Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנסתי את הרכב שלי לטיפול במוסך פליקס ויצאתי עם חשבון גבוה [כ"ע]

SHAVIVS
שימו לב! השרשור הזה בן 5044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אחבר אמירה זו למקרה השמן שהביא הלקוח , מן הסתם אעדיף למכור את השמן בעצמי שכן הרווח של מוסך בא ממכירת עבודה וחלפים . יחד עם זאת , כל מקרה לגופו ובמצב בו לקוח מביא שמן בעצמו הייתי בוחן את הנסיבות ומנסה למצוא פתרון של WIN-WIN . במקרים דומים כבר נעתרנו לבקשות מסוג זה . החכמה היא להגיע להבנה הדדית בין נותן השירות ומקבלו ולעשות את הדברים מתוך הסכמה ולא אילוץ .

זה מצב דומה ללקוח אשר רוצה להביא בקבוק יין למסעדה, בענף המסעדנות נהוג לגבות "דמי חליצה" עבור פתיחת בקבוק שהביא הסועד . רצוי לברר זאת מראש מכיוון שגובה דמי החליצה משתנה ממקום למקום ויש מסעדות שלא מאפשרות זאת כלל.

כפי שמסעדה מרוויחה ממכירת יין, המוסך מרוויח ממכירת שמן מנוע ולכן צודק הכותב לגבי הצורך בהסכמה מראש. מי שמתעמת עם המוסך ומנסה לחסוך 100 ש"ח על שמן, פשוט יקבל את ה"אלמנט" במקום אחר.

אילו היינו רואים תמונה של רפידות הבלם שהוחלפו, היה אפשר להסיק אם צדק המוסך בקביעתו שהן מסוכנות לנהיגה. בהעדר עדות מסייעת, אנו עוסקים בהשערות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפספס את הפואנטה. זה לא קטע של חסכון של כסף.

זה קטע של לשים שמן איכותי לפי בחירתך במצב בו המוסך עצמו לא מחזיק כמוהו ולא משהו ברמה שלו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר דין ודברים ...השתכנע המוסך להשתמש בשמן שלי .

...רציתי להביא רפידות של OMP וגם פה נתקלתי בהתנגדות נחרצת .לבסוף בלית ברירה ולאחר שהמוסך סרב לשחרר את הרכב שמתי רפידות מקוריות .

...בקשתי להנחה נתקלה בסירוב גמור ...

הפואנטה היא שבמלחמה יש לפעמים רק מפסידים.

ShavivS לא ציין במפורש כי הוא חולק על כך שהרפידות אכן הגיעו לסוף דרכן.

לדעתי הנושא היחידי ששוה בדיקה הוא האם הסירוב לשחרר את הרכב היה חוקי ומוצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפואנטה היא שמר ShavivS רצה לשים רפידות של OMP, שלפי דעתו הן יותר טובות (בדיוק כמו במקרה של שמן). צריך להזכיר שרכב שייך לו ולא למוסך וכדאיות של מוסך לא מחייבת אותו.

במלחמה מהסוג הזה מוסך מפסיד את הלקוח. תגידו לי מה מפסיד הלקוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל נו למה הוא פרש:bigcry: :bigcry:

הבחור הוציא קיטור וגרם לעוד אנשים 'ללכלך' על מוסך פליקס לכן אני אישית בחיים לא מסתמך על מידע שנכתב על-ידי משתמשים חדשים שפירסמו הודעה או שניים בפורום והשלישית היא הודעה קטרנית.

יש לקחת כול הודעה קיטור בערבון מוגבל !

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק אני אומנם לא מגיב פה הרבה אבל:

1)שביב לא מוציא קיטור סתם אלא שבאמת יש בעיה.

2)אין הרבה אנשים שאני מכיר שדואגים לרכב כמו שביב.

3)הלוואי על הרבה אנשים (מדובר על אלא שיורדים עליו) שיהיה להם חבר כמו שביב הן בפן החברי והן בפן המוטורי.

לילה טוב.

AUDI S3 2008

APR STAGE +2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין נושא השרשור לבין אם זה שהוא חבר טוב או לא או שדואג לרכבו או לא.

אף אחד כאן לא אמר עליו מילה רעה. כולן נותנים כאן את דעותיהם האישיות, לכאן או לכאן, אם הוא נעלב כי מוחקים לו הודעות כי הוא רושם כמו בצ'אט אז שיהיה חזק.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך חייב להסכים לחלקים שהלקוח מביא בעצמו ? זה טעות בשביל המוסך , זה כמו לירות לעצמם ברגל .

נגיד שצריך טיפול לסוזוקי והבאתי 4 פלגים מאיביי , הלכתי למוסך שיתקין אותם , יצאתי מהטיפול ואחרי 3 דקות אחד מהם נשבר לי בתוך המנוע , אז אני מפרסם בפורום מה שקרה לי , והמוסך המסכן נדפק פעמיים !

אני לא ידעתי שהפלגים שקניתי NGK הם זיוף , , הוא רק התקין אותו , ובסוף יוצא שהוא גם אשם בנזק למנוע בגלל שהתקמצנתי והבאתי פלגים מהבית .

אז המוסך אשם בגלל שניסיתי לחסוך כמה גרושים בטיפול ? איזה אחריות המוסך יכול לתת על טיפול עם חלקים שהבאתי מהבית ?

זה מצב דומה ללקוח אשר רוצה להביא בקבוק יין למסעדה, בענף המסעדנות נהוג לגבות "דמי חליצה" עבור פתיחת בקבוק שהביא הסועד . רצוי לברר זאת מראש מכיוון שגובה דמי החליצה משתנה ממקום למקום ויש מסעדות שלא מאפשרות זאת כלל.

כפי שמסעדה מרוויחה ממכירת יין, המוסך מרוויח ממכירת שמן מנוע ולכן צודק הכותב לגבי הצורך בהסכמה מראש. מי שמתעמת עם המוסך ומנסה לחסוך 100 ש"ח על שמן, פשוט יקבל את ה"אלמנט" במקום אחר.

:mm_yeah: , זה לא אלמנט ,

המוסך פשוט לא נותן הנחה על דברים אחרים אם אתה מביא שמן לטיפול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור התגובה הייתה בישביל מרק.

לעניין עצמו אני חושב שהפואנטה פה היא ברובה יותר שהמוסך המטפל צריך להיות יותר "מיקצועי" ומבין עניין מאשר עניין הכסף.

התוצאה הסופית היא לקוח ממורמר(בין אם בצדק או לא) בגלל שלא הרוויחו על השמן אז צריך "לדפוק" את הלקוח ולדחוף לו רפידות ועוד לא לשחרר לו את הרכב למרות שהרפידות טובות.

אני מצטער אבל כנותן שירות(בעלים של מינימרקט) השירות והמקצועיות חשובים יותר מעניין הכסף, בגלל שהיחס שהלקוח מקבל שווה לו עוד כמה שקלים והחיוך שהוא יוצא איתו שווה לי יותר.:-D

גם נאמר ששביב לא כל כך התייחס לעניין הכסף בהתחלה עד שהתחילו "ההשחלות".

עוד דבר אם אני ירצה ללכת למוסך שלי (מורשה) ואני ארצה להביא חלקים או שמנים וכדומה לא תיהיה שום בעיה כי המוסך גובה כסף בישביל העבודה שנעשתה גם אם אלו לא חלקים שלהם וזאת בכדי לשמר לקוח/לקבל לקוח חדש ושהמוסך יודע:"הלקוח XXX יחזור אלי שוב ועוד עם חיוך כזה:-D.

AUDI S3 2008

APR STAGE +2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא מתמצא בהתנהלות מוסכים, אבל בהחלט עוסק כבר שנים רבות במתן שירות ללקוחות (חיי לילה, הפקת אירועים, ניהול ברים גדולים).

אני יכול לומר שהמפתח להצלחה של מקום שעובד עם לקוחות, הוא יחס טוב ואדיב ללקוח.

כמו שכבר כתבו, לקוח שירגיש שדפקו אותו לא יחזור,

אבל לקוח שירגיש שהמקום בא לקראתו - יחזור וגם ישלח את חבריו.

זה המפתח להצלחה של עסק כזה או אחר, ולצערי המון מקומות חושבים קודם כל על להרוויח עוד 50-100 שקלים, בזמן שהם לא שמים לב שהם מפסידים לקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור בא הביא שמן של חברה שמתחרה כבר כמה וכמה שנים בעולם המרוצים,ומעדיף אותה במקום השמן הודי שמציעים לו בפיליקס.

לא רואה משהו פסול בזה!

מישהו ממכם מכיר את החברה הזו בכלל ההודית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ידעתי שהפלגים שקניתי NGK הם זיוף , , הוא רק התקין אותו , ובסוף יוצא שהוא גם אשם בנזק למנוע בגלל שהתקמצנתי והבאתי פלגים מהבית .

אז המוסך אשם בגלל שניסיתי לחסוך כמה גרושים בטיפול ? איזה אחריות המוסך יכול לתת על טיפול עם חלקים שהבאתי מהבית ?

.

מצטער אבל רואים שאתה לא יודע מה זה אחזקת רכב ספורטיבי.

כשאתה מביא דברים למוסך מתוך קמצנות (כמה כבר עולה סט פלאגים לרכב רגיל? 100 שקל לרביעייה ? ואני מגזים)

אז העניין ברור לחלוטין ואין אינטרס למוסך לרצות שזה יקרה.

כאן זה היה ההפך מקמצנות, הביאו שמן שעולה פי3 ממה שנמכר במוסך, אם המוסך היה מוכר משהו באותה רמה זה כבר היה משהו אחר, אף נהג שדואג לרכבו ומחזיק מכונה בשווי 200K ש"ח, לא ישים שמן מפוקפק ויסכן את בריאות המנוע שלו.

אם היו מציעים במוסך שמן ראוי ואיכותי , הייתי מבין את סוג ההתנהגות הזו כי אתה מנסה לחסוך כסף "על חשבונם".

פעם היית יכול לקנות בצ'מפיון שמנים איכותיים (במחירים מופקעים אמנם) , כיום כנראה התפשרו על בינוניות (GULF, EUROL ושות')

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לרכב ספורטיבי ,זה רק התנהגות עם מי שמטפל לך באוטו , אם נתנו לך במוסך מחיר לטיפול שכולל נגיד 5ליטר שמן ,

ואתה רוצה להביא שמן בעצמך ,אז תסגור עם המוסך כמה צריך לשלם מראש !

כי המוסך מרויח מהמחיר של השמן ואם הוא מוריד אותו מהטיפול אז אתה צריך לסגור איתו את המחיר ולא להיות קמצן (לא אתה :) )

כי אתה יודע מה יקרה אחכ ? הוא יוריד לך את המחיר של השמן ממהצעה ואז לא יעבדו לך בכיף על האוטו או האופנוע ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...