Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת חופר חופר: איך להתמודד מול אגף הגביה

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 5838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיליפס הינה חברה הולנדית אשר מפעליה נמצאים ביפן.

אני יודע, רק רציתי לבדוק את הערנות שלך.

:-)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך מצויין,אתה כנראה לא הבנת את מה שרשמתי לך,שלח להם פקס שבו תסביר להם שאמנם הכתובת הרשומה בת"ז היא של הוריך אבל אתה לא גר שם בגלל הסיבות שרשמתי בהודעה הקודמת.

כניראה שלא הבנת מול איזה גוף כל זה עומד

מצידם שאני ישנה לאותה כתובת אחרת ונגיד ששם משולם כבר חשבון אז כן יפטרו אותי (נעשה בעבר),

זה לא מעניין אותם איפה אני גר אלא רק מה שרשום בת'ז.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יורד לסוף דעתי...עזוב...הדברים נאמרו בציניות 2 הודעות קודמות, אני מבין מצויין מול איזה גוף אתה עומד,אני עומד מול גוף זה כבר שנים ובהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה

אני רווק גר עם שותפים.

יש בבית שלוש טלוויזיות ,אחת מחוברת לDVD אחת מחוברת לPS ואחת תופסת לי מקום על רצפה בחדר.

אף אחת לא מחוברת לאנטנה, וגם אין בבית יס או הוט (יש תשתית לשנייהם).

נגיד שאני רוצה לשנות כתובת מבית הורי לת"א(הנחת ארנונה לסטודנטים ,חניה וכו') ,ואני ניגש למשרד הפנים ומציא ת"ז ,אוטומטית הם ישלחו לי אגרה?

ונגיד שכן ,אני יכול לקרוא להם שיראו שאין חיבור לטלוויזיה בבית ,ולשלוח אותם לאלף עזאזלים?

מאז שנת 2002 גרתי בתל אביב עם שותפים,

במהלך התקופה שיניתי כתובת 4 פעמים , ובאף אחת מהפעמים לא באו אלי בבקשה לתשלום אגרה.

מה שכן, לאחרונה פינקתי את עצמי בפלזמה , אני מאוד מקווה שזה לא יזלוג לרשות השידור.

מאז ששידורי מכבי עברו לערוץ 10, כשאני מזפזפ , אני מגיע לערוץ 10, ואז מקליד 12 - אפילו לא עובר ב11 כדי לא להזדעזע.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האגרה היא בעד אחזקת מקלט טלוויזיה.

לא עבור קליטת שידורים.

לדעתי זה יהיה ברור יותר כאשר ערוץ 1 יבוטל והאגרה תמשיך להתקיים.

זכור לי בזמנו שהיה מקרה שאדם רכש רק וידאו וחיבר למוניטור כדי לראות דרך הוידאו. לכאורה אין לו מקלט טלוויזיה ומוניטור בהחלט אינו מקלט. זה הגיע לכותרות כי הוא זכה במשפט.

היה מקרה עם הכרטיסים למחשבים ושוב זה הגיע לבתי משפט ועד כמה שאני זוכר כאן התהפך הגלגל ונקבע שבעצם הפכו את המחשב למקלט ועל כן חייב.

לענין זה שהם דורשים ממך לשלם עבור ההורים - שלח מכתב, טען טענותיך. אל תתייחס כלל לחוב של ההורים. אחרי שתקבל תשובה בכתב, אם הם יטענו שעליך לשלם חובות של אחרים, זה יכול להיות קלף משפטי נגדם, הגם שבמובן מסויים יש מידה של הגיון בהתחכמות שלהם, שהרי לכאורה אתה נהנה מהטלוויזיה הזאת.

אני מניח שאם להוריך היה חוב לבזק, והיית מבקש קו טלפון על שימך באותה כתובת - סביר שבזק היו נמנעים מנימוקים דומים.

לענ"ד זה שווה חוו"ד מקצועית ויפה שעה אחת קודם, שכן ברגע שמתחילה לעבוד מחלקת הגביה בהליכי הוצל"פ, ידך על התחתונה בכל מקרה. כשחשבון הבנק מעוקל, הצ'קים חוזרים וכרטיסי אשראי נחסמים ויחד איתם מנתקים אותך מהסלולרי מהתידלוק ומהחמצן, אתה כבר תשלם רק שיורידו את החבל מצווארך.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא יש חוב של 5 שנים ועם כל הפיגורים זה כבר כמה אלפים ולא עשו לה כלום בינתיים.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...