Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים מסתירים לוחית רישוי ביד 2?

נוהג חדש
שימו לב! השרשור הזה בן 699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה אנשים מסתירים לוחית רישוי ביד 2?

מאותה סיבה שכולם מציינים את סיבת המכירה כ ״עקב קבלת רכב מהעבודה״ או ״עקב מעבר לחו״ל״ שנהיה נפוץ קצת אחרי זה. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 16 שעות, om2 כתב:

דוח מסלקה מספק הרבה פרטים 

אבל בשביל להוציא אותו צריך צילום רישיון רכב.

אני יוצא מנקודת הנחה שמי שטשטש מספר רכב לא ישמח לשלוח לי צילום רישיון רכב בווטצאפ.

ולכן אצטרך להגיע אליו פיזית.

דרך מספר הרכב אני יכול לקבל פרטים חיוניים לפני שאני נוסע.

האם הוא בבעלות פרטית כרגע?

האם יש לו תו נכה (ויכול להיות שקיבלו עליו הנחה ואצטרך לשלם הפרשים)

עד מתי תוקף הטסט?

האם הטסט האחרון נעשה במועדו או שבאיחור (נורה אדומה)

האם זה הדגם הרלווטי או שהמוכר הצהיר על דגם אחר (לא תמיד אפשר לזהות מהתמונות)

שזה לנסוע לבדוק בתוך העיר שלך ניחא.

מה קורה אם אתה צריך לנסוע כמה שעות ואז לגלות שהרכב בלי טסט? 

מה הבעיה להתקשר למוכר ולבקש?

אני אישית, כשפרסמתי רכבים למכירה, תמיד פרסמתי תמונות של חוץ ופנים באיכות גבוהה (עד כמה שהטלפון מאפשר), אבל אני כן מטשטש את המספר רישוי ואת הVIN (זה שמופיע מתחת לשמשה).

אם המוכר רציני - אין לי בעיה לשלוח לו את הצילום רישיון. אבל לפרסם את זה בפרהסיה - לא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בפורום רוב היוזרים כותבים תחת ניק כלשהו שהוא לא שם הפרטי והמשפחה שלהם? שם המשפחה זה סוד? כולם סוכנים חשאיים או מרגלים שאסור להם להיחשף? 

לא בדיוק, אבל כל אחד בוחר לעצמו את מידת החשיפה והפרטיות. לוחית רישוי היא אחד מאמצעי הזיהוי של בן אדם. וזה מובן לגמרי שחלק מהאנשים לא ירצו לחשוף את פרטי הזיהוי האישיים באינטרנט. 

זה ממש לא אומר שכל מי שמחוק את לוחית הרישוי במודעה הוא נוכל וקומבינטור. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורום הוא מקום לחלוק דעות.

להתייעץ על דברים אישיים (לדוג" מריבה עם חמותי)

לפרוק עצבים על הבוס 

ושאר דברים שלא היינו רוצים שכל העולם יקרא עלינו. בגלל זה זה כאן ולא בפייסבוק לדוג'.

מכירת רכב היא אחרת.

אין צורך להסתיר את זה 

(אלא אם כן בא לך למכור את הרכב בלי שאשתך/חמותך/השכן שלך ידע) וזה מקרים מעטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הסתרתי מספר לוחיות רישוי במודעות של האינטרנט כמו שלא עושים זאת כאשר מדבקה של "מוכרים אותי" על החלון של הרכב עם פרטים ונייד שלך.

אין לי גם בעיה לתת מספר ת.ז שיוכלו לבדוק לפי המספר רישוי היסטוריה ביטוחית של הרכב לפני שקונים. כי אין לי מה להסתיר מאף אחד. שיבדקו דברים רלוונטים למה שאני מוכר. זה מאוד מזכיר לי פחד של אנשים להגבלת שימוש במזומנים. נכון שיש סיטואציות שונות בחיים ולא לכולם יש אפשרות של כרטיס אשראי ושימוש איתו כאן אין בדיוק ברירה אחרת. אבל ברוב המקרים המצב הוא ממש לא כזה והרבה פעמים שימוש במזומן עדיף כי קשה להוכיח שימוש ועל מה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...