Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Renault Clio B Sport - למה כ"כ הרבה מעל למחירון?

rrronnn
שימו לב! השרשור הזה בן 5439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המחירון של לוי יצחק מזמבר חזק מאוד גם את הגולף GTI, פשוט בעלי הרכב לא בוכים על זה בפורומים חדשות לבקרים והם גם לא מרגישים צורך לבנות לרכב שוק מעל גבי פורומים שונים ולפמפם אותו בלי סוף, כי בסופו של דבר אנשים שיודעים להעריך ויודעים שהם רוצים רכב כזה - באים ומוכנים לשלם סכומים יפים מעל המחירון.

ומה יגידו בעלי ליאון טורבו בהקשר זה...? :roll:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רומן וישה : הגרעין הקשה של חברי הפורום כולל להערכתי בסביבות 150-100 איש, כל השאר על תקן סטטיסטיקה.

עם זאת אני מסכים שיש בעיה עם שיטת המחירון בכך שמפלה לטובה רכבים יפניים שנמכרו במחיר X מול רכבים אירופאיים שנמכרו במחיר גבוה בהרבה מX והיום שווים הרבה מתחת למה שאותו יפני שנמכר בX שווה היום במחירון.

אני לא בטוח שזה לא בסדר שהמחירון מתרסק לדגמים החביבים עלינו, אולי בכלל הבעיה היא שדגמים אחרים שאינם פופולאריים או שמאוד נפוצים- פשוט לא יורדים במחירון.

במדינות אחרות המחירים מתרסקים אפילו יותר מהר , אבל זה אחיד ולא נעשית איפה ואיפה.

ומה יגידו בעלי ליאון טורבו בהקשר זה...? :roll:

בעלי ליאון טורבו שכחו שהמכוניות הללו נמכרו בזול כחדשות ועכשיו מתפלאים שהמחירון נמוך ביחס לאחרים. לדעתי היחס בינם לבין שאר הקטגוריה נשמר גם בזמן ירידת המחירון. סתם למשל: מחירון גולף GTI שנת 2002 זה בערך 56-58K ,מה המחירון של לאון 2002? בטח סביבות 40K שזה הגיוני. ההפרש הזה באחוזים היה גם כחדשות.

באופן כללי היתה תקופה שבעלי הליאון טורבו פימפמו את הרכב בלי סוף בפורומים השונים ובנו להם שוק מעל המחירון, בדיוק כמו שנעשה לגבי קליאו ספורט ו106 ראלי.

לפני 3-4 שנים, רכבים כמו לאון וקליאו ספורט היו רכבים שבעליהם לא מצליחים להיפטר מהם. רק הפימפום המאסיבי וצניחת המחירונים גרמו להם להיות ה"חלום הרטוב" של כל חובב רכב עם תקציב מוגבל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי על איזה ציטוט אתה מצביע

על זה:

הלל את סחורתך על יתרונותיה מזער את חסרונותיה ותן לקונה לעשות את שיקוליו.

Kundason:

בעלי הלאון טורבו (רכב נהדר עם פוטנציאל עצום, ד"א) יעשו את מה שעושים בעלי האלפות: ישמחו בקניה בבחינת הרע במיעוטו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמא לא טובה , כי המחירון של לוי יצחק מזמבר חזק מאוד גם את הגולף GTI, פשוט בעלי הרכב לא בוכים על זה בפורומים חדשות לבקרים והם גם לא מרגישים צורך לבנות לרכב שוק מעל גבי פורומים שונים ולפמפם אותו בלי סוף, כי בסופו של דבר אנשים שיודעים להעריך ויודעים שהם רוצים רכב כזה - באים ומוכנים לשלם סכומים יפים מעל המחירון.

להזכירכם אנחנו מדברים על רכב מקבוצה 5 שכיום המחירון שלו נושק למחירים בהן נסחרות הקליאו ספורט מאותה שנה (2001) שנמצאות גם קטגוריה אחת למטה, וגם בקבוצת מחיר אחרת. (נמכרו כחדשות במחיר זול משמעותית)

רומן, עוד לא הבנת מה שאני הבנתי. חבל להשקיע מלים כי האינטרסים פה גוברים על האובייקטיביות.

התגובות שלך מאוד ענייניות ונכונות ואני אישית מגבה אותך בעניין הזה.

כל ניסיון להכניס את ה-GTI דור 4 לדיון הזה הוא בגדר פמפום בעל הרכב למטרת האדרת מרכולתו.

בד"כ, הקונה הטיפוסי של קליאו ספורט הוא לא הקונה הטיפוסי של GTI MK4.

הגולף היא סה"כ קומפקטית מהירה וידנית ויש לה את קהל היעד שלה, מי שרוצה אוטומטית אגב קונה V5.

אז אתה מוזמן להפסיק להתבכיין כל פעם שמישהו פה אומר מילה טובה על הקליאו ספורט..."אכלו לי, שתו לי...אבל אני לא מתלונן".

אתה מוזמן להתחיל להאדיר את שמה של ה-GTI עד מחר, מעניין למה אתה לא עושה את זה? הרי זה לא שאתה לא משקיע אנרגיות בפורום (נדחף לכל שרשור קליאו ספורט), אז אולי תשקיע את הזמן הזה במשהו חיובי?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן

לך לשוק הכרמל , לשוק מחנה יהודה תראה שזה מה שנעשה.

לא תשמע מאף בסטונר מילה רעה על הסחורה של שכנו. כל אחד מדבר על סחורתו והקונה מחליט. עגבניה אלפא או עגבניה קליאו .

פשוט צבעוני וססגוני ואפילו במחירים שונים .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אני בשוק בחיפה כל שבועיים אבל אם אתה רואה את הפורום הזה כבסטה שבה כל המטרה היא למכור, בסופו של יום, אז אני באמת לא יודע מה להגיד. אבוי לנו כחובבי רכב אם זה באמת ככה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חולק שהמחירון דפוק. אף אחד (אפילו לא אני) גם לא חולק על העובדה שהמחירון לא משקף נאמנה את ערכן של המכוניות היותר מיוחדות בשוק שבשבילן, בסופו של יום, אנחנו פה. מה שאני אומר על רוב האלפות, אייל על ה-GTI ואתה ואחרים על הקליאו כנראה הכל נכון, אך בפורום הזה קיימת הטיה כלפי רכב מסויים בכל פרק זמן. כנגד זה יצאתי, לא כנגד הקליאו גופה. סליחתי עם כל מי שפגעתי במחמל נפשו, באמת. אני אפילו אוהב את הרכב אבל בחייכם, קצת איזון.

מצטער שאני נתקע על ההאשמה הזאת.

טענת גם שיש יד מכוונת בפורום לטובת רכב מסויים.

אשמח אם תסביר למה אתה מתכוון.

האם חברי פורום מתוגמלים כדי לקדם רכב מסויים יותר מאחר?

האם בעלי רכב מסויים מקדמים אותו יותר מאחרים? אולי, זה טבעי. אין פה יותר בעלי קליאו ספורט מאשר איביזה. אז איך אתה מסביר זאת? יש פה גם יותר שונאי קליאו ספורט מאשר שונאי VAG.

שים לב, זה פורום כללי ללא זיקה למותג מסויים, האם אתה באמת חושב שיש פה יד מכוונת אינטרסנטית המעוותת את המציאות או שפשוט הקושי הוא אצלך שלא מוכן להכיר במציאות אותה הפורום הזה משקף?

בעלי ליאון טורבו שכחו שהמכוניות הללו נמכרו בזול כחדשות ועכשיו מתפלאים שהמחירון נמוך ביחס לאחרים. לדעתי היחס בינם לבין שאר הקטגוריה נשמר גם בזמן ירידת המחירון. סתם למשל: מחירון גולף GTI שנת 2002 זה בערך 56-58K ,מה המחירון של לאון 2002? בטח סביבות 40K שזה הגיוני. ההפרש הזה באחוזים היה גם כחדשות.

באופן כללי היתה תקופה שבעלי הליאון טורבו פימפמו את הרכב בלי סוף בפורומים השונים ובנו להם שוק מעל המחירון, בדיוק כמו שנעשה לגבי קליאו ספורט ו106 ראלי.

לפני 3-4 שנים, רכבים כמו לאון וקליאו ספורט היו רכבים שבעליהם לא מצליחים להיפטר מהם. רק הפימפום המאסיבי וצניחת המחירונים גרמו להם להיות ה"חלום הרטוב" של כל חובב רכב עם תקציב מוגבל.

בעלי לאון טורבו לא שכחו כלום, אלו בעלי גולף GTI ששכחו שצ'מפיון גזרה עליהם קופון שמן במיוחד כשתימחרו את הרכב שלהם כחדש גבוה מאוד. מה לעשות, אי אפשר לדרוש משוק המשומשות לשלם את הפרמיה שצ'מפיון גבו בשוק החדשות.

ולגבי מה שמודגש באדום, אתה פשוט שקרן או סנילי. אני קניתי קליאו ספורט לפני 3 שנים...מעניין מאוד שלקח לי מספר חודשים טובים למצוא רכב הגון אם בעלי הרכבים לא הצליחו להפטר מהם. זה שאתה שונא את כל תוצרת צרפת זה כולנו יודעים, אבל לפחות אל תשקר!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Casper - את כל השאלות ששאלת כבר נשאלתי בשרשור הזה ואפילו עניתי עליהן.

רק בקצרה:

האם בעלי רכב מסויים מקדמים אותו יותר מאחרים? אולי, זה טבעי.

אכן, אך האופן שבו זה נעשה כאן פסול בעיני.

על היתר עניתי בהרחבה יתרה לפני כן.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Casper - את כל השאלות ששאלת כבר נשאלתי בשרשור הזה ואפילו עניתי עליהן.

רק בקצרה:

אכן, אך האופן שבו זה נעשה כאן פסול בעיני.

על היתר עניתי בהרחבה יתרה לפני כן.

קראתי כל מילה שלך בשרשור ולדעתי לא הסברת.

אם אתה רוצה, שלח בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ניסיון להכניס את ה-GTI דור 4 לדיון הזה הוא בגדר פמפום בעל הרכב למטרת האדרת מרכולתו.

בד"כ, הקונה הטיפוסי של קליאו ספורט הוא לא הקונה הטיפוסי של GTI MK4.

הגולף היא סה"כ קומפקטית מהירה וידנית ויש לה את קהל היעד שלה, מי שרוצה אוטומטית אגב קונה V5.

אז אתה מוזמן להפסיק להתבכיין כל פעם שמישהו פה אומר מילה טובה על הקליאו ספורט..."אכלו לי, שתו לי...אבל אני לא מתלונן".

אתה מוזמן להתחיל להאדיר את שמה של ה-GTI עד מחר, מעניין למה אתה לא עושה את זה? הרי זה לא שאתה לא משקיע אנרגיות בפורום (נדחף לכל שרשור קליאו ספורט), אז אולי תשקיע את הזמן הזה במשהו חיובי?

א. אני לא הזכרתי אותה ראשון בדיון

ב. רציתי לתת פרופורציות לכל אלה שבוכים על נפילת מחירון וחושבים שזה רק אצלם

ג. אני "נדחף" להרבה שרשורים, לא רק על קליאו ספורט. זה שאני מגיב בנושא קליאו ספורט דברים שלא משרתים את האינטרסים שלך זה סיפור אחר

ד. על ראש הגנב בוער הכובע בכל מה שקשור לפימפום רכבים

ה. אם יש לך בעיה אישית איתי, פתור את זה מולי בדרכים אחרות ,אני לא חושב שזאת בעיה של שאר הפורום

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני לא הזכרתי אותה ראשון בדיון

ב. רציתי לתת פרופורציות לכל אלה שבוכים על נפילת מחירון וחושבים שזה רק אצלם. מי בוכה? לשמחת בעלי הקליאו יש אנשים מביני עניין שמשלמים מעל המחירון עבור הרכב שלהם. נכנסת לתת פרופורציות כדי לדחוף את האוטו שלך.

ג. אני "נדחף" להרבה שרשורים, לא רק על קליאו ספורט. זה שאני מגיב בנושא קליאו ספורט דברים שלא משרתים את האינטרסים שלך זה סיפור אחר. בתור מנהל יש לי אינטרס שהדברים שנכתבים פה יהיו נכונים, כשאתה כותב דברים שקריים (מדוע לא הגבת על זה?) אז אתה פועל נגד האינטרס של הפורום וזו הבעיה. הרי אתה בעצמך הודת בה"פ שאתה מצלם ומדווח על צרפתיות על גרר בעיקר כדי להתגרות בבעלי צרפתיות, לא?

ד. על ראש הגנב בוער הכובע בכל מה שקשור לפימפום רכבים. שיהיה...אמרתי לך, תהיה חיובי, לא שלילי. תאדיר את מרכולתך ע"י קידומה ולא ע"י קטילת אחרים.

ה. אם יש לך בעיה אישית איתי, פתור את זה מולי בדרכים אחרות ,אני לא חושב שזאת בעיה של שאר הפורום. אני רואה את זה כך: לפורום צריכה להיות בעיה עם כותבים כמוך כי אתה שקרן ותככן...אם זה הופך אותי בתור מנהל הפורום לכזה שיש לו בעיה אישית איתך...so be it, בכל מקרה, אין סיבה שזה לא יהיה דיון פומבי, שאחרים יכירו קצת את הפרצוף האמיתי שלך.

באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אני בשוק בחיפה כל שבועיים אבל אם אתה רואה את הפורום הזה כבסטה שבה כל המטרה היא למכור, בסופו של יום, אז אני באמת לא יודע מה להגיד. אבוי לנו כחובבי רכב אם זה באמת ככה.

אענה לך

בהתחלה קראתי את בשוק אם חולם אחרי זה הבנתי כי כוונתך בשורוק.לבסוף הבנתי שכוונתך גם וגם.

לא נעים להגיד , אבל זה לא הוגן להעליב בסטונרים.

תעבור על שרשוריך בנוגע לאלפא האם אתה לא מהלל את מרכולתך וממזער את חסרונותיה. וזה לגיטימי בהחלט.

הפורום הוא במה בו כל אחד מביא את דעותיו הסוביקטיביות שנתמכות במידע, נגיד של מבחן דרכים שחלקו אובייקטיבי כמו מהירות מקסימלית האצה מ 0 ל 100 וחלקו סובייקטיבי של כותב מבחן הדרכים .

אין אמת אחת.

במקרה השרשור הזה עוסק ברצון לקניית רכב ולכן התשובות בהתאם.

אבל בניגוד לבסטונרים שלא מלכלכים על מרכולתם של השכנים, כאן הכל מותר. זו הייתה המטרה היחידה בגינה שלחתי אותך לשוק כדי שתראה שאפשר גם אחרת.

וכאן מותר הבסטונרים על חברי הפורום.

תעבור על הודעותי בשרשורים אחרים ותראה שאני רחוק מלחשוב על הפורום כעל בימת הכרוז במכירה פומבית.

ובכוונה בחרתי במילים סחורה או מרכולת כדי שלא להעצים את המכונית יתר על המידה. כולנו חובבי רכב אבל המכונית הופכת לפעמים לעגל הזהב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל תגיד מה שתגיד, אבל תמצא לי לאון טורבו 2005 יפה אחת.

לעומת זאת תגיד לי רק מאיזה שנתון אתה רוצה גולף GTI ואני ימצא לך 5 יפיפיות.

וזה בסופו של דבר מה שמרים את המחיר, ההיצע אל מול הביקוש.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - חלילה לי מלהעליב בסטיונרים. כל מלאכה מכבדת את בעליה. פשוט האדרה סיסטמטית של הקליאו ספורט (בשלב זה ולצורך העניין) כשהיא מונעת רצון להעלות את ערכה ותוך קטילת כל מתחרה (נניח איביזה, אבל בוודאי לא רק) כלא רלוונטית/לא מספיק ספורטיבית/לא ל"מביני עניין"/כל נימוק אחר פסולה בעיני. בסה"כ מדובר בהוט האטצ' טובה, מצוינת אפילו, שלה חסרונות ויתרונות כנגד מתחרותיה לסגמנט ו/או למחיר. זה מה שהיא ולא איזושהי יצירה שהשמש זורחת לה מהדוד האחורי. מעניין שכשאלפיסט מדבר בצורה כזו על אלפא מייד נמצאים חברי פורום שתוקפים אותו אבל הקליאו, מסתבר (כמו הראלי לפניה), פרה קדושה.

נכון שאין אמת אחת, אבל בפורום הזה מתעלמים מכך, לפחות בכל הקשור לענטאר התורן. חבל שזה כך.

לגבי האם הכל מותר או לא, כאן בדיוק השאלה. האם לא הגיוני לשמור על איזון בפורום שאמור להסביר פניו לחובבי המוטוריקה בארץ באשר הם? האם העובדה שהגרעין הקשה של חברי הפורום הפעילים ובכללם מנהלים רבים (אשר לדעותיהם מיוחס לרוב משקל רב יותר גם אם הם לא מפעילים כלים ניהוליים בפועל) משופע ברכב הספציפי מעלה טעם לפגם? לכל הפחות.

Casper - אם תרצה, זו תמצית טענותיי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...