Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

כן אחרי שקראתי קצת על זה באמת הבנתי שלא להכל יש פתרון.

את אנשים הקשר, תמונות ורשימות גיביתי בגוגל.. עם כל השאר נסתדר איכשהו

Sent from my iPhone using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המהנשמע לדוגמה,באייפון אפשר לגבות רק ל ICLOUD,בניגוד לאנדראויד ששם אתה מעלה לחשבון גוגל וזורק בכל מכשיר אחר.

אם לא קריטי לך פשוט תתחיל מחדש בלי הצ'אטים והתוכן.

ת'כלס אם יש לך כבר תמונות ואנשי קשר - אתה מסודר (רשימות - פתקיות NOTES? תראה אם יש באפליקציה סוג של ייצוא או שמירה חיצונית..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן התכוונתי ל notes, הם גובו בג'ימייל.

וואטספ פחות קריטי, ועם התמונות חשבתי שהתסדרתי אבל מסתבר שלא כ"כ. כי האפליקציה של google photos גיבתה לי רק את התמונות מהאלבום של ה camera roll ולא מכל שאר האלבומים... שזה יוצא בערך חצי מסך כל התמונות, ואין שם בכלל אופציה להגדיר איזה אלבומים לגבות.

אז אני צריך לראות מה אני עושה עם זה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום, אשמח לעצה.

מחפש פאבלט אנדרואיד חדש, money is not an issue.

מה המכשיר הכי טוב שאני יכול להשיג היום, כך שיחזיק בערך 3 שנים, זמן סוללה ומצלמה טובים, ויעבוד כל יום, כל היום?

אני בגדול מתלבט בין גלקסי 8/9 (+?) לנוט 8/9 (תוך הבנה שזה 3 חודשים מהיום).

האם ההבדלים בין הסדרות החומרתיים משמעותיים? זה מה שיכריע אם להשקיע ב9 (ואולי לחכות לנוט) או לזרום עם ה8.

האם דגמי ה+ אמינים ועמידים כמו ה"רגילים"?

תאכלס אני די סובל מהנוט4 הנוכחי, וממש מדגדג לי לגשת לקנות נוט8 או 9+, אני רק לא מצליח לעמוד על ההבדלים ביניהם וכמה הם ישפיעו על חיי היום יום, מחר ובעוד שנתיים.

תודה!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הMi 8 החדש

גם פחות 1000 שקל מ9+ וגם אותם נתונים טכניים, במסך 6.2"

חסרון? אין עמידות למים, אין חיבור 3.5", אין הרחבת זיכרון.

אני עם Mi 6 דור קודם, כמעט שנה, לא השתנה לשנייה, הסוללה אותה סוללה, המצלמה מעולה ומהיר כמו ביום הראשון.

אני הייתי בודק את זה.

אבל אם בכל זאת אתה מעדיף ללכת על סמסונג, ולהחזיק 3 שנים טלפון, הייתי הולך על החדש ביותר, מבחינה טכנית יש קפיצת מדרגה בין ה8 ל9, ככה שיש סיבה להשקיע את ההפרש.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Dark Crystal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מgame of phones - Xiaomi mi5s לפני שנה וקצת.

המחיר שלהם היה טוב, המשלוח היה מהיר, ולא היה בינינו שום קשר מאז.

תודה רבה!

עוד מישהו?

מישהו קנה מכשיר מ:

http://www.gameofphones.co.il/

?

או:

https://www.phoneplay.co.il/

?

דעות?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לי 2 קושיות.

א. צריך טלפון לאבא שלי

יש לו xiaomi mi note 2, שרד עד היום (ולמעט בטריה שלא מחזיקה, אבא שלי מרוצה)

מחפש משהו בגזרת ה 800 שח (כפי שה note 2 עלה בזמנו)

אין בעיה לחרוג לכיוון ה 1000-1200 אם כדאי.

היות והתרגלנו לממשק MIUI, נראה לי שכדאי להשאר בטלפונים של שיומי, אך אשמח לדעות.

2. לאמא יש iphone 6 plus עם 16 גיגה זיכרון

חשבנו שהטאץ הלך, קיבלתי מחיר (לאחר הנחה של הכרות) של 300 שח על הטאץ ושלחתי להחלפה.

מסתבר שזה גם המסך, שניהם 500 שח, לזה צריך להוסיף החלפה של הסוללה ע"י idigital, עוד 150 שח.

האם שווה השקעה ? היא רוצה להחליף לאייפון חדש עם יותר מקום, זה כבר אלפים..

מה הייתם עושים ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא - קנה שיומי חדש. יכול להיות מהשנה הקודמת (כגון Redmi Note 4X או A1), או אחד הדגמים החדשים שיצאו בשבוע - שבועיים האחרונים.

לאמא - טוב, זה עניין של צרכים, תקציב והתמכרות לאייפון. השאלה היא האם הגברת מוכנה לעבור לאנדרואיד או לא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל Redmi Note 5 הענק.

לגבי אמא - עניין של תקציב וצפי החלפה יזומה. אני רחוק מעולם האייפון, לא מוכן לשלם את המחיר של מכשיר דגל, נוהג לקנות מכשירי ביניים בין 800-1200 ש"ח. נכון להיום פעילים בבית 4 מכשירי שיומי בני חצי שנה עד שנתיים וחצי ומוטו G4 אחד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מכשיר חדש לבת המתבגרת חשבתי על Xiaomi Mi A1

יש לכם עוד הצעות בטווח המחיר הזה +- 1000 ש"ח

ועוד שאלה, איך יכול להיות ש game of phones מוכרים ב 736 אותו מכשיר שאייבורי מוכרים ב 1000 מה הקאץ'?

עריכה אחרונה על ידי Tvr_speed_12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב לודאי שמדובר ביבוא מקביל כלשהו עם הבדלים באחריות, ויתכן מאד גם הבדלים בנפח הזכרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מכשיר חדש לבת המתבגרת חשבתי על Xiaomi Mi A1

יש לכם עוד הצעות בטווח המחיר הזה +- 1000 ש"ח

ועוד שאלה, איך יכול להיות ש game of phones מוכרים ב 736 אותו מכשיר שאייבורי מוכרים ב 1000 מה הקאץ'?

עזוב יבואן רשמי, תקנה את המקביל הכי זול בצבע שאתה רוצה ומחנות מהימנה. (לצורך הדוגמה משהו כמו gomobile / eline)

רוצים ממך עוד 300 זוזים בשביל אחריות יותר טובה (לכאורה) ומטען מקורי ש(כביכול)יותר טוב מהשיט שיתנו לך אם תיקח מקביל.

בעיניי שני סוגי האחריות שווים לטוסיק ומטען בטח שלא שווה 300שח.

אני קניתי מקביל ב700 (בערך), מבסוט מכל רגע.

מדהים בעיניי שאפשר לקנות מכשיר ברמה הזאת, עם אנדרואיד נקי, בסכום כל כך נמוך.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...