Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווארמה עגל ואיטלקי עם נגיעות טרנספורטר

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 6.11.2022 בשעה 20:50, SlowRide כתב:

איציק הגדול ביפו

אם כבר יפו, מה שלום חאג' כחיל בימינו? פעם זה היה מוסד מכובד למדי בתחום הנדון כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

מישהו היה באדנה בנתניה?

עשינו לנו הרגל בעבודה ללכת כל שבוע ביום שני, יש שיפוד עגל וכבש. שאר השבוע יש הודו ולא יודע מה הסיח השני, אולי פרגית? לא יצא לי לטעום, אבל מיקס עגל כבש ממש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, boy23 כתב:

image.thumb.png.2153dd2194205ccbe725b76a6ba5af65.png

אבל הכל בסדר, אם הייתי רוצה לאכול בריא, לא הייתי בא לשווארמיה 🤣

jskZr.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שזה כשר

• מצחיק 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ניקו פ. כתב:

מצרף כאן המלצה לשווארמה שלדעתי הכי טובה בתל אביב (עוקפת את מסעדת צור שהייתה מקום 1 עד עכשיו אצלי), אבל היא יקרה (גם ביחס לתל אביב). 

ברחוב שונצינו 4, שווארמה אבי אליאס

או שאנחנו מקבלים את אותן המלצות באותו הסדר או שהכל זה חלק מהמטריקס (או גם וגם).

גם אני אחרי צור הלכתי לנסות בשונצינו. ההייפ היה גבוה (בחור בתור סיפר שהגיע במיוחד מבאר שבע). לא איכזב, שווארמה מעולה. החיסרונות עבורי הן המחיר, התור הארוך, ושאין כל כך איפה לשבת.

הבנתי שיש לו כבר ימים קבועים, לפני כן עבד במתכונת "פופ אפ". 

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ עד לא מזמן לא היתה שווארמה כל יום, וזה היה הימור. מתישהו לאחרונה גם הוסיפו לאפות, שזה שדרוג רציני בשבילי. המחיר היום הוא קצת פחות מ-60 ללאפה, ולא מקבלים סיבוס.

אחלה מקום, הכל די טעים וטרי. אישית אני עדיין מעדיף את צור אני חושב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

ולא מקבלים סיבוס.

אז למה המקום הזה טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו בתל אביב לדעתי מוטפאק הכי טובה.

הייתי בשבוע שעבר ביונס אלדיוואן בתחנת דלק ברמת אביב, לא יודע. יש תוספות איכותיות, לקחתי עגל אבל הוא היה קצת יבש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

מקפיץ כדי לעדכן על מגמה מדאיגה בתחום שכנראה תתבטא בעוד הרבה דברים בעתיד הקרוב.

היום הייתי בסמי ובניו ברמת גן, מקום לא רע שכבר כתבו עליו כאן. המקום ידוע  כיקר יחסית, אבל היום נשבר שיא. צלחת שאוורמה הודו עם צ'יפס ובקבוק שתיה - 90 ש"ח. הבן אדם שעמד לידי הזמין בגט, 70 ש"ח. 

צריך לציין שזה לא ביקורת וטענות כלפי העסק, אלא רק חששות לגבי העתיד. עוד מישהו שם לב לזה במקומות אחרים?

• מצחיק 1
  • לא הבנתי... 2
  • מבאס 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...