Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הפדיחה הכי קשה שתקפה אותכם?

RS6
שימו לב! השרשור הזה בן 4921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 441
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לקראת פסח הקרב ובא.....

ליל הסדר, שנה שעברה, אצל סבא וסבתא שלי. משפחה של 15-16 איש.

כולם אחרי הסדר יושבים בסלון.

סבא שלי מראה לכולם את הממיר הלוויני החדש שהם קנו שקולט ערוצים מכל העולם ובלה בלה..

הקיצר, נדפק לו השלט. לא עבד טוב.

לקחתי את השלט וסדרתי אותו קצת והעברתי ערוצים.......

עכשיו מכיוון שזה ממיר חדש אז אני לא יודע איזה ערוצים יש ומה המספר שלהם..

אז אני מעביר ערוצים...

חדשות....

בייסבול..

שוב חדשות.....

ו...

זוג בתנוחת דוגי סטייל. כנראה ערוץ פורנו תימני או משהו כזה.

אתם קולטים מזה? סקס בטלויזיה 34", עם כל המשפחה שלך בסלון, שרובם אחרי גיל 40-50.... בהחלט לא נעים!!

אני תוך מנסה בכל הכח להעביר ערוצים ולוחץ על הכפתורים כמו מטורף!

תוך מספר שניות כולי זיעה.

15 אנשים מבוגרים שותקים. דממה!!!

בסוף אחרי כמה שניות הצלחתי להעביר ערוץ.

אחרי זה, חמש דקות ארוכות של דממה מוחלטת!!

בהחלט פאדיחה עצומה..... 8)

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי

RS6 העלית לי זכרון לא נעים אבל מצחיק.

02:00 בלילה, אני לוקח מישהי מבסיס המר"ג (מרכז רפואי גולן) לעבר המגורים שלי.

מחליטים להכנס לנגמ"ש, כן כן, נגמ"ש.

עד שעה 03:00 אנחנו נמצאים שם, לפתע אנחנו רואים אלומת אור של פנס דרך הטלסקופים ("חלונות"), שיט, זה הקצין תורן.

מהר מתלבשים, מחפשים את הבגדים אך לא מוצאים את החזיה שלה. מתחיל להלחיץ, יותר מידי רעש ואז בא הגיע צלצול מהנייד שלה. אני אומר לה, שקט! תכבי אותו!.

היא מכבה, אנחנו מחפשים את החזיה תוך כדי עשיית מינימום רעשים ואז מוצאים.

מתלבשים ומתחמקים.

DAMN, זה היה מלחיץ.

הכל היה בהשראת אחד שביצע את זממו בנגמ"ש ומפקד הבסיס תפס אותם (בביקורת פתע) ושלח אותם ל56 ימי מחבוש.

שמוליק

הסיפור שלי קרא לפני 4 5 חודשים המקום: בה''ד 20

אני ועוד אחת עושים שבת יצא לנו אותה שמירה בקיצור מפה לשם מגיעים לקטע של הטנקים

דיברנו ישבנו קצת על טנק בסוף נכנסנו

מתחילים להתמזמז הכל סבבה פתאום שומעים רעש שתינו מהפחד לא זזים

פתאום הקצין תורן פותח את הסאן רוף הזה שנכנסים דרכו לטנק ותופס אותנו

אני אומר לו שמע אחי תן לה לפחות להתלבש פאדיחות.

ומה הדביל אומר לי!!! לא קר לכם?

אז אמרתי שאנחנו מחמים אחד את השני

אז הוא אמר טוב והלך...

והכל בשראת זוג שעשו ''אהבה'' במגדל בעת שמירה בקציעות...

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קרו לי יותר דברים מפדחים וזאת אולי לא הפאדיחה הגדולה ביותר אבל בהחלט מקרה לא נעים...

אנחנו משחקים כדורגל, טוב סבבה, יש כמה קבוצות אז היו כמה אנשים בחוץ ולחבר שלי לא היה כח כבר להמשיך אז הוא הלך לישון באוטו שלי כמובן בלי שידעתי...

אני ממשיך לשחק ולבסוף גמרנו תמשחק כולם הולכים למכוניות ונוסעים הביתה.

אני נכנס לאוטו ונגעל אבל מה נגעל... ממש מסריח לי... ואז אני אומר לעצמי: "פיייי מה זה הריח הזה? איזה מסריח פה... בואנה זה מריח כמו גיא* (שם בדוי)" עכשיו, צריך להבין שהילד הזה מסריח אבל מה מסריח... ממש בצורה מגעילה... ואז פתאום אני שומע אנחה קלה, וגיא שוכב לו במושב האחורי ואומר כזה חצי מתוך שינה: "מה? מה מסריח פה?"

אני כולי נהיה אדום... מקווה שהוא ישן ולא שמע שאמרתי את השם שלו, מתנהג כאילו לא אמרתי כלום... ותוך כדי הנסיעה הוא מנסה להבין מה אמרתי...

בסוף כנראה הוא לא שמע, למזלי... ומעכשיו אני יודע להסתכל אחורה ולבדוק שאף אחד לא ישן לי במושב האחורי...

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לפני שבועיים היה לי קטע- בהשכרת הדירה הישנה שלי עשיתי "אודישנים" לאנשים שבאו לראות את הדירה- הקטעים הרגילים- הם שואלים על הדירה ואתה שואל עליהם-מעשן? שקט? ארנונה וכו.

ביום שישי בצהריים היה אצלי אחד ש...נראה..כזה...דרדלה.היו לו משקפיים,היה כזה רופס ודיבר בשקט בשקט בשקט. אחרי שהוא סיים את הסיבוב בדירה הוא ביקש להתרשם שוב פעם מהחדר אז הסכמתי.בנתיים חברה שלי,שעמדה במטבח ,לא שמה לב שהוא עדיין בבית ושאלה אותי בקול רם מהמטבח "גם לך הוא נראה פייגעלע??".

בתגובה לשאלתה הסתגרתי בשירותים והתפוצצתי מצחוק.לזכותו של החנאן יאמר שהוא לקח את העיניין בגבורה-כלומר-הלך.

המקרה השני היה הבוקר-

התארחתי בשרתון ת"א לאיזו סדנת מכירות מיותרת.בשמונה בבוקר כבר היתי שם והבחנתי בתור ארוך של בני נוער פחות או יותר זהים במאפיינים חיצוניים ובדיבור ("אין עבודה.משלים בגרויות,אבא משלם") שהתגודדו סביב שלט מאיר עיניים "מבדקים לפרוייקט Y 2". בירור קצר העלה שעושים עונה נוספת לסידרת הלהיט הרדודה והאינפנטילית "פרוייקט Y" (בגלל זה הורידו לי 5 נקודות בסוציולוגיה.במבחן שלי היתה שאלה על בידוד חברתי ואני לא ידעתי מה זה פרוייקט Y).

אקיצר-בחוץ התגודדו מאות בני נוער -שנראו ולבשו בערך את אותו דבר בדיוק-והשומרים שהתייחסו אליהם כגוש בשר (אבל אולי גוש בשר מפורסם בקרוב) הכניסו אותם אחד אחד אל המיבדקים.

הדרך אל המיבדקים השתרעה על 3 קומות שהיה עליהם לרדת.ובקומה השניה אנחנו התארחנו.כלומר-

כל ילד ירד 2 קומות מהלובי אל הבריכה (שם המתין צוות צילום).

אז החלטתי קצת להסתלבט עליהם.

הילדים,שהיו בגילאי פוסט צבא וצפונה נראו נרגשים לפחות כמו ביום חתונתם-מה שגרם להם בכלל לא להבחין שהבחור בחליפה לא שייך כלל לצוות ערוץ 2.

הראשון שירד היה עם משקפיים.צעקתי עליו שיוריד אותם.הוא התעקש שהוא לא רואה בלעדיהם.אז אמרתי לו שאנחנו לא צריכים אנשים שנראים כמו חנאנות בפרוייקט Y.אז הוא הוריד.

(לצלילי הצחוקים של חבר שלי שעמד לידי ונראה רציני)

על השני צעקתי "אתה מספר 458.תזכור את זה!!!!" אז הוא התחיל לשנן את הספרות כמו מטורף.

לאחת אמרנו שלא מקבלים אנשים עם קעקועים אז שתלך כבר עכשיו הביתה.כאן נגמר הכיף-כי היא הלכה.ולמעלה בהפקה עצרו אותה וירדו לראות מי השמוק שמחבל ב"פרוייקט Y".

אז הזמנתי אותם לקפה וקרואסונים של פיאט והכל הסתדר....

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח... הרגתם אותי עם כל הסיפורים שלכם, לי אין כ"כ פאדיחות מצחיקות אז הנה שלוש שאני זוכר כרגע:

הפחית הנקמנית:

בטיול השנתי של כיתה י' אנחנו היינו בטיול גמלים כזה וכל הזמן הייתי עם עוד שתי בנות שעל אחת מהן הייתי ממש דלוק, הקיצר לפני זה ראיתי איזה סרט או סדרה אמריקאית ששמה הם כל הזמן מקמטים את הפחיות בירה על הראש כשהם גומרים לשתות אותם - כמו שאנחנו עושים לפחיות קולה ברגל. הקיצר סוף המסלול לקחתי איזה פחית וישבתי עם שתי הבנות ודיברנו והכל וחשבתי לעצמי "אני בטח יראה מגניב אם אני אכווץ איזה פחית על הראש..."- תהרגו אותי אבל אני לא יודע למה, הקיצר אני לידן נותן לעצמי פיצוץ למצח עם הפחית, והיא גם לא הייתה ריקה אז הכל נשפך עלי...... והן מתפקעות מצחוק!!!!!! הייתי יכול למות...

קילקול קיבה:

יש איזו מישהי שממש אבל ממש קרועה עלי ומשגעת לי תשכל כל הזמן, הקיצר פעם אחת הייתי ממש עייף והיא באה אלי, מפה לשם נכנסנו למיטה ואני מתחיל לשחק איתה ולחרמן אותה, הקיצר אני ככה הייתי מעליה, והיא ממש אהבה אותי ולא ציפתה שאני יעשה לה משהו כזה כי היא חשבה שאני לא רוצה אותה, היא כל כך נלחצה המסכנה עד שפתאום הבטן שלה שאגה! מן קול מוזר כזה כמו קרקורים חזקים בבטן! ואני מתאפק לא לצחוק וממשיך, פתאום בא עוד אחד כזה, וזה היה כבר יותר מדי, נשפכתי מרב צחוק! והיא מסכנה מזה התביישה.

מחמאה לא במקום:

בפעם אחת דברתי עם חבר שלי באיי סי קיו לפני הרבה זמן, הקיצר אני שואל אותו מה הוא עושה, הוא אומר לי שהוא סתם עם מישהי - עדי ברקו אם אני מכיר, ואני ככה פותח את העיניים היא דוגמנית פצצה, שאלתי אותו אם זו היא אז הוא אמר שכן אבל היא חברה של אח הגדול שלו - ארס נתניתי ידוע לשימצה והיא דוקא בשכבה שלו. אז רק הכרתי את השם שלה אז הורדתי תמונות מהאינטרנט לראות איך היא נראית והיא כוסית שחבל על הזמן.

אז אני אומר לו באיי סי - "איזה פצצה בת זונה, תגיד לה שהיא חתיכת קוזינה" ושולח, חיכיתי לתגובה ממנו ואז אני שואל אתה שם? הוא אומר לי שכן והוא מתפוצץ מצחוק איתה וגם אח שלו הגדול בחדר, הם כולם הסתכלו במחשב ובדיוק קפצה ההודעה! מזל שלא אמרתי משהו כמו - הייתי עושה אותה, או משהו יותר בוטה... גם ככה אני פוחד לראות את אח שלו עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש.. היה לי היום פאדיחה ממש לא נעימה :? לא כ"כ רצינית כמו של כולכם... אבל ממש לא נעימה

אז ככה- אני עובד באיזה בית קפה.

היום אנחנו באים לסגור את המקום. עכשיו, יש את השטיחים האלה מגומי, שנקראים קנטזים. מי שיודע מה זה, פשוט שיחסוך לי, ויעבור לפסקה הבאה. מי שלא- אלה כמו שטיחי גומי עבים ומחוררים, ששמים על הרצפה, כדי שלא נחליק מהמים שנשפכים לפעמים על הרצפה.

טוב, בקיצור. אחרי ששטפנו אותם- תלינו אותם לייבוש. כשבאתי להחזיר אותם אחרי שהם התייבשו, שמתי לב שעל אחד הקנטזים יש איזה "לכלוך" שלא ירד בשטיפה. בלי לחשוב הרבה- מושיט את היד להוריד את זה ו...איכס, זה לח...מגעיל כזההה

פתאום אני דופק צעקהההה

זה היה פאקינג חילזון ענקי!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני שונא כל מה שקשור בג'וקים וחרקים כאלו למינהם. שונא זאת לא מילה... זה מגעילללל אותייייי

מיותר לציין שהעברתי את כל שאר המשמרת בשטיפת ידיים....

עד עכשיו כשאני חושב על זה, אני נגעל :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש.. היה לי היום פאדיחה ממש לא נעימה :? לא כ"כ רצינית כמו של כולכם... אבל ממש לא נעימה

אז ככה- אני עובד באיזה בית קפה.

היום אנחנו באים לסגור את המקום. עכשיו, יש את השטיחים האלה מגומי, שנקראים קנטזים. מי שיודע מה זה, פשוט שיחסוך לי, ויעבור לפסקה הבאה. מי שלא- אלה כמו שטיחי גומי עבים ומחוררים, ששמים על הרצפה, כדי שלא נחליק מהמים שנשפכים לפעמים על הרצפה.

טוב, בקיצור. אחרי ששטפנו אותם- תלינו אותם לייבוש. כשבאתי להחזיר אותם אחרי שהם התייבשו, שמתי לב שעל אחד הקנטזים יש איזה "לכלוך" שלא ירד בשטיפה. בלי לחשוב הרבה- מושיט את היד להוריד את זה ו...איכס, זה לח...מגעיל כזההה

פתאום אני דופק צעקהההה

זה היה פאקינג חילזון ענקי!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני שונא כל מה שקשור בג'וקים וחרקים כאלו למינהם. שונא זאת לא מילה... זה מגעילללל אותייייי

מיותר לציין שהעברתי את כל שאר המשמרת בשטיפת ידיים....

עד עכשיו כשאני חושב על זה, אני נגעל :(

חשבת אולי לישלוח את זה לפיספוסים ?

בליינד אתה זוכה באוטו .. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...