Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

240SX Pignose בארץ

Turbo_LAG
שימו לב! השרשור הזה בן 571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצר ולעניין. לפני חצי שעה נסעתי על כביש 57 עם המשפחה שלי. כשעברנו בצומת בית ליד, פתאום ראיתי זוג פנסים נפתחים. אתם יכולים לדמיין מה שחשבתי לעצמי- בטח 323F. ואז, למחצית שניה, ראיתי משהו שלא חשבתי שאני אראה בארץ, או בעצם אי פעם.

למזלי יש לי עין חדה ולא מעט ידע ברכבים האלה, אז אני יכול לפרט את מה שראיתי. לא מצאתי על הרכב מידע בשום מקום ולכן אני כאן.

- כפי שרשמתי בכותרת, 240SX Pignose.

- בצבע לבן, קשה לי לומר במדויק איזה. יכול להיות כל דבר.

- חישוקי Work Emotion CR 2P

- ונראה לי שקיט Type X, או משהו דומה

זה כל מה שהצלחתי לתפוס, זה פשוט משהו שאף פעם לא יצא לי לראות אז חשבתי שאולי מישהו ידע על מה מדובר או אפילו הבעלים בפני עצמו.

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאט לאט יופיעו פה נפלאות הJDM של תחילת שנות ה90.
הבעיה שהמחירים של כל מה שמעניין בנסיקה כי כולנו גדולנו על אותה הטלוויזיה.

• מצחיק 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, shellcase כתב:

לאט לאט יופיעו פה נפלאות הJDM של תחילת שנות ה90.
הבעיה שהמחירים של כל מה שמעניין בנסיגה כי כולנו גדולנו על אותה הטלוויזיה.

יותר מדויק לומר "נפלאות יפן". אסור לייבא רכבים מהשוק היפני לכאן מכיוון שכולן עם ההגה "איפה שהוא לא אמור להיות" (בוא נתעלם מהעובדה שכל אחת שמגיעה לארץ עוברת אינספור שיפורים לא חוקיים). לכן אי אפשר לייבא רכבים כמו ה- R34 מכיוון שהן לא נמכרו עם הגה בצד הנכון, ואחת של מוטורקס לא תעבור את המכס. וגם לך תמצא אחת, הם בנו בערך 15. 

המחירים בנסיגה בגלל הרבה סיבות שאין לי כוח לפרט, אחת מהן היא מן הסתם זו שרשמת. דווקא יש כמה דגמים שלא נפגעו יותר מדי, כמו הדור השלישי של הסופרה.

לפני 3 שעות, Froyne כתב:

נראה לי שהמחיר של רכבים כאלו נגזר מתוך כמה שעולה לייבא אותן מאירופה.

נכון. הרבה מגיעות מארה"ב לאירופה, ומשם לארץ (טוב מה זה הרבה, אולי 10 כמה כבר יש).

לפני 18 דקות, Jack457 כתב:

יפה. אספנות?

אם אני לא טועה בשנות ייצור של הדגם הזה היו מ- 1989 ועד 1991. בקיצור, נראה לי שכן.

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Turbo_LAG כתב:

לכן אי אפשר לייבא רכבים כמו ה- R34 מכיוון שהן לא נמכרו עם הגה בצד הנכון, ואחת של מוטורקס לא תעבור את המכס.

מצחיק שאתה אומר את זה כי...

WhatsApp Image 2022-11-24 at 11.47.50.jpeg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, פבל כתב:

מצחיק שאתה אומר את זה כי...

WhatsApp Image 2022-11-24 at 11.47.50.jpeg

שמעתי על זה, אבל לא האמנתי שהרכב יצליח לעבור. יש לך מושג איך? ההימור שלי הוא קומבינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'הימור' :)

וצודק לגבי עניין הJDM\יפן.
אני רואה יותר מדי מייטיקארמודס.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Turbo_LAG כתב:

שמעתי על זה, אבל לא האמנתי שהרכב יצליח לעבור. יש לך מושג איך? ההימור שלי הוא קומבינות.

אין לי שמץ האמת, רק נחשפתי לתמונות והבנתי שמדובר ברכב שקיבל רישוי ולא משהו זמני או רכב תצוגה. למרות שלך תדע, האינטרנט סובל הכל.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, o.r כתב:

הרכב עבר הסבה להגה שמאל לפני שהגיע לארץ מדובאי.

ואני עדיין לא מבין איך זה הופך אותו לחוקי, ממתי הסבות זה משהו שעובר מכס? ואיך הכניסו רכב בן 20~ לארץ בלי קשר לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, o.r כתב:

יש פירצה בחוק בגדול / קומבינה.

אתה גר במדינת ישראל אחרי הכל...

בקיצור, יום יגיע ומישהו יחליט להוריד את הרכב מהכביש ולא יהיה לו מה לעשות כי יש עליו מיליון ואחת שיפורים. חבל שעד שהצליחו להביא אחת כזו בצורה "חוקית" הביאו אחת שתרד מהכביש בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר את עצמך, כי לי כל העסק הזה נשמע כמו מתכון מושלם לצרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...