Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Renault Clio B Sport - למה כ"כ הרבה מעל למחירון?

rrronnn
שימו לב! השרשור הזה בן 5409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

אני מתעניין בכרישת רנו כליאו B ספורט משנת 01-02. כבר הרבה מאוד זמן אני חולם על הרכב הזה.

אני רוצה לשאול אתכם שאלה, למה הרכב הזה נסחר בכ"כ הרבה מעל למחירון?

אני בטוח שרובכם תגידו שזה רכב מעולה בעל הנעה קידמית מבין הטובות שיש היום (לפחות לשנתון הזה) וכו'.

אני מסכים לחלוטין, אבל למה כ"כ הרבה מעל למחירון? יש כמה שמוצעות למכירה כיום, אבל בממוצע כולם 20K יותר מהמחירון.

אני אשמח אם תוכלי לסביר\לפרט למה זה קורה והאם בכלל כדאי בסכומים האלו.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מציע לך להיכנס לפורום psi.co.il ,תקבל תשובות מפורטות מאוד.

זה לא המחיר מעל המחירון זה המחירון מתחת למחיר.

יש ביקוש אין היצע הרכב טוב מעולה חסכוני כיפי להמשיך... ויצחק חי לו בעולם אחר. לכן הפער

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שיובאו ממנה לישראל רק כ 90 חתיכות בשני הדגמים - חלק מהן מסר את נשמתן לאלוהי המדרכות והגרבילים.

ככה שהיא דיי נדירה-ולכן המחירון הגובה.

תוסיף את העובדה שאין אחת שנותנת פאן לשקל ולקילומטר כמו הקליאוס -וקיבלת (כמו הCTR והמיני קופר).

אתה יכול לעשות כאן חיפוש לגבי כאלה שלמכירה , ואם תמצא אחת ותרצה להתייעץ אנחנו בפורום PSI נשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהביקוש עולה על ההיצע המחיר עולה.

והמחירון שלה באמת מגוחך.

עידן

אז קודם כל, תודה לכם על המידע השימושי.

מה שאני עוד רוצי לדעת זה כמה לדעתכם המחיר שרצוי לשלם על רכב ללא שיפורים או שיפורים קלים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת 2001 נסחרת בין 40K-45K ש"ח.

שנת 2002 דור ראשון 45K-50K ש"ח.

שנת 2002 דור שני 50K-55K ש"ח.

שנת 2003 דור שני 55K-65K ש"ח.

כמובן שכל המחירים האלה הם בעירבון מוגבל, אני שמעתי עסקאות שנסגרו לכאן ולכאן והכל תלוי במצב הרכב.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, לא רק הקליאו נסחרות הרבה מעל המחירון,

יש עוד דגמי רכבים כאלה.

תמיד שאתה בא לקנות רכב, תעשה לך חשבון איזה עוד רכבים אחרים אתה יכול לקנות בסכום הזה ולפי כך תרכוש מה שהכי מתאים לצרכים שלך.

במקרה של הקליאו, האוטו נותן תמורה הרבה יותר גבוהה מאשר המחירון שלו, לכן הוא נסחר בסכומים גבוהים יותר,

בסכומים שלו לא תוכל למצוא רכב אחר שמספק את מכלול התכונות שלו.

הוא טוב מכל המתחרות הרלוונטיות (206GTI, איביזה 20VT ושאר החבר'ה)

המחירים שציין redroze דיי מדוייקים.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא טוב מכל המתחרות הרלוונטיות (206GTI, איביזה 20VT ושאר החבר'ה)

בואו לא נלך לשם "יותר טוב" הוא עניין סבייקטיבי לחלוטין.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו לא נלך לשם "יותר טוב" הוא עניין סבייקטיבי לחלוטין.

עידן

למה לא?

עבור מי שמחפש רכב שהוא חבילה ספורטיבית מוצלחת הקליאו בהחלט טובה יותר מה-206GTI והאיביזה.

ה-206 חלשה וההתנהגות היא לא כמו הדגמים שקדמו לה.

האיביזה חזקה (בעיקר לאחר שיפור מערכת ניהול המנוע) אבל ההתנהגות לא ברמה של הקליאו.

הקליאו במצב סטנדרטי נותנת את החבילה הטובה ביותר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

הבעיה של רנו קליאו היא אמינות לא טובה,וברגע שתתקלקל,תמשכן את האוטו כדי לשם לקרסו,מחירים דמיוניים.

אני 1.82,והרגשתי בקליאו צפוף ולא נוח,אם אתה עדיין סגור על הקליאו ,לא לותר על נסיעת מבחן קטנה כדי שתוכל לראות אם היא מתאימה לך בכלל מבחינת צפיפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של רנו קליאו היא אמינות לא טובה,וברגע שתתקלקל,תמשכן את האוטו כדי לשם לקרסו,מחירים דמיוניים.

אנחנו במועדון רנו כבר מזמן מכרנו את הבתים וגרים כולם יחד בקומונה (כמו מסודרים רק בלי כסף) כדי לממן את כל בעיות האמינות האלה של הצרפתיות.

נוסף על כך, לא הצלחנו למצוא שום מוסך אחר חוץ מקרסו שמכיר את הרכב ולא שוחט במחיר.

נסינו לקנות חלקים מאי בי בחצי מחיר ולהשתמש בתחליפי, אבל בחיי, משהו פשוט עוצר אותנו.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

עבור מי שמחפש רכב שהוא חבילה ספורטיבית מוצלחת הקליאו בהחלט טובה יותר מה-206GTI והאיביזה.

ה-206 חלשה וההתנהגות היא לא כמו הדגמים שקדמו לה.

האיביזה חזקה (בעיקר לאחר שיפור מערכת ניהול המנוע) אבל ההתנהגות לא ברמה של הקליאו.

הקליאו במצב סטנדרטי נותנת את החבילה הטובה ביותר.

שוב אותו ויכוח,

מצב סטנדתי לא מעניין אותי אם בפחות מ10K אתה משפר את האיביזה ברמה כזו שהיא תקיף את המסלול בפחות זמן מהקליאו וכמובן תהיה חזקה בהרבה יותר. שלא נדבר על כך שמחיר הפתיחה של הקליאו לרוב יקר יותר.

להלן הפירוט:

2K- צ'יפ = 40 כ"ס יותר

1K- אינלט ופילטר- נשימה בגבוהות.

2K- אינטר חזית = 15-20 כ"ס.

5K- סט קוילאוברים של VMAX

ובהגדרה של ספורטיבי לא כתוב ג'מיקנות במגרשי חניה בהילוך שני.

ברור אגב שיותר מהנה עם הקלירו מבחינת התנהגות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, שתקיף איזה מסלול שהיא רוצה באיזה מהירות שהיא רוצה. גם אם תשקיע 50K ש"ח לא תגיע לרמת תקשורת שיש בקליאו.

היום בדיוק עשיתי סיבוב לקונה פוטנציאלי, החזרתי בשבילו את הסט צמיגים הישן כי הוא לא מעוניין להוסיף כסף על הסט החדש, על הפניה הראשונה הראתי לו איך זה להיות 60 מעלות מאונך לכביש (ואני מזכיר לך שאני עדיין לא מכיר טוב את מגבלות הצמיגים ולכן לא לחצתי יותר). אני נותן לך מה שאתה רוצה אם תביא לי איביזה שתוכל בכזו קלות לרקוד כמו הקליאו.

מבחינת התנהגות רק ה-306GTI/CTR יכולות אולי לתת פייט לקליאו כאשר 2 המתחרות אחת ישנה ונדירה והשניה יקרה ונדירה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע שוב למה אתם מתחילים שוב לטחון את הסוגיה החוזרת הזו שוב פעם,

אחד מדבר על כוח אחד מדבר על שיוט בכביש.

מי שרוצה התמקדות על כוח ועוד כוח ,שיפנה לאיביזה.

מי שרוצה התמקדות על אחיזה ,לקשקש בזנב שיפנה לקליאו.

הרי ברור שכל בעל קליאו פה יצודד אותה ובעל איביזה יצודד איביזה,לא סתם כל אחד במציאות בחר ב"עגלה, שהוא משבח פה.

מיותר שוב לפתוח את הויכוח ההיסטורי הזה.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...