Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

עדכנתי ממש עכשיו, לא נראה שההפצה הפסיקה, לא נמחקו SMSים.

so far so good.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלפון שלי (galaxy s4) גוסס כבר כמה שנים אך מסרב למות, חושב לקנות מכשיר חדש לפני שאתקע בלי טלפון לגמרי.

מה המכשיר הכי מומלץ כיום למשתמש שצריך רק מיילים,וואטספ, קצת נטפליקס ומצלמה טובה?

חשבתי על mi 6 אך אני רואה כל יום אנשים שרוכשים מגוון דגמים אחרים של שיואמי.

לא אכפת לי לרכוש הארץ או להזמין מחו"ל.

התקציב המקסימלי הוא 1500 שקל (שזה המחיר של mi 6).

תודה מראש.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מספיקה כי אני מסתפק בה, אם היתה מצלמה טובה יותר הייתי משתמש יותר.

החסרון בנוט 5 שהמצלמה פושרת.

עריכה אחרונה על ידי dany

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלפון שלי (galaxy s4) גוסס כבר כמה שנים אך מסרב למות, חושב לקנות מכשיר חדש לפני שאתקע בלי טלפון לגמרי.

מה המכשיר הכי מומלץ כיום למשתמש שצריך רק מיילים,וואטספ, קצת נטפליקס ומצלמה טובה?

חשבתי על mi 6 אך אני רואה כל יום אנשים שרוכשים מגוון דגמים אחרים של שיואמי.

לא אכפת לי לרכוש הארץ או להזמין מחו"ל.

התקציב המקסימלי הוא 1500 שקל (שזה המחיר של mi 6).

תודה מראש.

Xiaomi Mi MIX 6.4 inch Edgeless Display 4GB RAM 128GB ROM Snapdragon 821 Quad Core 4G

במבצע עכשיו בבנגוד.

מסך 6.4, גודל טוב לנטפליקס

מעבד סנפדרגון 821

128 GB

מצלמה טובה.

שואמי בדיוק מוציאים דגמים חדשים, יצאו כבר עם סינית, עדיין לא בנלאומי.

או שתחכה קצת או שתקנה דגם קודם במבצע

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מספיקה כי אני מסתפק בה, אם היתה מצלמה טובה יותר הייתי משתמש יותר.

החסרון בנוט 5 שהמצלמה פושרת.

אז לפי מה שהבנתי אתה מעוניין במצלמה הכי טובה ביחס למחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם הXIAOMI A2? יש תאריך הכרזה?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעוניין במכשיר שיכנס לי בלחץ לכיס, מסך 5.3,5.4 מספק לחלוטין.

אשמח למכשיר שיתן תמורה טובה ביותר לכסף בכמה שיותר פרמטרים.

קראתי חוות דעת על s8 שרובם ממליצות לרכוש s7 שעליו יש המון המלצות "תמורה טובה ביותר לכסף" אך אני מבין שהוא כנראה כבר מיושן ויש כיום בשוק מכשירים באותו מחיר עם ביצועים טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ה-oneplus one שלי מתחיל להראות סימני גסיסה אחרי 3 שנים. קודם היה לי נקסוס 4 גם כמה שנים מעולות. מחפש טלפון בסגנון - עם מע' הפעלה כמה שיותר נקיה, אפשרות קלה ל-root וביצועים נקיים ומהירים.

אשמח להמלצות!

העדפות: מצלמה טובה, איכות בניה מעולה ועמידות (מינימום פלסטיק זול), סוללה סבירה+, עד 5 וחצי אינצ'

אני לא בטוח לגבי תקציב (אזור 1500 זה ריאלי?) או לגבי קניה בארץ\בחו"ל. יש חיה כזו? תודה חברים!

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות בנייה ואמידות עם אנדרואיד נקי- בדוק את מכשירי הנוקיה, במיוחד 7+.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש מוזר, לא מבין אפילו למה אין ייבוא מקביל כמו גומובייל וכו', אחרי הכל קל יותר לשווק את המכשיר כי מגיעה עם אנדרואיד נקי ולא כל הבלאגן עם מכשירים סיניים בלי גוגל וכו'.

עריכה: עכשיו ראיתי שיש כבר עמודי מוצר בעברית באתר נוקיה, אז כניראה ההשקה בפתח.

https://www.nokia.com/he_il/phones/nokia-7-plus

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי לאחרונה, אבל לפני מספר חודשים בני היה על סף רכישת נוקיה 6 בבסט מובייל. בסופו של דבר בחר בשיומי A1 בזכות VFM עדיף - הנוקיה יקרים יחסית לתמורה, ונושא המצלמה לא מעניין אותו, הוא מצלם ב-MFT.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...