שהטלפון לא מש מידיהם. ה-redmi note 4x שלי (בן שנה ורבע) וה-A1 של הבן הבכור רצים חלק לגמרי ישר מהקופסא.

סמסונג - תארתי לפני כמה שעות. מבחינתי VFM לא מספק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב ששיומי מסידרת A1/A2/A2 LITE עם אנדרואיד מקורי וטהור יעשו את העבודה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אנדרואיד נקי זה טוב. עיקר הטענות שהיו לי לשיאומי היו בענייני תוכנה. מבחינת חומרה ברור לי שהם לא נופלים מאף יצרן אחר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשירים הללו מהתוכנית של ANDROID ONE, מקבלים עידכונים בזמן מגוגל והאנדרואיד נקי ככה שבעיות תאימות של רום סיני באנגלית לא צריכות ליהיות.

A1 עולה כ770 שקל בגומובייל, כולל צמד מצלמות שהאחד עם זום אופטי X2, ומיפרט מצויין למכיר.

תיתחדשו :-).

https://www.android.com/one/

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרה A היא אנדרואיד נקי.

לגבי ה-MIUI - בהתחלה חששתי ממנו, ואכן כאשר היתה לי גרסה 6 ואפילו 7 היה צריך די הרבה tweaking כדי שיפעל כראוי, כיוון שברירת המחדל היתה לחסכון בנפח data, כנראה בגלל אופי החבילות בסין, בעוד שאצלנו החבילות באופן מעשי בלתי מוגבלות. בגרסאות האחרונות (9) כבר צריך מעט מאד כיוונונים, אם בכלל.

צריך לשים לב שיש מספר "טעמים" לכל גרסת MIUI, ואפילו באותו דגם יתכנו הבדלים קטנים.

ועדיין - אחרי שהייתימספר שנים עם אנדרואיד נקי (מוטורולה) בקו התחתון ה-MIUI המעודכן פועל היטב.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי להתעסקות עם רומים וכדומה.

אין היום התעסקות עם רומים כמעט,אלא אם כן אתה רוכש ספציפית מחו"ל מכשיר סיני למהדרין,שכמובן בא עם רום סיני,ואז יש איזה חצי שעה עבודה (חד פעמית)

רוב המכשירים מגיעים עם רום גלובלי וניתן לעברת את המכשיר ממש מהר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הone + 3t וסהכ אני מרוצה .המכשיר מהיר מאוד והממשק נוח אבל אני מסכים לגבי ה"לא אפויים עד הסוף". לי יש כמה גליצים שמטריפים אותי לפעמים : פעם בx זמן הטלפון מחליט שהוא שוכח חלק גדול מאנשי הקשר. ריסטרט או 2 מחזירים אותם אבל עדיין, מעצבן

הדבר השני זה כיבוי/ריסטרט כשהוא בכיס למרות שהוא על מצב כיס(שאמור למנוע לחיצות בלתי רצוניות על כפתורים,להבנתי).

מעבר לזה, המצלמה,ואני לא צלם גדול(אולי דווקא בגלל זה) כאשר אני רואה תמונות בגלאקסי אני מרגיש שיש לי מכשיר ישן ב10 שנים בערך.

המכשיר הבא שלי יהיה ככל הנראה גלקסי/פיקסל .מה גם שהone + התייקרו וכבר לא מציעים לדעתי הפרש מספיק גדול במחירים מול הflagships

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מומלץ היום בסכום של עד 1000 ש"ח? (ניתן לקנות באילת ובארה"ב)

חשוב שתהיה סוללה טובה, משמע להטעין פעם ביום, מסך שגודלו לא עולה על 5.5 אינץ׳, ומצלמה טובה זה תמיד בונוס נהדר.

אמור לשמש אותי לשנתיים הקרובות לפחות.

משדרג את המייזו m3s העתיק שלי שעדיין משרת אותי נאמנה אבל קצת איטי לאחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו ניסיון עם הנוקיה בכלל ועם ה-7 פלוס בפרט? אשתי נדלקה על המכשיר הזה, אבל לפני שאני מוציא קרוב ל-2K אני מעדיף לשמוע על ניסיון אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...