Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לנוקיה יש כמה יתרונות משמעותיים על ה-a2, בדמות nfc, חיבור 3.5 מ"מ, סוללה גדולה ועל הנייר גם מצלמה טובה יותר.

ספריאל, אולי תזמין אותו מחו"ל? או שתבקש ממישהו שאתה מכיר לרכוש עבורך (באירופה המחיר שלו יותר הגיוני).

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו חנות מומלצת באילת לרכישת xiaomi mi8?

נראה לי שאעדיף יבואן רשמי כי ההפרש במחיר לא גדול - איפה מוכרים באילת מכשירים מיבוא של המילטון?

במידה ולא של המילטון - אילו חנויות מוכרות ערכה סגורה מלאה עם גרסה גלובלית ובלי התעסקויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר שדורשים עבור הנוקיה, אתה תקבל טלפון הרבה יותר מתקדם אצל שיאומי, mi 8,

לנוקיה יש כמה יתרונות משמעותיים על ה-a2, בדמות nfc, חיבור 3.5 מ"מ, סוללה גדולה ועל הנייר גם מצלמה טובה יותר.

ספריאל, אולי תזמין אותו מחו"ל? או שתבקש ממישהו שאתה מכיר לרכוש עבורך (באירופה המחיר שלו יותר הגיוני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף נרכש נוקיה 8. קצת מוזר לי שנבחר כי המסך יחסית קטן אם כי יותר איכותי. עלה כמה לירות פחות. לא הייתי מעורב ברכישה אלא בני הבכור, שמבין בדברים האלה יותר ממני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Monster חברה מצוינת. לבן שלי יש את Victory.

נסה את אלו

http://dim-phone.co.il/items/1132080-%D7%90%D7%95%D7%96%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA-Monster-Response-Adidas-IN-EAR

או את Marley מפיקים סאונד די טוב.

https://www.y-not.co.il/product/%D7%90%D7%95%D7%96%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%9C%D7%99-%D7%90%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%92%D7%9D-on-ear---marley-buffalo-soldier-1-1-1-1?aff=Zap&aff_a=1

בדוק גם Bose ו Sennheiser

שמעתי פעם דגם מצוין של AKG הבעיה זה מחיר גבוה.

אבל אם הן למוזיקה? עדיף אוזניות רגילות.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מה להשמיש גלקסי 1 שהיה בזמנו תקין, כדי שישמש ילדה לתקשורת?

מבחינת מערכת הפעלה, חיבוריות לרשת סלולר וכדומה?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא. במחירים שיש היום עדיף לרכוש פלאפון בפחות מ 1000 ש"ח

ולקבל מכשיר מתקדם ומהיר גם אם זה לילדה. אגב שוכבים אצלי כמה וכמה סמרטפונים

כולל גלקסי 4 ללא שימוש כי אין לי מושג מה לעשות איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הוצאתי מהמגירה Galaxy S Advance, שהוא מכשיר ביניים בין S ל-S2. מערכת הפעלה אנדרואיד 4.1.2 (אחרי מספר שדרוגים), מסך קטן אם כי חד (בקנה מידה של אותם ימים). למכשיר שלך מערכת הפעלה אנדרואיד 2.3 - היום מקובל 7-8 ויצאה כבר 9.

לדעתי היתרון היחיד של הגאלאקסי S הוא SAR נמוך, ואולי שבגלל מערכת ההפעלה הישנה הילדה תהיה מוגבלת מאד בהורדת אפליקציות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי לתת לה נוקיה 2160, מה שחשוב לי זה רק היכולת להוציא ולקבל שיחות, וסוללה שתחזיק יום לימודים. סה טו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאישית אני מאמין שאין ל"קרינה" הסלולרית משמעות בריאותית, הרי שלילדה, ממשיקולי זהירות, הייתי מחפש מכשיר עם SAR נמוך ככל האפשר.

מצאתי את האתר הזה devicespecifications עם מידע על לא מעט דגמים שעד כה לא מצאתי את ערכי ה-SAR שלהם.

בדקתי בשבילך את דגמי נוקיה הבסיסיים (105, 3310) והתאכזבתי מהם. הופתעתי לטובה מהשיומי Redmi Note 4X שבו אני משתמש, ואשר עד עכשיו לא ידעתי מה ה-SAR שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...