Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איסור השחרת חלונות

TZR84
שימו לב! השרשור הזה בן 770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין כמעט רכבים שמגיעים עם חלונות מושחרים. מכל הדוחות שרשמתי על חלונות מושחרים, אף אחד לא בקש להשפט, למרות שטכנית יכל להביא אישור יצרן ,שככה הרכב הגיע מהמפעל.

מבחינת הסתרת שמשה אחורית על ידי ארגז גדול במושב אחורי לדוגמה, אז כל עוד יש מראות צד תקינות , לא  יירשם דוח.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, fatboy1340 כתב:

אין כמעט רכבים שמגיעים עם חלונות מושחרים

בשנים האחרונות יש לא מעט דגמים עם שמשה אחורית מושחרת מהמפעל ( גם בטויוטה ורסו שלי הוא כהה מהיצרן).

אפילו יכול להיות הבדל בין שמשות אחוריות  באותו הדגם (ברמות אבזור שונות).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, fatboy1340 כתב:

אין כמעט רכבים שמגיעים עם חלונות מושחרים. מכל הדוחות שרשמתי על חלונות מושחרים, אף אחד לא בקש להשפט, למרות שטכנית יכל להביא אישור יצרן ,שככה הרכב הגיע מהמפעל.

מבחינת הסתרת שמשה אחורית על ידי ארגז גדול במושב אחורי לדוגמה, אז כל עוד יש מראות צד תקינות , לא  יירשם דוח.

סקודה אוקטביה:
image.thumb.png.6c0389e44f523a7074964df8467ec081.png
קיה נירו PHEV:
image.thumb.png.8b462c88cfeb3b35219fb80751b69c3f.png
טויוטה קורולה:
image.thumb.png.6c6d132e7f8d876cbc4e67a0bd95efed.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרסומת שצטטת, שמדובר על חלון כהה, בדרך כלל סביב 10-20% הכהייה. חלון שחור לחלוטין לא יצא מהמפעל.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה, לא ללכת למכון רישוי אקראי 'כצאן לטבח', אלא לברר מראש ולמצוא מכון שנוקט בגישת בית-הלל ולא עושה בעיות בנושא הזה. מסיבה זו בדיוק אני ממשיך לנסוע מדי שנה למכון במרחק 50 קילומטר מהבית, כי אני יודע ששם אין הפתעות, ומעבר לכך אין מס פרנסה, ופוסלים בגין סיבות ענייניות בלבד.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב "חלונות אחוריים" ברבים. משמע - חלונות צדדיים.

לא שאין חלונות אחוריים מוכהים במקור - אבל בדרגה נמוכה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלונות אצלי היום מושחרים עם מדבקה של 70% השחרה והם אפילו פחות שחורים מהפורד פוקוס סטיישן שהייתה לי ככה שהעניין הזה לא ברור בכלל.

ניסיתי להבין מה הסיבה הסבירו לי שהמדבקה מפריעה לשבור את החלון לכוחות ההצלה במקרה תאונה. לא יודע כמה זה נכון הרי מדובר על פילם די דק אבל היום על כל שטות ימציאו לך חוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי יש השחרה בחלונות מאחור וגם בשמשה האחורית. ככה הרכב מגיע מפולקסווגן.
האם אין הנחיות ברורות על איסור מדבקות והתרה של השחרה מקורית?

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Ryan OReily כתב:

האם אין הנחיות ברורות על איסור מדבקות והתרה של השחרה מקורית?

יש הנחיה ברורה על איסור ציפוי (כולל מדבקות). ההשחרה המקורית מותרת, כי הדגם עובר תקינה ומקבל אישור לעלות לכביש AS-IS לפני שנמכר לאנשים.

לפני 3 שעות, TZR84 כתב:

לא יודע כמה זה נכון הרי מדובר על פילם די דק אבל היום על כל שטות ימציאו לך חוק.

לא נשמע לי הגיוני, כי האיסור הוא גם על ציפוי בהתזה. החוק קיים ממש לא מהיום - "תק' (מס' 6) תשמ"ט-1989 תק' תשנ"א-1990 תק' (מס' 15) תשס"ה-2005". אני לא יודע מה היה הנוסח המקורי, אבל הסעיף קיים יותר מ-30 שנה.

לפני 3 שעות, sperial כתב:

כתוב "חלונות אחוריים" ברבים. משמע - חלונות צדדיים.

ואם הכוונה הייתה לחלונות אחוריים צדדיים + שמשה אחורית - מה היה אמור להיות כתוב?
תראה את כל הרכבים החדשים שמגיעים עם חלונות אחוריים כהים מהמפעל או תעשה סקר כאן בפורום - לרובם המוחלט תהיה הכהה גם בשמשה האחורית.

עריכה אחרונה על ידי Boltik
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...