Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סל"ד לא יציב בהנעה קרה

katlani
שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאנטיס 2000 1.8 120K

קורה רק כאשר הרכב קר לגמרי

אני מניע רגיל

הטורים ישר קופצים ל 2 סל"ד שזה נורמלי ונעמדים על 1.5 סל"ד שזה גם כן נורמלי (מנוע קר אחרי הכל)

ככה זה בדקה הראשונה פלוס מינוס

הקטע הוא שהסל"ד בתחום הזה קופץ כל כמה שניות... הכוונה היא שהוא משחק בין 1.3 ל 1.5 סל"ד

כאילו הוא קצת נחנק או לא מקבל אותה כמות דלק אז הסל"ד טיפה יורד ואז ישר מתאזן שוב על 1.5 סל"ד

ניקוי מזרקים יפתור את הבעיה לדעתכם? הרכב על 120K ואני די בטוח שבחיים לא שמו תוספים וטיפלו במערכת ההזרקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ברירה אלא לגשת למוסך או למכון הזרקות דלק לצורכי אבחון ובחינה בעזרת מחשב/סורק אבחון.

בדוק חזותית אם צנור הגומי ממסנן האויר אל מנוע אינו קרוע או סדוק.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בניקוי בית מצערת וסביבת מנוע צעדים.

ניקוי מזרקים מומלץ אם אכן לא שמו תוספים כל X קילומטר, אבל לא נראה לי שזו הבעיה.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטלני בוקר טוב!

מה שוב יש לך בעיות?

אם אתה מבטיח לעדכן בפורום, אתן לך שני טיפים,הוצאה קטנה.

ניקוי בית מצערת,החלפת כבלי הצתה ופלגים.ב-90% הבעיה תיפתר.

בברכה

דוד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי... אז ככה... פלאגים החלפתי הבוקר ויש אפילו תמונות של הקודמים. אני ישים בתר'ד השני שפתחתי לפני כמה ימים כדי שיהיה סדר בת'רדים. שמתי NGK. (מנוע עובד חלק ושקט יותר אבל הבעיה לא נפתרה בקשר לסל"ד)

יום שבת "בלי נדר" חחח אני יפרק קצת מצערת וישפריץ ספריי על כל האיזור נראה מה יהיה... אני מבטיח לעדכן בנושא.. כרגע לא בא בחשבון ללכת להתחבר למחשב מהסיבה הפשוטה שאין מזומנים בכיס ככה שזה קצת מבאס (יש מישהו שיכול לעשות ג'סטה בנושא?) כבלי הצתה אין צורך להחליף כי אין בעיה של טורים או משהו... זה רק שהצ'וק עובד בהנעה קרה שהטורים גבוהים בשניות הראשונות ולא תמיד. חוץ מזה הכל תקין לגמרי! אולי מייצב טורים? ד"א איפה הוא? ואיך אפשר לטפל אם בכלל? אף פעם לא התעמקתי בו...

תודה מראש ומבטיח לעדכן אחרי שאני ירסס את המצערת טוב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב דוד! וערב טוב גם לכם חברים יקרים!

הבטחתי לעדכן בנושא אז הנה אני פה כדי לעדכן מהשטח

ב 4 פיניתי לי קצת זמן וניקיתי את המצערת...

במקום לפתוח את כל הפילטר והכל הוצאתי רק את הצינור המתועל שיוצא מבית הפילטר אויר ע"י שחרור בנדים. ניתקתי חיישנים וחוטי ואקום שיש לאורך הצינור המתועל. שליפה עם רגש וזה בחוץ. הכל מאוד מסודר וקל אם יש ראש וידיים טובות (ברוך השם ה' פינק אותי) בכל מקרה... מבט... מבין בדיוק מה הולך שם! (למי שעוד לא קלט אין לי נסיון בפירוק מצערות) מזיז את הכבל גז והמצערת זזה. לתדהמתי היא די נקייה כנראה שכבר עשו לפני הקנייה ניקוי מצערת. אבל ברוך השם עם כל הפיח של ת"א היה מה להוציא... ריסוסים נדיבים מאוד. ניגובים ויוצא המון המון פיח. ככה עשיתי כמה וכמה פעמים עד שיצא הכל נקי! המצערת פתאום זזה כל כך חלק ובדיוק. הכל פתאום מגיב מצויין.

עוד לא יצא לי לסוע נסיעה רצינית אבל מהתרשמות של סיבוב קטן בחנייה לאחר ההרכבה יש שיפור במצערת ובסל"ד סרק.

שבוע הבא או מתישהו אני יתפוס קצת זמן בבוקר ויפרק לגמרי המצערת ויעשה ניקוי רציני. לא חאפרי כמו היום.

עוד תגובות לאחר נסיעה רצינית אני מבטיח לעדכן בהקדם.

שיהיה לכולנו שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה ביפניות שיש בעיה בסרק מנקים את כל בית המצערת את הפיר וסביבתו של מנוע הצעדים הלא הוא מייצב הסיבובים. המייצב עצמו לא הולך כל כך מהר.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטלני ערב טוב!

"לאחר ההרכבה יש שיפור,במצערת ובסל"ד סרק."

"פלגים החלפתי" אל תהיה קמצן החליף גם כבלי הצתה.

עשה את כל החבילה,שקיבלת ממני.

בתמורה אתה חייב לי גלידה,בקייץ הבא. :roll: :roll:

בברכה

דוד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד ידידי.

אין צורך בהחלפת חוטי הצתה. וגם אין לי מזומנים לזה.

בכל מקרה יותר מאוחר שאני יניע אני יוכל לדווח מה מצב הטורים. המנוע יהיה קר קר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...