Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת אישית לאחר 5 נסיעות מבחן בדגמי 2,000 סמ"ק

Guest anakonda
שימו לב! השרשור הזה בן 6014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע המחיר שעומד בפנינו לרכישת רכב הוא 140K גג וזאת לאחר מתיחה מ133K בגלל הפוקוס

עד היום הייתה לנו פיאט ומבחינת המרחב הפנימי הוא הסתדר אך היה לו מעט קטן

לצערי התקציב כרגע אינו מאפשר עלייה בשתי דרגות(מפיאט לרכב מנהלים כדוגמת גטה B4 מאזדה 6 וכו)

בשביל לעלות לרכב 2.0 אבי צריך להכפיל את הסכום ואפילו לשלש בשביל לרכוש את המאזדה 3 או כל רכב בקטגוריה.

על מרווח חייבים להתפשר אך כרגע הרכב שהכי נראה לאבי מבחינת ויזואלית ואיכות ישיבה(עדיין לא עשינו נסיעת מבחן)הוא מאזדה

פשוט יותר נוח לישיבה..

אבי הסתדר בסגירת תא המטען על אף היותו של הרכב 5 דלתות (פונטו) ופורד ייצרו דלת שמתרוממת ממש לגובה ניכר ממרבית המכוניות שראיתי.ומכאן נובע הקושי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם זאת היתה הבחירה שלי היתי לוקח פורד פוקוס 5 דלתות עם בוכנה חשמלית או הידראולית (איך שלא קוראים לזה )

אוטו נוח מאד , מגיב סבבה לגז , מרווח ,בטיחותי , אמין ומאובזר בסבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזו סיבה לפסול רכב(פתיחת הבגאז')

כמו שאמרו לפני אפשר למצוא לזה פתרון יצירתי ולא, לא בדמות של חוט.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

אם חדש לא חובה,

חפש רכבי יוקרה משומשים שמצויידים בתא מטען שנסגר חשמלית,

זה בטח גם לא בעיה לסדר שלט שיסגור את תא המטען בלחיצה.

אם עניין תא המטען כ"כ עקרוני,

ואתה מקבל גם הרבה יותר מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שנלך על המאזדה כרגע נראית האופציה הטובה ביותר

כמובן זחשוב קודם לעשות נסיעת מבחן ואני מבטיח לעדכן מייד לאחר מכן

אני רואה שיש הרבה כניסות לשירשור ותגובות

יתעדכן בקרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקודה אוקטביה 2.0, בדקתם?

שווה לבדוק - מרווחת, נוחה, מאובזרת, איכותית

ויש לה תא מטען עצום ונוח לגישה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למחיר: ציינת תקרה של 140,000 ש"ח.

אני מניח שלא נתת את כל התמונה, כי נכים לא משלמים את המיסים או חלק מהם על הרכב, אז אפשר להניח מהשרשור שאינך מכיר את העניין הזה (מה שסביר פחות), או שיש בעיה אחרת המונעת את קניית הרכב ללא מיסים.

הונדה אקורד חדשה, למשל, נקנתה לפני מספר חודשים בכ-83,000 ש"ח על ידי בת זוגי שהיא נכה 100%.

בקשר לדלת האחורית: בהתקנת רובוט לכסא הגלגלים הממוקם בתא המטען, מותקן גם מנגנון חשמלי הפותח וסוגר את הדלת (כבר ראיתי רכבי שטח עם רובוט). אבל אם לא מותקן רובוט, יש בעיה במציאת רכב עם סגירה חשמלית לתע המטען. בדרך כלל מדובר על רכבי סדאן גדולים ויקרים, הרבה מעבר לתקציב שצויין כאן.

פיני

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקודה אוקטביה 2.0, בדקתם?

שווה לבדוק - מרווחת, נוחה, מאובזרת, איכותית

ויש לה תא מטען עצום ונוח לגישה.

להבנתי דחה פותח השרשור את הג'טה ( הזולה משמעותית מהאוקטביה ), בשל מחירה. קשה לי להאמין שהמוצא הצ'כי של האחרונה ישנה דעתו, או מצב כיסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שאפשר להתקין אקטואטור חשמלי במקום בוכנת גז בדלת של הבגאז'.

כלומר מוט שמתארך ומתקצר ופותח את הדלת.

ככה שאפשר לשים כפתור על האוטו שמפעיל אותה.

לחיצה אחת לפתיחה ואחרת לסגירה.

בטוח שניתן לביצוע, השאלה אם יש מקומות שמתמחים בעבודה כזאת וזה שגרתי בשבילם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנקונדה אני חושב שאתה עושה טעות בקשר למאזדה.

מנסיון של נסיעה בדגם 2 ליטר מאזור המרכז לכנרת וחזרה הדבר האחרון שאני יכול להגיד על הרכב זה שהוא נוח.

נכון המושבים מרופדים ותומכים מאוד מה שיכול לגרום לתחושה של רכב נוח בישיבה קצרה ללא נסיעה רצינית, אבל תאמין לי שהאוטו מאוד מאוד נוקשה כתוצאה מכיול המתלים הספורטיבי יחסית וצמיגים בחתך נמוך.

ממש מרגישים כול מהמורה קטנה בכביש והאוטו קופצני להחריד, מצוין למי שמחפש תחושות ספורטיביות גרוע מאוד לאדם שמחפש נוחות.

עוד דבר שאני יכול להוסיף הוא שהרכב לא כול כך מרווח מבפנים יחסית למתחרות שקיימות בשוק.

הייתי ממליץ ללכת לכיוון הפוקוס וגם לנסות לבדוק את הרנו מגאן בגירסת ה-2 ליטר רכב מאוד מרווח ונוח עם מטען ענק.

מקווה שתירד מהמאזדה לא ניראה לי הרכב שמתאים לכם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכפת לך לנסות רכב בעל 3 דלתות או שאתם חייבים גם דלתות מאחור? אם לא, כך c4 vtr היא ידנית והיא נראית מעולה אבל היא אם מנוע 1.6 טוב אני נהנתי בנסיעת המבחן. עוד רכב, תנסה c4 דיזל היא באותו מחיר של גרסאות ה-2.0 ליטר אבל היא הרבה יותר טובה. לסיכום תבחר משהוא שהכי מתאים לך ולאביך (ואני מאחל רק בריאות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל למי שהציע את ההודנה היא יורדת מהפרק עקב הגדרת המנוע :1799 בזמן שאבי מקבל סיפסוד לרכב 2.0 והוא רוצה לנצל את כל ההטבה במס.

לגבי מנגנון לבגאז בדקתי ואכן זו לא בעיה להתקין למרות שחבנו כבר על אופציה של זרוע שיוצאת מהבגז ומוציא את הכס גלגלים ויש זרוע שמתאימה למאזדה.

חשוב לציין שלא ידוע לי על אחוז מס כל כך גבוה בהונדה אקורד שעולה 83K לאחר מיסים ממש זול!

על המאזדה אנחנו צריכים לשלם לאחר פטור ממס 80K וברור שעדיף בשביל עוד שלושת אלפים שקלים רכב יותר מרווח

מחר אני ירים טלפון למרבית הסוכניות לברר על מכוניות שתג המחיר שלהן 150K ומה אחוז המס וכמובן על האקורד!

חשוב לציין שהבחירה הזמנית של המאזדה היא עקב נוחות באולם התצוגה ולא מעבר לזה ולכן לאחר נסיעת מבחן נוכל להיות יותר "חכמים"

תודה מראש

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיסים המוטלים על רכבי מאזדה/פורד נמוכים יחסית.

הסיבה לכן היא שהיבואן מרוויח עליהן ה-ר-ב-ה מאד כסף.

המאזדה 3 2 ליטר לא נוחה עקב צמיגים בחתך נמוך מדי.

אני אגב לא הייתי פוסל על הסף בדיקה של היונדאי i30

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה מרווחת ? ממש לא

כל פעם שאני מזמין מונית אני מציין שלא יגיעו עם המכונית הנ"ל

פעמיים נסעתי בכזאת

1 - נכנסתי למונית כמו סרדין וניסיתי לקחת את הכיסא הכי אחורה (נהג המונית איים עלי שאני לא אשבור לו את הדיבורית וכי אין עוד מקום ללכת אחורה עם הכיסא )

אמרתי לו ביי ושאני לא מסוגל לסוע כך יותר מ2 דקות

חשבתי שהכסא היה שבור ולא היה אכפת לי לנסות עוד פעם אז הגיע עוד אחת ואותו סיפור איתה ...

בקיצור היא ממש לא מרווחת

הונדה אקורד לעומת זאת מרווחת ותתאים בול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...