Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמא שלי לא מחממת את האוטו בבוקר, מה עושים?

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוברט, אני שמח שאתה מזדהה איתי ומבין כמה זה כואב ומציק לראות "התעללות" כזאת ברכב,

אבל את אמא שלי זה לא כ"כ מעניין, פתחתי שרשור לפני חודש בערך על זה שמילאו לאמא שלי בתחנת דלק עודף שמן והיא נסעה עם האוטו למרות שהתראתי בה שצריך לרוקן מעט שמן, אבל זה לא מעניין אותה.

ניסיתי לדבר איתה אבל נכנס מפה יוצא מפה ככה היא.

אפילו עכשיו יורד שלג בחוץ והיא תכף הולכת עם האוטו..

נ.ב

אשמח אם תקראו לי מושיקו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

או, עכשיו שאמרת לנו, מושיקו, נעים מאוד...

אני מקווה שתפיק את המקסימום ממה שכתבתי, השקעתי...:wink:

לא יכולת פשוט לקחת את האוטו ולרוקן את השמן, אז ?

אסור לך להתייאש, תאמין לי, בסוף זה יהיה שווה...

איציק ט. - אני איתך בשאלה, ואהבתי את החתימה...שיר ישן אבל חזק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שמי שיש לו שסתומים בעלי דחיפים הידראוליים (שזה רוב הרכבים היום) - תקשיבו איך השסתומים דופקים איזה חצי דקה אחרי ההנעה כי אין בהם שמן. כן, דופקים, גם בהכי חדשות.

טוב שלא נסחפת :roll:

הרכב שלי בן 13 עם מנוע שחצה זה לא מכבר את קו 200K הק"מ. נכון שבימים האחרונים כשאני מניע בבוקר השסתומים דופקים, אבל הדפיקה נמשכת בקושי שתי שניות, לא פרק זמן שאפילו קרוב לחצי דקה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

למישהו יש עצות? מה ניתן לעשות בנידון?

אין מה לעשות. אתה רק יכול לקוות שיהרס המנוע ואז תוכל להאשים את אמא שלך בכל העניין.

אחרי שהיא תשחרר 10K שח על החלפת מנוע כולל האלמנט מסביב - אולי היא תבין איך לנהוג להבא. מניסיון, לישראלים יש טבע כזה ללמוד בדרך הקשה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

תכין הודעה כתובה אם הוראות התנעת בוקר

תצמיד את ההודעה אם פלסטר לחלק האחורי של הראש.

כך פטיש 5 ק"ג מינימום ותן שתי מכות חזקות במרכז ההודעה. מבטיח שההודעה תיכנס לראש טוב טוב [תופעות לואי כאבי ראש מלוים בהקאות].

הלו הכול בצחוק שלא יכנסו לך רעיונות לראש :lol: .

קודם כול לא צריך לחמם כמו שרובם כתבו.

חבוב אין מה לעשות אמא לא בוחרים תתרגל לרעיון או לא.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, עכשיו שאמרת לנו, מושיקו, נעים מאוד...

אני מקווה שתפיק את המקסימום ממה שכתבתי, השקעתי...:wink:

לא יכולת פשוט לקחת את האוטו ולרוקן את השמן, אז ?

אסור לך להתייאש, תאמין לי, בסוף זה יהיה שווה...

איציק ט. - אני איתך בשאלה, ואהבתי את החתימה...שיר ישן אבל חזק...

תודה רבה על ההשקעה דבר ראשון :wink:

לא יכולתי לרוקן כי הייתי צריך להיות בשדה תעופה תוך שעתיים ולא היה לי זמן.

נקווה לטוב עם קצת יכולת אפשר לדבר אל ליבה של אמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לה יפה,שיותר בריא לרכב,וימנע הוצאות עתידיות, לחמם את הרכב 20 שניות לפני נסיעה זה לא סיפור גדול....

במקום שתגיע לעבודב\ה ב :00 08:00,היא תגיע ב 08:00:20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לה יפה,שיותר בריא לרכב,וימנע הוצאות עתידיות, לחמם את הרכב 20 שניות לפני נסיעה זה לא סיפור גדול....

כן אבל הוא לא מדבר על 20 שניות, הוא בדעה של הבחור שאמר לו מינימום 5 דקות ומי שממש ממש ממהר שיחכה 4 דקות. :?

לשם הוא חותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר בני ל. היקר.

פטיש ה-5 ק"ג נמצא אצלי, כך שנבצר ממנו להשתמש בו.

לפותח השרשור- קח ריבוע עץ קטן ושים אותו מתחת לדוושת הגז.

אם לא עוזר, שים חתיכת ברזל שתקשור את דוושת הגז לדוושת הברקס. נראה את אמא לוחצת עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקר וכזב :p

מי שיודע את משמעות הנסיעה לעבודה בשעות הבוקר יודע היטב שכל איחור של דקה ביציאה שקול לעיכוב של עוד כמה דקות על הכביש - משמע: איחור של הרבה יותר מדקה בהגעה ליעד.

אין יחס זהה בין האיחור ביציאה לאיחור בהגעה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להיכנס לנושא עצמו, כדאי קצת להרגיע בנושא בלאי המנוע. קפוץ למוסכים, למקומות שמחליפים ומתקנים מנועים. תעשה לך סטטיסטיקה קטנה בנושא. באחוז גבוה מאוד של מקרי המנועים הגמורים, הנזק נגרם כתוצאה מכשל כזה או אחר במערכת הצינון, או התזמון, או הזנחה מאוד רצינית במרווחי הטיפולים.

מה זה אומר, לדעתי? שהדיונים הארוכים על שמנים, מסננים, חימומים, לחיצות וכו' מעניינים טכנית כשלעצמם (אותי לפחות) , אבל ברוב המקרים לא רלוונטיים. מנוע שלא עבר תקלה כנ"ל, יחיה בהרבה מאוד מהמקרים יותר מהרכב עצמו.

ובקשר לנושא עצמו? אני לא מכיר אף אחד מסביבי שדואג לחמם רכב פרטי לפני שהוא מתחיל לנסוע, והמנועים שלהם, אלה שלא עברו את הקטסטרופות המדוברות, עוברים 300K ק"מ וגם יותר. הרכב שלי עם 330K ק"מ והמנוע, שלא עבר אף תיקון, מתנהג בדיוק כפי שהוא היה חדש, כלומר, חלש בצורה בלתי נתפסת :wink:

לא שאני בעד ללחוץ את המנוע כשהוא קר, אבל כדאי להרגיע עם עניין החימום בעמידה. חבל על האוויר שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להיכנס לנושא עצמו, כדאי קצת להרגיע בנושא בלאי המנוע. קפוץ למוסכים, למקומות שמחליפים ומתקנים מנועים. תעשה לך סטטיסטיקה קטנה בנושא. באחוז גבוה מאוד של מקרי המנועים הגמורים, הנזק נגרם כתוצאה מכשל כזה או אחר במערכת הצינון, או התזמון, או הזנחה מאוד רצינית במרווחי הטיפולים.

עדכון סטטיסטי קטן:

הרבה מנועים מחזירים את נשמתם לבורא מוקדם מהצפוי, עקב המעבר לאגן שמן מאלומיניום ומפגש בלתי מתוכנן עם עצם מוגבה בכביש, או בשטח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי תיהיה יצירתי - תדביק לה על השמשה מדבקת תפילת הדרך, ותגיד לה שתיקרא כל בוקר לפני שהיא יוצאת לדרך (אחרי שהיא מניעה את האוטו כמובן)זה יגזול ממנה כמה שניות מועילות למנוע

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...