Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמא שלי לא מחממת את האוטו בבוקר, מה עושים?

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על אוטו עיקרון , אמא שלי עם קורולה 2007 היתה נוהגת ברכב עם כיסוי ההגה המעפן שמקבלים מתנה כי טויטה נתנו ככה תאוטו זה בטוח בטיחותי,עד שלקחתי אותו(לא עזר להסביר)

אחרי נסיעה היא פתאום הבינה שיותר נוח ובטיחותי לנהוג בלי הכיסוי(וגם יש הגה עור אז למה לעזעזל הכיסוי המסריח ב2 שקל הזה?)

בקיצור קח את החוק לידיים.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשיגיע היום שבו הבנות שלי יחשבו לומר לי איך לנהוג ברכבים שלי, או לשנות בהם פסיק כלשהו, הן יימחקו מהצוואה, באלוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיגיע היום שבו הבנות שלי יחשבו לומר לי איך לנהוג ברכבים שלי' date=' או לשנות בהם פסיק כלשהו, הן יימחקו מהצוואה, באלוהים.[/quote']

סליחה שאני כותב את זה אבל -חחחחח .

נתתם רעיונות די קשים לביצוע מקלות שלטים ומדבקות לא יעזרו. אני מאמין שרבים מכם יודעים מה זה לחץ של בוקר. פעם אני הייתי יורד כמה דקות לפניה כדי לחמם את האוטו אבל עכשיו אני לא נוסע איתה.

זה לא רק הנסיעה זה גם העברת ההילוכים, היא מעבירה מP לD כהרף עין בלי לחכות רגע בין הילוך להילוך.

הבנתי מחלק מכם שלא צריך להמתין זמן רב אם בכלל בבוקר, האם גם בשלג אין המתנה?

(האוטו מכוסה שלג כרגע..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב קופיקו אמא אמא שלי יותר גרועה. האוטו לא מטופל. בכל ה60 אלף קילומטר שיש לסיויק, האוטו עבר החלפת שמן פעמיים או שלושה בלבד. שמן גיר(אוטומט) לא נראה לי הוחלף כי הוא שחור ויש קושי קטן בלהעביר בין 2 ל1.

אני פשוט מחכה שילך המנוע ואז אוכל לעשות את ה"אמרתי לך!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק הנסיעה זה גם העברת ההילוכים, היא מעבירה מP לD כהרף עין בלי לחכות רגע בין הילוך להילוך.

הלוואי תלמד לנהוג למען השם!

אם תעביר בזריזות מP לD לא תגרום לשילוב של רוורס, ניוטרל ואז D, אתה פשוט תגרום לדילוג על כל השלבים האלה, מה שאומר שרק פעם אחת הגיר ישתלב, ותהיה רק מכה אחת, לא 3!

אם תמתין בין P לR, תגרום לשילוב של רוורס, למה אתה צריך לשלב לרווס!?

ואז תעביר לניוטרל, ואז תכניס לD, ה"SO CALLED" נזק, גדול יותר במצב זה.

אתה פשוט מתעקש לעשות כל מה שלא טוב, ומייסר את עצמך כל בוקר, למרות שאין לך מושג על מה אתה מדבר - כלל!

צר לי לאכזב אותך קופיקו, אבל אמך ככל הנראה שומרת על האוטו ממך, אתה הוא הנזק לאוטו. (אפשר לחשוב איזה נזק, אבל עדיין אתה מיוסר לחלוטין ממנו)

ארז, המיואש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל השרשור הזה עדיין לא הבנתי אם כן צריך לחכות (דקה שתיים) או לא.

כל אחד אומר משהו אחר, 20 שניות, 5 דקות, לא צריך לחכות בכלל :roll: .

שרשור מבלבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלך לא יודעת מה היא עושדה אבהיא עושה את הדבר הנכון.

מעבירה את ההילוך מהר, וישר נוסעת.

ככה זה צריך להיות וככה זה צריך להיעשות.

לא פעם ניתקלתי בספרי רכב שרשום שם בימפורש "להניע ולינסוע" וגם "לא להמתין , אפילו לא חצי דקה"

השמן מאגן השמן מגיע לכל מקום במנוע תוך 3 שניות (ליתר דיוק 2 וחצי.) אז מזה אין מה לידאוג

פשוט חשוב לא לנסוע ברציפות לקראת 4000 סלד או לעבור אותו ל פרק זמן קצר וגם לא לאמץ את המנוע ב 2 ק'מ הראשונים / 3-4 דקות נסיעה.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

השמן מאגן השמן מגיע לכל מקום במנוע תוך 3 שניות (ליתר דיוק 2 וחצי.) אז מזה אין מה לידאוג

אשמח אם תסביר לי בבקשה איך הגעת לרמת דיוק של 2 וחצי שניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא'נה , מה נדפקתם ?

אוטו של אמא שלו ! לא שלו !

אז שאמא שלו תשבור ת'אוטו לגורמים . למה מי משלם ? הוא ?

אמא שלו משלמת . א-מ-א .

יופי . היא קונה אוטו והוא יגיד לה מה לעשות . לאן הגענו ?

וכאן כולם נותנים לו רעיונות .

תן לי לתת לך רעיונות , לך תקנה לה זר פרחים כדי לפצות אותה על החוצפה שלך .

לך תעבוד ותקנה אוטו . אח"כ תחמם אותו שעתיים מבחינתי . רק אל תציק לאמא . היא הולכת לעבוד וממהרת כדי שיהיה לך אוכל בבית... חוצפן .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקר וכזב :p

מי שיודע את משמעות הנסיעה לעבודה בשעות הבוקר יודע היטב שכל איחור של דקה ביציאה שקול לעיכוב של עוד כמה דקות על הכביש - משמע: איחור של הרבה יותר מדקה בהגעה ליעד.

אין יחס זהה בין האיחור ביציאה לאיחור בהגעה.

איציק

צודק איציק, אז היא תגיע ב 08:05 במקום ב 08:00, שתצא מהבית 5 דקות לפני ואז הזמן של הפקקים מתקזז, כמובן בתלות במרחק+רמזורים.

בקיצור, אם זה סובארו,אז זה לא משנה,הרכב ייסע בכל מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תסביר לי בבקשה איך הגעת לרמת דיוק של 2 וחצי שניות?

קראתי את זה כחלק מהתקנות הנידרשים ליצור רכב בעל מרימי שסטומים הידראולים.

ככה היצרנים צריכים לתכנן את מערכת השמן במנוע.

אין מצב שאני עכשיו חופר שוב בארבעתלפים מיליון תקני ISO ומדביק את זה בפורום

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל השרשור הזה עדיין לא הבנתי אם כן צריך לחכות (דקה שתיים) או לא.

כל אחד אומר משהו אחר, 20 שניות, 5 דקות, לא צריך לחכות בכלל :roll: .

שרשור מבלבל.

צפה בתגובות של ה"רציניים" פה(איציק נ., חנן-ג'יפולוג, בני ל. וכד') או בקיצור - אין צורך בחימום מנוע בהתנעה קרה, כן יש צורך בנסיעה רגועה בדקות הראשונות וזאת ע"מ לתת לנוזל הגיר להתחמם.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...