Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורים גבוהים בקרבורטור WEBER רק כשהאוטו חם..

wonderd
שימו לב! השרשור הזה בן 6809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב BX שלי יש מצב חדש מוזר במקצת לטעמי; כשהמנוע חם ורק אז, הטורים עולים במצב עמידה ל 1700 סל"ד בערך. זה קורה הרבה פעמים אבל לא תמיד - מה יכולה להיות הבעיה?

כשזה קורה אנ מכבה את האוטו לשניה ומניע מחדש - התוצאה היא שהטורים יורדים בחזרה למקומם הקבוע - כ 950 סל"ד.

אני אשמח לעזרה כי חיזקתי את כל הברגים של הקרבורטור וניקיתי אותו שוב עם ספריי והחלפתי את פילטר האויר ואין שינוי, אני לא יודע מה עוד לבדוק.

אלעד.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק ושמן צירי קרבורטור ומנגנון הצוק!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק ושמן צירי קרבורטור ומנגנון הצוק!

בברכה

צביקה

תודה צביקה, אני אשמן את הצירים ואת המנגנון ונראה מה יקרה..

עם איזה שמן מומלץ לבצע את העניין?

אלעד.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ספרי חודר טוב בשביל זה,אופייני בחורף שרכב צובר אבק מהקיץ וגורם לצח[יר להתייבש ,

לספוג אבק ושומחן , אשר ביחד גורמים לבוצה אשר תוקעת את הציר, כל ספרי חודר כזז קל יעזור!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש סיבה טובה לחשוב כי כבל הגז שלך מתוח מדי בין התושבת של הציפוי שלו לבין מנוף המצערת. אם אכן כך, כאשר המנוע חם, בגלל התפשטות חומרים , הכבל נמתח ו"נותן " גז.

בBX יש גם בעיה של עיוות הגוף של המאייד בצורה חמורה, ודווקה הידוק הברגים יגרום למצערת הגז להיתפס כנגד הגליל בה היא יושבת. ראה שיפוץ מאייד מלא עם יישור שטח . אם לא הסתדרת פנה אליי בה"פ

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיזוק ברגים של מכסה עליון, לא אמור להוות בעייה לעומת זאת שימוש בספריי קרבורטור, אמור להמיס,

פחם שהצטבר באזור הציר , ולהחמיר אצ הבעייה, ולצבי לידיעה כללית פותח השרשור גר ברמת הגולן,

ראש פינה, והוא הרכיב את הקרבורטור לרכבו בעצמו, תוך הדרכה בה.פ שלי ובטלפון בשנה שעברה!

יש להדגיש שסוג הקרבורטור הוא וויבר, ולא סולקס כמו אצלך, והקרבורטור, הורכב משני קרבורטורים ,

שהפכו לאחד!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש סיבה טובה לחשוב כי כבל הגז שלך מתוח מדי בין התושבת של הציפוי שלו לבין מנוף המצערת. אם אכן כך, כאשר המנוע חם, בגלל התפשטות חומרים , הכבל נמתח ו"נותן " גז.

בBX יש גם בעיה של עיוות הגוף של המאייד בצורה חמורה, ודווקה הידוק הברגים יגרום למצערת הגז להיתפס כנגד הגליל בה היא יושבת. ראה שיפוץ מאייד מלא עם יישור שטח . אם לא הסתדרת פנה אליי בה"פ

כבל הגז שלי רפוי במקצת, גם כשהטורים נשארים גבוהים..

הידוק ברגי התושבת לא אמורים לגרום לבעיה אלא רק לאטימה יותר טובה של כניסת אויר אם קיימת משם.

לא מכיר את בעית עיוות בגוף של המאייד אבל אני יודע שעד לפני כשבועיים הכל היה בסדר, אבל מאז שנכנסתי עם הרכב לדרך עפר ליד הכינרת הכל השתבש - זה התחיל עם אי יכולת של הרכב להחזיק את המנוע פועל במצב עמיד ולאחר ניקוי קל של המאייד החלה הבעיה שבגללה פתחתי את הנושא הזה.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..אי יכולת של המנוע לעבוד במהלך סרק, נובעת מלכלוך בדלק שסתם את דיזה סרק, ניסיון לנקות את הקרבורטור, בצורה חלקית וחובבנית על ידי ספריי קרבורטורים, גרמה לחדירת פיח לכה, ובוצה לצירים ומנופים במערכת הצוקף מה שגרם לתפיסתם, שימון חיצוני יכול להקל, פרוק הקרבורטור לגורמים, וניקיו בצורה מקצועית, יפתור את הבעייה לגמרי ולזמן ארוך!

ניסינות של חובבנים יתנו לפיתרון לטווח קצר בלבד!

ראה מקרה ניצן עם הלאדה סאמרה שלו, שעם כל הידע הרב שלו, לא הצליח לפתור בעייות צשל סתימות בקרבורטור אצלו, גם עם שימוש עם שני מיכלי ספריי קרבורטורים, "ונאלץ" בעל כורחו לגשת למכון קרבורטורים מקצועי באזור מגוריו!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל הגז שלי רפוי במקצת, גם כשהטורים נשארים גבוהים..

הידוק ברגי התושבת לא אמורים לגרום לבעיה אלא רק לאטימה יותר טובה של כניסת אויר אם קיימת משם.

לא מכיר את בעית עיוות בגוף של המאייד כאשר תפרק את המאייד מהסעפת, הפוך אותו (שים לב, דלק ישפך!), שים סרגל מתכת, או גב של מד-זחיח, על פני השטח פעם לאורכו , פעם לרוכבו ופעם באלכסון והבט נגד האור, אם יש עיוות.

כל זאת אינו שולל את הנחיות צביקה..כאשר אני מדבר על חיזוק ברגי המאייד אני מתכוון לארבע אומי 7מ,מ (ראש11) המהדקים את המאייד לסעפת.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...