Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה על המלכה (רנו 5 טורבו)

ילדון ה-5 טורבו
שימו לב! השרשור הזה בן 7270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני דברים... אם היא יבוא אישי למה הלוחית רגילה לגמרי או לפחות אין לה את השנה 83 שהייתה אמורה להיות...

בלי קשר מנוע שיושב לך מאחורי האוזן לא ממש נשמע אטרקטיבי... אני מאלה שמאמינים שגם אם המנוע מקדימה או מאחור הוא צריך להיות מבודד בצורה כלשהי ולא ככה זרוק מאחור...

אוטו מגניב אבל אני הייתי לוקח את ה205...

אני רואה שאתה לא זוכר טוב את שנות השמונים.

איפה אתה רואה לוחית רגילה של שנות השמונים?

אחת המכוניות הטובות בארץ

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים... אם היא יבוא אישי למה הלוחית רגילה לגמרי או לפחות אין לה את השנה 83 שהייתה אמורה להיות...

בלי קשר מנוע שיושב לך מאחורי האוזן לא ממש נשמע אטרקטיבי... אני מאלה שמאמינים שגם אם המנוע מקדימה או מאחור הוא צריך להיות מבודד בצורה כלשהי ולא ככה זרוק מאחור...

אוטו מגניב אבל אני הייתי לוקח את ה205...

אני רואה שאתה לא זוכר טוב את שנות השמונים.

איפה אתה רואה לוחית רגילה של שנות השמונים?

אחת המכוניות הטובות בארץ

בשנות ה80 בסוף הלוחית אמורה להיות שנת הייצור של האוטו... או לפחות סיומת של יבוא אישי [לא ממש יודע מה הסיומת של יבוא אישי אז אבל אני דיי בטוח שזה לא זה]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדון ה רנו 5 טורבו או איך שלא יקראו לך שלום ,

כאשר אדון falou אומר שהוא רוצה רכב עם יכולת לשים בו שקיות מהסופר , ייתכן והוא מגחך , משמע צוחק , משמע שהוא אדם בעל חוש הומור . ייתכן .

כאשר אדון "אישפוז" אומר שהרנו האדומה לא הושחטה ייתכן והוא צודק , הייתכן שבעל הרנו האדומה חבר שלו ?

הייתכן שלמרות ששמך כאן הוא "ילדון ה5 טורבו" או מה שזה לא יהיה , זה אומר שאתה לא הכי יודע מה קורה עם המכוניות בשם הזה בארץ ?

נראה לי שייתכן .

האדומה לא רחוקה להיות מקורית , ממש לא .

אותה גדישה , אותו מנוע , אותם ג'אנטים וכו' כמו מהמפעל .

הבעלים צריך כסף לממן את השיפוץ כמו שצריך , אבל הוא לפחות עושה וגם מפרגן לבחור עם הלבנה....

הוא עושה ולא משחק אותה מבין וכותב באינטרנט כדי שיחשבו שהוא גבר אחושלוקי שמבין במכוניות .

הוא לא אחד ש-אבא-קנה-לו-אוטו , אלא אחד שעשה הכל במו ידיו , כולל כיוונים לרכב ואירגון כסף לקנייה שלו !

הבן אדם הזה עשה הרבה יותר ממה שאחד ממכם יעשה !

הוא לא חולם על הרכב אלא חיפש ואירגן כסף כדי שיהיה לו הדבר האמיתי .

תהנו עם מכוניות הצעצוע שלכם .

רק תחשבו שיש כאלה ששמים את המכוניות צעצוע מול העיניים והולכים לחפש כאלה ברחובות ואם הם מוצאים אז הם מאמצים אותם....

קיבינימט , אני לא צריך להתעצבן בגלל ילדים כמוכם .

למה אתה לא רואה אותה במפגשים ?

לא נראה לי שזה עניינך ולכן לא תקבל תשובה בנידון .

אבל אם זה שאתה לא רואה אותה במפגשים אומר לך שהיא במצב קטסטרופאלי אז ייתכן ומשהו אצלך קצת לא בסדר....

זה נוגע לכולם ולא רק אליו .

כולל לירחון אוטו שאם מישהו מהם רואה את זה .

גועל נפש . נקודה .

לדעתי מגיעה לבחור עם הרנו השנייה התנצלות ממכם ( ירחון אוטו ) !

ארץ ישראל היפה , אח"כ תשאלו למה אנחנו נראים ככה.....

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדון ה רנו 5 טורבו או איך שלא יקראו לך שלום ,

כאשר אדון falou אומר שהוא רוצה רכב עם יכולת לשים בו שקיות מהסופר , ייתכן והוא מגחך , משמע צוחק , משמע שהוא אדם בעל חוש הומור . ייתכן .

כאשר אדון "אישפוז" אומר שהרנו האדומה לא הושחטה ייתכן והוא צודק , הייתכן שבעל הרנו האדומה חבר שלו ?

הייתכן שלמרות ששמך כאן הוא "ילדון ה5 טורבו" או מה שזה לא יהיה , זה אומר שאתה לא הכי יודע מה קורה עם המכוניות בשם הזה בארץ ?

נראה לי שייתכן .

האדומה לא רחוקה להיות מקורית , ממש לא .

אותה גדישה , אותו מנוע , אותם ג'אנטים וכו' כמו מהמפעל .

הבעלים צריך כסף לממן את השיפוץ כמו שצריך , אבל הוא לפחות עושה וגם מפרגן לבחור עם הלבנה....

הוא עושה ולא משחק אותה מבין וכותב באינטרנט כדי שיחשבו שהוא גבר אחושלוקי שמבין במכוניות .

הוא לא אחד ש-אבא-קנה-לו-אוטו , אלא אחד שעשה הכל במו ידיו , כולל כיוונים לרכב ואירגון כסף לקנייה שלו !

הבן אדם הזה עשה הרבה יותר ממה שאחד ממכם יעשה !

הוא לא חולם על הרכב אלא חיפש ואירגן כסף כדי שיהיה לו הדבר האמיתי .

תהנו עם מכוניות הצעצוע שלכם .

רק תחשבו שיש כאלה ששמים את המכוניות צעצוע מול העיניים והולכים לחפש כאלה ברחובות ואם הם מוצאים אז הם מאמצים אותם....

קיבינימט , אני לא צריך להתעצבן בגלל ילדים כמוכם .

למה אתה לא רואה אותה במפגשים ?

לא נראה לי שזה עניינך ולכן לא תקבל תשובה בנידון .

אבל אם זה שאתה לא רואה אותה במפגשים אומר לך שהיא במצב קטסטרופאלי אז ייתכן ומשהו אצלך קצת לא בסדר....

זה נוגע לכולם ולא רק אליו .

כולל לירחון אוטו שאם מישהו מהם רואה את זה .

גועל נפש . נקודה .

לדעתי מגיעה לבחור עם הרנו השנייה התנצלות ממכם ( ירחון אוטו ) !

ארץ ישראל היפה , אח"כ תשאלו למה אנחנו נראים ככה.....

לפני שאתה תוקף אני מציע שתקרא שוב הכל מחדש....

לא זילזלתי ואני ממש לא מזלזל באנשים שעושים מעמץ לשפץ תמכוניות האלו.... ההפך אני נותן להם הרבה כבוד על זה שהם מנסים לשמור על היצירות האלו...

ואני ממש לא מזלזל בבחור עם הרנו 5 טורבו האדומה... לא אמרתי שהיא הושחטה אלה עד כמה שאני זוכר בזמנו היא עברה הרבה ידיים והרבה שינויים ועום הוא משחזר אותה למצב מקורי, ועושה הכל לבד עוד יותר כל הכבוד לו.....

ואני לא חושב שמגזין אוטו חייבים לאף אחד היתנצלות כי יתכן והם מדברים על הרנו 5 טורבו השחורה שבהחלט הושחטה והושבתה....

מקווה שלאחר שתקרא את התגובה הזאת אולי תבין את הכוונה שלי כי כנראה שלא ממש הבנתה אותה בהודעות הקודומות....

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רגע.. חוץ מהלבנה "שנהב" שמוצגת כאן בתמונה, השחורה שלא ידוע לי אישית מה מצבה והאדומה שלא ראיתי מעולם - יש את הלבנה המשופצרת בצורה מוגזמת לחלוטין, בדיוק זאת שהייתה מגיעה למפגשים, עושה צלילי צוללת או מה שזה לא יהיה, והייתה בעלת יותר שעונים מאשר במטוס קרב מודרני ממוצע - אז היא לא טורבו כלל? או שהיא בעלת טורבו אבל לא הטורבו המדוברת?

כפי שהבנתי קיים דגם ה-GT, מה הוא?

והדגם עם המנוע האחורי והמנופחף הוא לא נקרא אלפין או משהו דומה?

אנא הסבירו, לדעתי רכב מעניין שרבים פה, ובכל מקרה אני - לא יודעים עליו דבר.

לומר שזה לא רכב אקזוטי זה שטות, ולומר שהמנוע מאחורה מעצבן או ש-205 עדיפה (עם על האהבה ל-205 ובתור בעלים של אחת "צעצוע") - זה כמו לחרבן בעמידת ראש!

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רגע.. חוץ מהלבנה "שנהב" שמוצגת כאן בתמונה, השחורה שלא ידוע לי אישית מה מצבה והאדומה שלא ראיתי מעולם - יש את הלבנה המשופצרת בצורה מוגזמת לחלוטין, בדיוק זאת שהייתה מגיעה למפגשים, עושה צלילי צוללת או מה שזה לא יהיה, והייתה בעלת יותר שעונים מאשר במטוס קרב מודרני ממוצע - אז היא לא טורבו כלל?

או שהיא בעלת טורבו אבל לא הטורבו המדוברת?

לומר שזה לא רכב אקזוטי זה שטות, ולומר שהמנוע מאחורה מעצבן או ש-205 עדיפה (עם על האהבה ל-205 ובתור בעלים של אחת "צעצוע") - זה כמו לחרבן בעמידת ראש!

הלבנה של מיקי ("עלי ג'י") שמוכיחה שבהחלט ניתן להגזים עם שיפורים.

כן-היא בעלת טורבו.יש שם מנוע 2000 של מגאן עם טורבו.

רנו 5 דור 2 עם טורבו.הנעה קידמית.(בניגוד ל"טורבו 2" שהיא ה"אקזוטית")

לאלפין אין מנוע "מנופחף" (מה זה אומר??).אלפין היא רנו 5 סריה 1 (מנוע אורכי). יש גם "גורדיני" שהיא רנו 5 סריה 1 עם מנוע דחיפים 1400 מוגדש ויש גם לא מוגדש.יש אחת באפקה.

הרכב אכן אקזוטי.אבל ביננו...גם לחרבן בעמידת ראש נשמע אקזוטי למדי....

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רגע.. חוץ מהלבנה "שנהב" שמוצגת כאן בתמונה, השחורה שלא ידוע לי אישית מה מצבה והאדומה שלא ראיתי מעולם - יש את הלבנה המשופצרת בצורה מוגזמת לחלוטין, בדיוק זאת שהייתה מגיעה למפגשים, עושה צלילי צוללת או מה שזה לא יהיה, והייתה בעלת יותר שעונים מאשר במטוס קרב מודרני ממוצע - אז היא לא טורבו כלל? או שהיא בעלת טורבו אבל לא הטורבו המדוברת?

בילבול בין הדגמים של הרנו 5 הוא תמיד גדול.... ותמיד שנפתחו תרדים בנושא של רנו 5 טורבו הם הפכו לסלט אחד גדול....

הרכב בכתבה הוא הרנו 5 טורבו (כנ"ל לגבי האדומה והשחורה שהוזכרו בתרד') כל המכוניות הללו בעלות מנוע 1400 מרכזי וכמובן מודגש (160 כ"ס) וגם לגרסאת הרנו 5 טורבו היו כמה סוגים (MAXI שזאת גרסאת הראלי, ו- TURBO / TURBO II שהן הגרסאות שנמכרו לציבור הרחב)

t78.JPG

הרנו שמגיע למפגשים ויש לה רעש של "צוללת" והרבה שעונים היא סך הכל רנו 5 GT עם קיט ניפוחים.... וגם לרנו 5 GT יש מנוע 1400 מודגש רק שהוא לא מרכזי ויותר חלש (115 כ"ס)

1234.JPG

ודיגמי האלפין היו הגרסאות הספורטיביות הראשונות של סדרה 5 (1976) גרסאות האלפינה היו בעלות מנוע 1400 מודגש שסיפק 110 כ"ס

1.JPG

2.JPG

מקווה שעישית לך קצת סדר בבלגאן....

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...