Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווארמה עגל ואיטלקי עם נגיעות טרנספורטר

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שישי האחרון חשקה נפשי בשווארמה ובגלל שמבחינתי שווארמה אמיתית היא רק עגל. במקרי חירום בלבד אפשר להתפשר על פרגית. הודו זה דוחה, אני מעדיף להישאר רעב מלאכול את זה.

אבל בכל מקום במרכז רחובות מאחורי הדוכן ראו רק שיפוד לבנבן שנראה כמו פרגית, או הודו (עשיתי אחורה פנה ולא טרחתי לברר מה זה).

גם במקומות שרק לפני כמה חודשים הראו בגאווה שיפוד חום של עגל מאחורי הדוכן, גם אם הגודל שלו הלך וקטן עם השנים.

האם נגזר על בן אדם לצאת מנקודת הנחה שרק בחיפה ניתן בוודאות לדעת שתמיד תהיה שווארמת עגל איכותית בכל מקום שמחשיב את עצמו, בלי לפתח ציפיות גדולות ואז להתרסק אל תוך המציאות הקשה של פרגית והודו?

האם הטעם של הקהל הישראלי (היהודי) השתנה, או שזה רק משיקולי עלות של בעלי הדוכנים?

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש גם קצת יותר קרוב מחיפה - שאולי אקספרס בחדרה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, פרגית זה לא שווארמה.

לשווארמה ממש טובה, רצוי להצפין לחדרה\חיפה\דאלית אל כרמל. יש שם הרבה שיפודים טובים שעושים מוו

ממליץ לך להיכנס לקבוצת פייסבוק שווארמה מפה לאוזן - קהילת השווארמה של ישראל ולבקש המלצה לאזור שלך.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, michaelbe6 כתב:

אם אני לא טועה, בשמעוני בפארק המדע מוכרים גם עגל.

ובנס ציונה בפאוור סנטר בשווארמה שמש.

בדיוק אתמול קפצתי עם הבן לשמעוני, אבל לא בפארק המדע, זה שליד נס ציונה.

היה רק פרגית או הודו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש ברמת גן בצומת ביאליק ז'בוטינסקי אחלה שאוורמת עגל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגר בצפון זה האשכול הכי מוזר שקראתי בחיים 

איפה שאתה לא יורק פה יש שווארמה עגל.. נהריה,עכו,קריות,חיפה,כרמיאל,שפרעם,ירכא,כפר יסיף

בכל המרכז הגדול אין שווארמה עגל???? WTF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבש סבבה בתל אביב לא חסר, גם ביפו. 

יש גם עגל אבל פחות מוצלח לדעתי.

יש גם בנתניה. 

לא חייב לנסוע לדליה או חיפה.  

מוטפאק, טורק לחמג׳ון, באבאג׳ים, חאג׳ כחיל, יאשקה (לא וואו לטעמי), bp bistro ע כביש החוף ליד נתניה.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, boy23 כתב:

בתור אחד שגר בצפון זה האשכול הכי מוזר שקראתי בחיים 

איפה שאתה לא יורק פה יש שווארמה עגל.. נהריה,עכו,קריות,חיפה,כרמיאל,שפרעם,ירכא,כפר יסיף

בכל המרכז הגדול אין שווארמה עגל???? WTF

הבעיה הגדולה היא שבמרכז, בערים לא מעורבות, זאת שווארמה של יהודים שמנסים לחסוך וללכת על בשר יותר זול או יותר מרזה ובריא (אשכרה זה מה ששמעתי שכמה שקנו פרגית והודו אמרו).

בצפון ובערים מעורבות רוב בעלי דוכני השווארמה הם ערבים ושם יש כבוד לשווארמה מעגל או מכבש.פרגית או חס וחלילה הודו זה חילול הקודש.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתח סניף של שאוורמה יזראלוב ברמת החייל בתל אביב, אכלתי שם כמה פעמים כבר ותמיד יש לו 4 שיפודים(פרגית,הודו,עגל,אנטריקוט).

המקום מאוד נקי ומפנקים מבחינת כמות, ממליץ בחום!!

• אהבתי 2

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול אכלתי בשמעוני אחרי הרבה זמן שלא אכלתי שווארמה.

הופתעתי לגלות שלאפה פרגית\הודו עולה 52 ש"ח. יקר.

• לא הבנתי... 1
  • מבאס 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, boy23 כתב:

בוא לצפון 30-35 שקל ללאפה שבקושי אפשר לסיים

איפה בצפון?

הייתי בטבריה לא מזמן, אותו דבר, 45 ללאפה והוא אומר שבקושי חי מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים