Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

IPAD ופאביה - הרומן

matanoosh
שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז רציתי IPAD לרכב.

לא רק כי זה מגניב, אלא כי זה שימושי. כי יש GPS ויש ספריית קבצים ויש ממשק משתמש מגניב ונוח וסקסי. אבל ה-ו' האחרון והכי חשוב: כי בניתי על יציאה דיגיטלית מה- IPAD שאותה אחבר לפרוססור ואז אקבל איכות טובה.

הרצוי מול המצוי

=========

יציאה דיגיטלית? אני יכול רק לחלום על זה. חפרתי, וחפרתי, ושיגעתי אנשים (תודה עופר!) - קשה מאד להוציא יציאה דיגיטלית מה- IPAD. אני כבר אמרתי נואש.

התוכנית המקורית היתה לחבר את ה- IPAD דרך ממיר דיגיטלי-אופטי אל אדון ביטון (Bit One) ובמקביל לחבר את ה- HU הישן שלי (אלפיין בסיסי) בחיבור עוקף (BYPASS) (ובשאיפה אנלוגי, כדי לשמור על מסלול טהור בלי המרות מהטיונר).

אה-מה-מה, (=ברם אולם = אבל) התוכניות כשלו. לא הצלחנו להוציא יציאה דיגיטלית מה- IPAD המסכן. הדבר כרוך בשינמוך גירסה (downgrade) או לחפש בנרות פיתרונות אחרים ומאד יקרים (למשל: http://aloaudio.com/brand-stores/cypherlabs/)

בקיצור, יוסף הגדול שלקח חסות על הפרוייקט שלי המליץ לי לעזוב הכל, לוותר על ביטון ולקחת HU רציני ולחבר לו את ה- IPAD ב- AUX.

סבבה? סבבה. אבל איפה ה- HU? החליט יוסף לשים את המכשיר מאחורי התושבת של ה- IPAD. נראה טוב? לא. נראה מצויין!

אבל עכשיו קיבלנו עוד כאפה - השליטה על הווליום....

אני בכוונה לא מרחיב על העבודה של יוסף הגדול, הלוא הוא יוסי אלפיין, כי בעיני זה מובן מאליו שהרכב שלי נכנס אליו ויוצא ברמת גימור והשקעה של אמן פלסטי מהשורה הראשונה :)).

הלאיתי מספיק בפרטים. הגיע הזמן לתת לתמונות לדבר. תועלנה בקרוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש פתרון לבעיה שלך תסתכל באתר של SOUNDMAN.COM הוא מראה שם איך לחבר IPAD בשיטה דיגטלית ושיטה אנלוגית ונותן פתרון לווליום חוץ מזה הוא מראה כל מיני התקנות של אייפדים ברכב . תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון לבעיה שלך תסתכל באתר של SOUNDMAN.COM הוא מראה שם איך לחבר IPAD בשיטה דיגטלית ושיטה אנלוגית ונותן פתרון לווליום חוץ מזה הוא מראה כל מיני התקנות של אייפדים ברכב . תהנה

מודה לך ידידי. לצערי הפיתרונות האלה בעייתיים. החל מגירסה 4.2 ומעלה אפל הגבילה מאד את כמות הזרם שמותר להוציא דרך יציאת ה USB וע״י כך חסמה הרבה מכשירים. אולי ישחררו תיקון בעתיד הקרוב. אם אנחנו מדברים על אותו קליפ, הרי שהוא שוחרר לפני שנה וחצי, דהיינו כשהגרסה היתה עדין 3.2.

מבטיח להביא תמונות. כשיוסף יואיל בטובו להפסיק להיות פדנט ולשחרר לי את הרכב, אוכל לצלם אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנית את המתח יפה, מתן...

אבל דבר אלינו בתמונות. מחכים,

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב שלך היום עם ההתקנה... ת'שמע, עוד לא ראיתי דבר כזה!! לקח לי זמן בהתחלה לקלוט מה הולך שם כי זה היה נראה כלכך טבעי ברכב. זו ללא ספק ההתקנה הכי אלגנטית שאשפר למכשיר שהוא "לא מתאים לנוף" הכללי של הפאביה, עבודה של אמן.

צילמתי את זה באיפון וחשבתי להעלות את זה לפה ולשדוד לך את ההצגה, אבל אני אשמור לך את התענוג :)

תתחדש, נראה לי שאתה הולך להנות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב שלך אצל יוסי היום.

ממש יפה העבודה שהוא עשה, תהנה.

רק שאלה לי אליך, מה אתה צריך מהאייפד ברכב חוץ מהגיפיאס שיש בכל מכשיר?

עד כמה זה משתלם להרכיב דבר כזה?

HU: ALPINE CDA-137BTi

AMP 1: SUNDOWN AUDIO SAX-125.4, AMP 2: SUNDOWN AUDIO SAZ-1500D, COMP 1: HERTZ HSK 165XL

COMP 2: POLK AUDIO DB 5251, SUB: SUNDOWN AUDIO SA-12 2OHM, 6X9: INFINITY KAPPA 693.9i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי...

כמה ימים אני לא פה ואנשים מסתכלים לי לתוך הרכב?

מתנצל על העצלות.... אני פשוט חיה עצלה שאין לה עצבים להעלות תמונות.

ובכן, אני אשתדל להתייחס לפוסט הזה כמו שאבא לימד אותי להתייחס לבחורות: לאט, בזהירות והכי חשוב - לבנות מתח.

להלן חלק הפלסטיק של הדשבורד שעובר טרנספורמציה מסקודה פביה לאייפד טורבו 2:

Skoda1.jpg

Skoda2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב שלך אצל יוסי היום.

ממש יפה העבודה שהוא עשה, תהנה.

רק שאלה לי אליך, מה אתה צריך מהאייפד ברכב חוץ מהגיפיאס שיש בכל מכשיר?

עד כמה זה משתלם להרכיב דבר כזה?

לשאלתך:

המטרה היתה להשתמש ב- IPAD כשרת מדיה למוסיקה בעיקר וקצת וידאו מדי פעם. ברוב עוונותי קניתי WIRELESS ולא 3G ולכן לא יכול להשתמש בו כ- GPS.

אגב, ישנן הרבה אפליקציות שמרחיבות את הפונקציונליות של ה- IPAD בצורה מדהימה - למשל, שירותי תוכן כמו חדשות של ערוץ2 או מאקו וכו' מאפשרות לראות טלויזיה ברכב.

אבל במקרה שלי, הסיבה האמיתית היתה רצון לנגן קבצים בצורה הכי איכותית שיש. לא רציתי פיתרון אופטי (CD) אלא שרת קבצים עם ממשק משתמש נוח. לאחר שהייתי בטוח בדרך שבה אוכל להוציא מידע דיגיטלי מהאייפד ולהזין אותו לפרוססור, יצאתי לדרך. לצערי באמצע הדרך נתקלנו בקשיים נוספים שמנעו ממני מלהשלים את זה, אבל בסופו של דבר יש אייפד מנגן, גם אם זה רק אנלוגי.

בשילוב עם HX-D2 כ- HU מוביל, זה יצא ללא ספק מענין.

משתלם? בשביל פאסון ומשחקים כן. פונצקיונליות - כן. סאונד? כרגע, פחות. אבל מעטים הם האנשים ששמים את הסאונד כמטרה בצורה פנאטית כמוני. (למשל: אחרי שהחלפנו ל- HX-D2 ועברנו להגברה אקטיבית, זה נשמע לדעתי גרוע [בלי קשר לכיוונים]. לפיכך אני חוזר אל יוסף שיתקין לי מחדש, לאלתר, את הקרוסים של ה- SUPREMO. לדעתי הם יעשו את העבודה טוב יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...