Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

IPAD ופאביה - הרומן

matanoosh
שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדי זה ראש הממשלה שמחזיק את כל התיקים.

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה קורא לביצים שלך תיקים, שיהיה לך טוב

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אז רציתי IPAD לרכב.

הלאיתי מספיק בפרטים. הגיע הזמן לתת לתמונות לדבר. תועלנה בקרוב...

המוצר המוגמר. מתנצל על העיכוב.

תודה רבה ליוסי אלפיין והסבלנות האין סופית שהוא מפגין לגחמות של כל לקוח נודניק (ואני מהמובילים שבהם!)

IMG_0179.JPG

IMG_0177.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי העבודה של יוסי - אין ספק, אי אפשר היה לבחור בעל מקצוע טוב יותר. מראה ההתקנה פשוט מפיל!

אבל הגודל של האייפד במקרה של הרכב הזה נראה קצת לא פרופורציונאלי

שברולט סילבראדו - וואלה יש מקום...

אבל מה קורה למשל עם הברך השמאלית של הנוסע\נוסעת שיושבים במושב השאטגאן? אני מתאר לעצמי שיוסי לא השאיר מקום ליד הגורל ובדק את זה שאפשר לשבת בנוחות אבל זה עדיין נראה קצת "פולשני" לא?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לפרופורציות שלפחות בתמונות (יכול להיות שבמציאות זה סיפור אחר לגמרי) נראות קצת מוזר, וההערה על היתקלות עם ברכיים שאני נוטה להסכים איתה, המיקום לדעתי נמוך מדי.

אני מבין את המשיכה לאייפד, אבל אם זה היה תלוי בי, הייתי מכניס לדשבורד משהו קטן יותר דמוי הסמסונג טאב, שגם בעל פרופורציות יותר נעימות לעין.

התושבת נראית ממש איכותית ומשתלבת יפה מאוד, אבל נראה לי זה קצת מושך את העין ומועד לפורענות.

אם הייתי עושה את כל ההשקעה, הייתי דואג לכך שהמכשיר יהיה מעט שקוע פנימה - גם יכול לעזור מפני תאורה, וגם שיהיה מקום לאיזה וילון בד או משהו יצירתי שיהיה אפשר להסתיר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה מצויין, אבל זה באמת נראה כאילו זה קצת מפריעה לרגליים ,בעיקר של הנוסע (פולשני זה בדיוק ההגדרה הנכונה :-D)

בקשר ל"מועד לפורענות" אני חושב שזה פחות בעייתי כי אפשר להוציא את הייפד שיוצאים מהרכב (..נכון ??).

ולסיכום, בהחלט עבודה מיוחדת שלא רואים כל יום .

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה מצויין, אבל זה באמת נראה כאילו זה קצת מפריעה לרגליים ,בעיקר של הנוסע (פולשני זה בדיוק ההגדרה הנכונה :-D)

בקשר ל"מועד לפורענות" אני חושב שזה פחות בעייתי כי אפשר להוציא את הייפד שיוצאים מהרכב (..נכון ??).

ולסיכום, בהחלט עבודה מיוחדת שלא רואים כל יום .

ברכיים: צודקים, זה נראה מפריע. אבל זה לא באמת. לי אין בעיה עם זה. וכשאני מיתמר לגובה על של 172 סמ ביום טוב אני לא חושב שזה אי פעם יפריע לי :).

גובה: יש מצב, כן. זה אולי יכול היה להיות מעט גבוה יותר אבל אז היה צריך להוציא את בקרת האקלים וכו' וזה היה עושה עבודה הרבה הרבה יותר מסיבית שלא בטוח שהיתה נותנת תוצאה טובה יותר.

שליפה: כמובן, אפשר לשלוף את המכשיר. אעלה בקרוב עוד תמונה שתיים שמראות איך זה נראה בלי ה- IPAD, ואיך ניתן לשלוף אותו. זה מאד קל ונוח.

עכשיו כל מה שנשאר זה לטפל בנושא הארור הזה של הסאונד. ובאותו הקשר, חדשות מרגשות. קיבלתי היום את ה- DAC האחרון שלי מתוך הארבעה שהזמנתי. ו, הפלא ופלא, המכשיר המזו*ן עובד!!! מתחבר ל- IPAD עם CAMERA CONNECTION KIT, ומצליח להוציא ממנו אופטי על המגבר אוזניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כל מה שנשאר זה לטפל בנושא הארור הזה של הסאונד. ובאותו הקשר, חדשות מרגשות. קיבלתי היום את ה- DAC האחרון שלי מתוך הארבעה שהזמנתי. ו, הפלא ופלא, המכשיר המזו*ן עובד!!! מתחבר ל- IPAD עם CAMERA CONNECTION KIT, ומצליח להוציא ממנו אופטי על המגבר אוזניות.

שמח בשבילך שזה עובד (תן קישור לאיזה DAC הוא זה שעובד ) , איך אתה הולך לפתור את הבעיה של ההטענה במקביל ?

מעניין אם יש אפשרות "להזריק" למתאם מתח , (רגל 23 מקבלת 5V+ , רגל 16 GND )

יש גם את הפתרון שהצגתי כאן

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח מכל הסיפור הזה הוא שיוסי מסוגל להחנות קאדילק בחניה של סמארט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HU זול... דמה...

הבניה בגודל 12 אינטש!!!! :-D

אני חייב לראות תמונה של ה"דחליל" שמחליף את הIPAD - תעלה בבקשה. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...