Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

IPAD ופאביה - הרומן

matanoosh
שימו לב! השרשור הזה בן 4758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוא נאמר שאם הייתי שוטר הייתי עוד חושב שזו סקודה שהוא גנב מהמטה הראשי

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הוא יתקע שם קיקר L7 במקום ה IPAD

:roflmao:

הלו! העליתי תמונות כדי שיגידו איזה גבר אני וכמה שזה מגניב, לא בשביל לאכול הסתבלטויות פה על ימין ועל שמאל :)

תמונות של הדמה בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע

ההתקנה היא פשוט ליפול - אין דברים כאלה ובאמת שרק יוסי מסוגל להוציא כזה שפן מהכובע בארצנו הקטנה.

אבל זה דורש... זה כל כך דורש... :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסדנא של יוסי מלאה בפלורסנטים - רופא שיניים היה רוצה תאורה כזו כשהוא מטפל בחולה

:-D

אני חושב שהם קיבלו מושג לגבי התוצאה של הזווית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה-מה-מה, (=ברם אולם = אבל) התוכניות כשלו. לא הצלחנו להוציא יציאה דיגיטלית מה- IPAD המסכן. הדבר כרוך בשינמוך גירסה (downgrade) או לחפש בנרות פיתרונות אחרים ומאד יקרים (למשל: http://aloaudio.com/brand-stores/cypherlabs/)

אז במיוחד בשבילך!

http://www.soundmancaraudio.com/home/2010/5/3/ipad-digital-out-working-100.html

ב60$ אני מקווה שעזרתי לך בפרוייקת שחשבתי עליו לפני שבועיים עם הGALAXY TAB...

כי אין ספק שהממשקים של הDUBLE DIN היקרים של KENWOOD ואחרים נופילם מהמולטי טאצ'ים,במהירות ובנחות.

נדיר תמשיך אני מת לדעת איך יצא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן הוא יגיע אליך

:-P

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר אמרתי ליוסי - העבודה עצמה מדהימה, אין בכל ספק בזה.

אבל ראבק, זה זה נראה מכוער וחסר כל פרופורציות. לטעמי זה פשוט חסר תכלית.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

נראה מדהים, אני אישית מאוד אהבתי את החוסר פרופורציונליות הזה, יש בזה הרבה מעבר ל"סתם" חוסר פרופורציות.

עם כזאת בניה היית מביא כבר מחשברכב עם מסך 9" וסוגר סיפור לגבי יציאות דיגיטליות נוחות וכו'.

אין כמו יוסי! :-D

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...