Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווארמה עגל ואיטלקי עם נגיעות טרנספורטר

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתל אביב בשונצינו 4 את יש את שאוורמה אליאס, לקחתי שם לאפה(יחסית קטנה) שאוורמה עם פחית שתייה וזה היה 68, היה טעים, אבל הגודל היה ממש אבל ממש קטן.

אגב ראיתי איזה כתבה על מישהו בבת ים שעושה שאוורמה בחצי כיכר לחם, נשמע ממש טוב..הבנתי שמנה הזו עולה 77 שקל וזה אמור להיות די גדול, מישהו ניסה?

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

הרי גם אתה משלם יותר על שניצלים וכרעיים ולא קונה עוף שלם ומפרק בבית.

כשהפער האבסולוטי במחיר לא רציני, זה לא נורא. אם מדובר ב 25 או 35 שקל לקילו, למרות שזה פער של משהו כמו 40%- עדיין מדובר בפער של 10 שקלים לקילו או 3~ שקלים למנה בפועל.

מפה ועד 50-90 למנה מרחק די כביר. כמו הרבה דברים אחרים בחיים- 80-20.

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

שוב, לי זה נראה מוגזם ולכן לא אשלם את זה אבל אם זה התמחור והעסק עוד קיים אז כנראה שאני בדעת מיעוט.

אני לא חושב ככה. אתה לא צריך את הרוב כדי להמשיך לחיות, אתה פשוט צריך מספיק, אפילו אם הם מיעוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים נהיו מחרידים בהחלט. 

סלט עוף בבוטקה ברחוב 50 ש"ח. פרגית כבר 60. 

צמצמתי דרמטית את האוכל בחוץ, מפעמיים שלוש בשבוע לפעמיים שלוש בחודש. 

יש סופרמרקט 10 דקות הליכה. אם לא הבאתי מהבית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם עסק יכול למכור שאוורמה הודו בצלחת ב90 שקל ואנשים ממשיכים לקנות, אין לי שום בעיה עם זה. מעדיף שימשיך לפעול ולהתפרנס מאשר שיסגור ויפטר את העובדים שלו. הקפיצה הזאת פשוט מטורפת, בטח גם המחירים של המזון בסופר הולכים להתייקר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Pika007 כתב:

כשהפער האבסולוטי במחיר לא רציני, זה לא נורא. אם מדובר ב 25 או 35 שקל לקילו, למרות שזה פער של משהו כמו 40%- עדיין מדובר בפער של 10 שקלים לקילו או 3~ שקלים למנה בפועל.

מפה ועד 50-90 למנה מרחק די כביר. כמו הרבה דברים אחרים בחיים- 80-20.

3 שקלים למנה כמעט יומיומית לעומת 30 שקלים למנה של פעם בשבועיים זה אותו הדבר.

כשאני צריך בעבודה איזה כלי שאני קונה חד פעמית באלפייה אני לא מתעמק יותר מידי במחיר אבל כשאני קונה ברגים שעולים 40 אגורות לבורג אני רב גם על 2 אגורות כי אני צורך 10,000 בחודש באופן קבוע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו השוואה מאוד לא נכונה. אתה אוכל כל יום, לא כל שבועיים. ובשורה התחתונה אתה לא משווה את הפרשי העוף המלא/העוף המפורק להפרשי מחירי השווארמה, אתה צריך להשוות צריכה.

מה שגם כמו שאמרו, עוף שלם ועוף מפורק זה לא אותו דבר- אתה קונה את מה שאתה אוכל, אתה לא קונה גם את כל המסביב כדי להוציא מזה רק מה שאתה אוכל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכניס משתנים שלא קשורים למהות הדיון. לפי הלוגיקה הזו זה בסדר גמור ששווארמה תעלה 400 אם תאכל פעם בחצי שנה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

או שתסב חדר בבית לגידול תרנגולי הודו, במחירים האלה תשבור את השוק.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט מקומות שמוכרים עדיין ב30 שקל 

ויש גם ב40.

היום אכלתי פלאפל ב12 שקל והיה יותר טוב מפלאפלים שקניתי ב20.

לא מבין את הבכי אתם לא רוצים אל תקנו, ככל שתמשיכו לקנות המחירים יעלו. ככה זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.3.2023 בשעה 10:39, Night Driver כתב:

דברים שאני צורך פעם בחצי שנה באמת לא מעניין אותי אם הם עולים 90 שקל או 400 שקל.

אדוני, אני מבקש ממך לצאת מהשרשור. הקרדיולוג שלי רשם לי שווארמול עגל 500 גרם פעם ביום.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ALÞћÃ כתב:

אדוני, אני מבקש ממך לצאת מהשרשור. הקרדיולוג שלי רשם לי שווארמול עגל 500 גרם פעם ביום.

תחליף קרדיולוג. שלי רשם בנוסף פעמיים בשבוע שווארמה כבש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...