Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקראת רכישת מכונת כביסה חדשה

roy007

פוסטים מומלצים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 5 שעות, Derish כתב:

אני לא רוצה להיכנס לדיון ארוך ונפרד, אבל הרבה מזה פסיכוסומטי.

מצד אחד אני מסכים איתך, יש פה הרבה פסיכוסומטי, ומצד שני יש גם גנטיקה (או תזונה. או שילוב של קטלני של גנטיקה ותזונה) - שגורמת לאנשים מסוימים להסריח במגוון וריאציות דביקות שלא מותירות שום ברירה אלא לכבס. אצל אוכלוסיות אסיאתיות מסוימות יש מיעוט עד כדי מחסור ב"ריח גוף" נקרא לזה - ואילו עמים אחרים (אני ביניהם כנראה) קיבלו את הגן הריחני בהפוכה...

בנוגע לאבק - מי שלא בילה משך זמן משמעותי מחוץ לישראל פשוט לא מכיר את הדבר הזה "אין אבק". יש מקומות בעולם בלי אבק, ברוב חודשי השנה. בלתי נתפס, אני יודע.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Giant_TA כתב:

מה אתם אומרים על מכונות עם פונקציית קיטור/אדים?

יש לי, טרם הבנתי למה זה טוב או ששמתי לב להבדל. 

• מעניין 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קניתי את אותה אינדסיט שקנה איציק כי אני סומך על שיקול דעתו (אחרי שנשבעתי שלא אקנה שוב מוצר שלהם).

לא משנה.

המכונה הגיעה, עבדתי עם הסרטון ששלחו לפתיחה שלה.

קראתי את החוברת, הפעלה ראשונה מכונה שקטה, מדהים.

מכונה שנייה התחילה להרעיש, מכונה שלישית הרעישה כל כך שכבר עצרתי אותה באמצע.

טכנאי הוזמן, הגיע, אומר לי תמלא חצי מכונה. אני שואל את עצמי ואותו בשביל מה קניתי מכונה של 9 קילו ולא 5 ? הוא אומר לי זה המכונות החדשות עם המנוע הישיר.

ניחא...

אמר תפעיל מכונה ותתקשר אליי שוב אם הרעשים חוזרים.

הפעלתי מכונה עם חצי תוף מלא, עבדה איזה שעה וחצי ואז היה "פק" כזה וזהו, המכונה כבויה ולא נדלקת. דלת המכונה לא מוכנה להיפתח.

התקשרתי אליו והוא אמר שידאגו לי להחלפת המכונה.

עריכה אחרונה על ידי amir74
  • מבאס 3

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, amir74 כתב:

אני שואל את עצמי ואותו בשביל מה קניתי מכונה של 9 קילו ולא 5

רוב התוכניות במכונות מאפשרות רק בין חצי לשליש המשקל הנקוב. תבדוק הוראות יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שבדקתי :)

אני מאלה שקוראים את החוברת לפני ההפעלה.

• מצחיק 1

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.1.2022 בשעה 13:08, amir74 כתב:

מישהו יכול להסביר לי את המשפט "לקנות מכשירי חשמל זה עניין של מזל".

לא ייצרו מספיק מכונות כביסה בעולם כדי להגיע לרמת אחידות כך שכל מוצר שיוצא מהמפעל ייצא זהה לקודמו (מאותו דגם כמובן) ?

בתאריך 25.1.2022 בשעה 09:32, amir74 כתב:

אמר תפעיל מכונה ותתקשר אליי שוב אם הרעשים חוזרים.

הפעלתי מכונה עם חצי תוף מלא, עבדה איזה שעה וחצי ואז היה "פק" כזה וזהו, המכונה כבויה ולא נדלקת. דלת המכונה לא מוכנה להיפתח.

התקשרתי אליו והוא אמר שידאגו לי להחלפת המכונה.

זה למה.

כי גם על אותו פס ייצור, ובמיוחד בהובלה ובכל מה שכרוך בדרך שהמכונה עוברת מהמפעל אליך לבית, קורים דברים. מוצרי חשמל זה גם עניין של מזל.

אני לא רוצה לתת עוד דוגמאות (יש לי) כי לא בא לי לפתוח פה לשטן, אבל ככה זה.

אגב, גם במכוניות זה ככה. תתפלא לשמוע שאם תיסע על 2 מכוניות שירדו מאותו פס הייצור, יש סיכוי שתרגיש הבדל (בסחיבה, במנוע) בין שתיהן.

איציק

• מצחיק 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך אבל שופרסל שמהם קניתי את המכונה שמעו שצריך להחליף אותה, כנראה מהיבואן.

שופרסל התקשרו ואמרו שיחליפו את המכונה.

הגיעה מכונה חדשה, ברכות לשופרסל על השירות המצוין.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@amir74
ייאמר לזכותם שזו לא פעם ראשונה שאני נתקל בשירות מצויין מהם. אני בטוח שלא הכל דבש אצל כל הלקוחות אבל עושה רושם שהם באמת משתדלים.

בנוגע להתקנה - טיפ קטן: יש קליפס מפלסטיק שתופס את הצינור ניקוז לגובה של כ-60 ס"מ מהרצפה (הצינור יוצא מתחתית המכונה ועולה למעלה בקו ישר).
בכל מכונה שאתה נתקל בזה - תקפיד שהוא יישאר כך (שמור על הקליפס שלא יישבר ו/או שמור על הצינור מקובע למקטע האנכי שלו). יש משמעות לקטע אורך האנכי הזה (יש מכונות שהוא יוצא ישירות מלמעלה ולמעשה החלק האנכי טמון בחלק הפנימי של המכונה.
אצלי הוא בטעות נשבר - וכאשר הצינור מטייל על הרצפה ואין לו קטע אורך אנכי, יש בעיות בניקוז (רנדומליות לחלוטין, לא קבועות).

איציק

WhatsApp Image 2022-01-30 at 10.26.49.jpeg

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעדכן אתה שרשרור המועיל הזה.

רכשתי דרך סופרסל אונליין את המכונה 7 קג תוצרת פולין(MTWE71252  | INDESIT), 9 ו 8 תוצרת טורקיה.

1200 שח כולל משלוח

אפשר לבחור מהירות סחיטה טמפ וכו בכל תוכנית.

קצתמרעישה אבל לא כמו המכונה הישנה בת 10

בינתיים אין תלונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, vogel כתב:

מעדכן אתה שרשרור המועיל הזה.

רכשתי דרך סופרסל אונליין את המכונה 7 קג תוצרת פולין(MTWE71252  | INDESIT), 9 ו 8 תוצרת טורקיה.

1200 שח כולל משלוח

אפשר לבחור מהירות סחיטה טמפ וכו בכל תוכנית.

קצתמרעישה אבל לא כמו המכונה הישנה בת 10

בינתיים אין תלונות

אינדסיט טורקית? את זה עוד לא שמעתי.
לא ידעתי שיש למרלוני גם מפעל טורקי שמייצר עבורם.

ככלל, אני מקפיד לרכוש רק תוצרת אירופאית (כאשר אני מחריג את טורקיה; מבחינתי לא אירופאית בייצור שלה בתחום זה) ותוצרת סינית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

התחדשתי גם אני במכונה של Constructa של היבואן הרשמי BSH שקניתי ב- Lastprice.

לצערי התאכזבתי מאוד.

זמן קצר מאוד לאחר ההזמנה שמתי לב כי היא נכנסה לזאפ בשנת 2018.
פניתי לשירות הלקוחות שלהם ואמרתי להם שאין לי בעיה עם דגם 2018, אבל אני לא רוצה לקבל מכונה מעודפים / שישבה המון זמן. קיבלתי את התחייבותם שזו מכונה שמוזמנת המון וכל הזמן מגיעים משלוחים חדשים - ולא אקבל מכונה ישנה. בפועל הגיעה אתמול מכונה ישנה, שיוצרה לפני שנה ושמונה חודשים.
עד ששמתי לב המוביל כבר הלך עם מכונת הכביסה הישנה והעובדת שלי. לא הסכים להחזיר אותה בטענה שניזוקה (בניין חדש עם מעליות רחבות, לא שהיה צריך להוריד במדרגות).
שירות הלקוחות שלהם, שעונה לאט מאוד לאחרונה, לא נתן תשובה אתמול מה עושים למרות הדחיפות (חמישי כבר ערב חג, ואח"כ סופ"ש).
גם היום הייתי צריך להתקשר אליהם ולא לרדת מהקו עד שאקבל תשובה. האפשרות היחידה שהציעו היא או לקבל את מה שבמפורש לא רציתי, או לבטל עסקה ולהתקע שבוע לפחות בלי מכונת כביסה. לא אספקה של אותו דגם מייצור חדש יותר, לא שדרוג בתשלום לדגם חדש יותר מ- 2021/2022 עם אספקה מהירה לפני החג. פשוט כלום.

מרגיז מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת כביסה זה לא צמיג לרכב או קוט'ג עם תאריך תפוגה.

לדעתי אתה יכול להיות שקט עם המכונה שקיבלת ולהנות.

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, זה לא אומר שהיא תתקלקל מחר בבוקר, אבל זה ממש לא מוסיף בריאות לחלקי הגומי והרצועות, ובהנתן מכונות זהות ותנאים זהים, אורך החיים של מכונה שעברה אלוהים יודע מה במשך שנה ושמונה חודשים יהיה כנראה קצר יותר ממכונה חדשה. המכונה הקודמת שלי החזיקה 14 שנה ועדיין עבדה כשלקחו אותה. קונה מוצרי חשמל לא הכי זולים בציפייה שישרתו אותי הרבה זמן. בכל מקרה, התקשרתי וביקשתי לוודא. היו אומרים שזה מלאי ישן / לא מתחייבים, הייתי מזמין במקום אחר או מוסיף כמה זוזים וקונה דגם עדכני יותר למרות שאין הבדל במפרט. רוצים למכור סחורה ישנה - שיכתבו עודפים ואנשים יחליטו אם מתאים או לא.

עכשיו גם דיברתי עם היבואן לראות אם מהם תבוא הישועה. אם עוד חשבתי שהיבואן סיפק להם מלאי ישן - אז לא. הם אמרו שאם קיבלתי מכונה בת שנה ושמונה זה לא הגיע מהמחסנים שלהם, אלא זה שכב במחסנים של מישהו אחר / החנות תקופה ארוכה. אז אפילו אי אפשר לומר שהם לא ידעו.

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים - עדיף דגם טוב ישן, מאשר דגם חדש.. אשר הוסיפולו תוספות חיישנים ומיחשוב יתר.
גם לדעתי -
אני הייתי מקבל מכונת כביסה שעמדה סגורה בקרטון מעל שנה +, באחסנה תקינה.

אייל.

• רעיון טוב! 1

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...