Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירה מהירה אחרי קנייה

VentAcruZ
שימו לב! השרשור הזה בן 505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לפני כמעט שנתיים קיבלתי רכב חדש בליסינג פרטי. עכשיו אני רוצה לקנות אותו וישר למכור אותו. השאלה היא האם זה עדיין מעלה את היד של האוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהאוטו נכנס לרשותך, 

נרשמת לו יד,

היה ע’’ז השבוע בפורום שרשור מישהו שהגיע וסיפר שהגיע לקנות אוטו והבנאדם סיפר לו שהוא בעלים של האוטו תקופה ארוכה, והבעלות היתה יותר קצרה,

עד שהתברר סיפור כמו שלך,

אבל אם מדובר ברכב מבוקש מטופל כמו שצריך במצב טוב,

תעשה שיקול כמה תרוויח,

אם מדובר בטסלה אז פחות😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, VentAcruZ כתב:

היי

לפני כמעט שנתיים קיבלתי רכב חדש בליסינג פרטי. עכשיו אני רוצה לקנות אותו וישר למכור אותו. השאלה היא האם זה עדיין מעלה את היד של האוטו?

האפשרות היחידה שזה לא מעלה יד זה אם חברת הליסינג תסכים להעביר בעלות ישר לקונה שאתה מביא.

אז הקונה הזה יהיה יד שניה. 

אם הבעלות חייבת לעבור אליך קודם, אתה תהיה יד שניה והקונה ממך יד שלישית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, VentAcruZ כתב:

ואם אני אמצא מישהו שירצה לקנות ממני ואם הוא יסכים, אני אבקש מחברת הלסינג למכור את זה לו, זה חוקי?

זה חוקי אבל יתכן שחברת הליסינג עצמה תסרב כי חתומה על חוזה רכישה בסיום התקופה מולך ולא מול בן אדם אחר. 

מכיוון שהמחירים עלו ואתה רוצה להביא בן אדם אחר, יכול להיות שתקבל סירוב. ואז חברת  הליסינג עצמה תמכור את הרכב למישהו אחר במחיר גבוה יותר ממה שסוכם איתך. ההתחייבות למחיר מסויים היא רק מולך.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט אפשר לרשום בעלות משותפת שלך ושל הרוכש העתידי ואז ולהוריד אותך, זה לא מוסיף יד

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Buki כתב:

זה חוקי אבל יתכן שחברת הליסינג עצמה תסרב כי חתומה על חוזה רכישה בסיום התקופה מולך ולא מול בן אדם אחר. 

מכיוון שהמחירים עלו ואתה רוצה להביא בן אדם אחר, יכול להיות שתקבל סירוב. ואז חברת  הליסינג עצמה תמכרו את הרכב למישהו אחר במחיר גבוה יותר ממה שסוכם איתך. ההתחייבות למחר מסויים היא רק מולך.

אני עשיתי דבר דומה ב2004 מול אוויס .

היה לי רכב שנחשב מבוקש בזמנו (סיטרואן ג'מפי 9 מקומות) וצבר בסה"כ 80000 ק"מ ב 4 שנות ליסינג אצלי

הבנתי שיש לי סחורה חמה ביד ואת הזכות לקנות במחירון מופחת העברתי לקונה שמצאתי תמורת 5000 שקל .

לאוויס לא היה אכפת למי למכור והבעלות עברה היישר מאוויס לקונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל חוזה הליסינג בינך לבין חברת הליסינג או של מקום העבודה מול הליסינג?

אם של מקום העבודה תבדוק שלא הם צריכים לרכוש עבורך כך שאתה היד השלישית. אם לא אז הם יכולים לעשות את זה עם כל אדם שתביא.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הכל תלוי הרצון וההסכמה של הסוכן בחברת הליסינג,

אם הוא רוצה גם אם החוזה מול החברה הסוכן יכול לרשום על שמו,

פשוט טלפון קטן לברר, זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

קודם כל חוזה הליסינג בינך לבין חברת הליסינג או של מקום העבודה מול הליסינג?

הוא רשם שזה ליסינג פרטי.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...