Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

American Crime Story. עונה 1.

סיפור משפט הרצח המתוקשר והשנוי במחלוקת שבו הואשם או.ג'יי סימפסון כוכב מפורסם ונערץ ברצח אשתו ניקול וחברה רון גולדמן. סידרה ביוגרפית על משפט מעורר המחלוקת שהסעירה את ארצות הברית

והביאה לגל של אלימות ונקראה: "אמריקה נגד או.ג'יי סימפסון".

סדרה דוקו-פשע הכי טובה שראיתי בשנים האחרונות. מתחיל בעלילה מרתקת ממשיך בקאסט שחקנים מרשים. Cuba Gooding Jr בתור או ג'יי סימפסון מרשים במיוחד בפרקי הפתיחה. (מרדף ברחבי ארצות הברית) John Travolta די נחמד למרות ששוב מוקצן וגרוטסקי,משהו בפה,שיניים/דיבור שלו מוזר -עדיין עושה תפקיד טוב. David Schwimmer בתור חבר קרוב של סימפסון ליהוק מאוד מוצלח לדעתי. (בניגוד לכמה דעות הפוכות) Courtney B. Vance מרשים ביותר. ועוד כמה שחקנים במשחק משובח. מעל כולם Sarah Paulson בתפקיד התובעת במשפט או ג'יי פשוט שחקנית יוצאת מהכלל שסוף כל סוף מקבלת הכרה לכישרון המשחק שלה. מי שראה אותה בסדרה American Horror Story הבין כבר אז על מה מדובר.

סדרה ראויה בהחלט לצפייה, משחק מרשים, סיפור מרתק שנראה כאילו לקוח מסרט מדע בדיוני

וזה לא -הכל אמיתי, עד כדי פחד. שנגמר הפרק ה - 10 והאחרון נשארתי בוהה מול המסך לכמה דקות להבין מה קורה כאן? ברצון שזה ימשיך. מסמך מרשים, ביצוע מבריק.

עונה 2 צפויה לצאת בסתיו 2016 ותתמקד באירועי הוריקן קתרינה ותוצאותיה ההרסניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע אם דובר על זה כאן, אבל מהסדרות שאני יותר אוהב וממליץ לצפות - המנטליסט.

אמנם לא חדשה, אבל טובה ,משעשעת, ומעניינת מאוד.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז Dr House, אני מתקשה למצוא סדרה דומה עם אותו סוג של עלילה. אולי לעובדה שהיא נצפתה בזמן לימודי התואר הייתה השפעה כלשהי. זכור לי שהייתי צופה ב10 פרקים ולא מסוגל להפסיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן סיימתי לראות את כל העונות מהתחלה.

עדכן אותי אם מצאת משהו דומה. גם אני מחפש.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ash Vs Evil Dead עלתה לעונה שניה בדיוק, מת על הסגנון אולד סקול מלא דם גופות ואימה של פעם, פשוט גאוני ומצחיק.

ממליץ מאוד

תודה ליאב, העונה הראשונה הייתה אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, מצאתי כבר 1080 כאן וכתוביות בעברית כאן.

אתם יודעים, זה מדהים האינטרנט הזה, לוקחים ביטים וירטואלים שעוברים בצינורות מתחת לאדמה והופכים את זה למשהו מוחשי כמו סרט או סדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

59009f68f4bbf1afddbcf745731a87b3.jpg

חכה שמדפסות 3D יהיו מספיק זולות

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתמול סיימתי לצפות בעונה השנייה של נרקוס. 4 פרקים ברצף, עד 2 בלילה. לא יכולתי להפסיק.

איזו עונה מעולה! נהניתי ממנה אפילו יותר מהעונה ה-1.

מחכה כבר לעונה השלישית.

צודק אחלה עונה2

הסדרה היחידה שאני מצליח להתחבר,

נרקוס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, מצאתי כבר 1080 כאן וכתוביות בעברית כאן.

אתם יודעים, זה מדהים האינטרנט הזה, לוקחים ביטים וירטואלים שעוברים בצינורות מתחת לאדמה והופכים את זה למשהו מוחשי כמו סרט או סדרה.

לול :-D

התחלתי בדיוק את ווסטוורלד - קצת מוזרה הייתי אומר, אני בפרק ראשון ועדיין לא הבנתי ב 100% מה הולך שם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bron (הגשר).

בדיוק סיימתי לראות את העונה השלישית. זו סדרה-דנית שבדית שקיבלה את שמה בגלל הגשר שמחבר בין קופנהגן למאלמו שבשבדיה. העלילה בסדרה מתחלקת באופן שווה בין שתי הערים וכך גם השפה שמדוברת. זו סדרת משטרה שבכל עונה מתעסקת בתיק אחד שמתפרס על פני שני המדינות, והשוטרת השבדית (שסובלת מסוג של בעיות בתקשורת בין-אישית) נאלצת לעבוד עם עמית מהמשטרה הדנית.

לדעתי היא מהזן האיכותי כמו שסקנדינבים יודעים לעשות. הצילומים טובים, המשחק מאוד משכנע, התסריט ממש לא קיטשי וכך גם העלילה (שונא את זה בסדרות אמריקאיות). יש גם את אלמנט הפסיכופתיות שהקולנוע הסקנדינבי מתאפיין בו אבל הם מצליחים לשמור על הריאליסטיות ואני אוהב את זה. לקינוח, מככבת שם 911S מסוף שנות השבעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סדרה מצויינת וגם הומלצה פה בשרשיר מספר פעמים,

אבל תמיד טוב להזכיר ולחדד את ההמלצה הזו :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...