Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקראת רכישת מכונת כביסה חדשה

roy007

פוסטים מומלצים

• תגובות 204
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 11 דקות, אליהו שבת כתב:

חסרונות מכונה משולבת:

• זמן כביסה ארוך, מאוד לעיתים
  • כמות ייבוש מתאימה בערך לשליש מכמות הכביסה
  • יקרה
  • לא אמינה

• זמן כביסה ארוך מזמן כביסה במכונת כביסה + ייבוש במייבש נפרד?
  • נכון, אבל לא הייתי מגדיר את זה כקללה. למישהו אחר זה יכול להתאים.
  • יקרה ממכונת כביסה נפרדת + מייבש נפרד?
  • איך הגעת למסקנה הזאת?

אגב, לגבי הגבלה של כמות/משקל הכביסה - זה נכון גם עבור מכונות כביסה רגילות. כמות הכביסה המירבית תלויה בתוכנית.
    תראו איך מכונת כביסה 7 קילו הופכת בקלות ל-2 קילו:
    image.png.fb4dee2a9051b2d65edccaa2844299d9.png
עריכה אחרונה על ידי Boltik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה היקף השימוש. אמא שלי משתמשת במכונה כזו - אבל זה מה שנכנס לחדר שלה בבית האבות והיא עושה מכונה אחת או שתיים בשבוע. אצלי - אפילו שהגוזלים מתחילים לפרוח - עדיין האפשרות לכבס ולייבש במקביל שימושית ביותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Boltik כתב:
  • זמן כביסה ארוך מזמן כביסה במכונת כביסה + ייבוש במייבש נפרד?
  • נכון, אבל לא הייתי מגדיר את זה כקללה. למישהו אחר זה יכול להתאים.
  • יקרה ממכונת כביסה נפרדת + מייבש נפרד?
  • איך הגעת למסקנה הזאת?

אגב, לגבי הגבלה של כמות/משקל הכביסה - זה נכון גם עבור מכונות כביסה רגילות. כמות הכביסה המירבית תלויה בתוכנית.
    תראו איך מכונת כביסה 7 קילו הופכת בקלות ל-2 קילו:
    image.png.fb4dee2a9051b2d65edccaa2844299d9.png

100325370-000-01_11568210_EnergyLabel-20210223-171340.PNG
7 וחצי שעות! בבדיקה לפי התקן הנוכחי וזה עוד בדגם הכי יקר של מילה; בסמסונג המקביל זה כבר כמעט 8 שעות למחזור משולב.

וכבונוס נצילות גרועה בייבוש, ב2K אפשר לקנות אלקטרולוקס\זנוסי עם משאבת חום.ייבוש 8קג 150-180 דק' 2-2.6 קוטש

בכל מכונה הקיבולת רלוונטית לתוכנית כותנה בלבד וזה המצב גם במכשיר משולב, דוגמא מסמסונג

WD.thumb.png.341a0e8a244967215752d46489a5fed8.png

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי את המשפט "לקנות מכשירי חשמל זה עניין של מזל".

לא ייצרו מספיק מכונות כביסה בעולם כדי להגיע לרמת אחידות כך שכל מוצר שיוצא מהמפעל ייצא זהה לקודמו (מאותו דגם כמובן) ?

עריכה אחרונה על ידי amir74

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש שרשור בנושא אתעלק....

יש לי מייבש מדבקה כבר קרוב ל15 שנה שעובד תקין אבל הצרה זה הצינור(כל הפעלה לוקחים את הצינור לחלון)

אני שוקל לעבור לקונדסור אבל מפחד מסתימות בניקוז(הניקוז שאליו הוא יצא משותף למכונה,לכיור מטבח שלי ושל השכן מעליי)

החשש שלי מבוסס? האם מה שמתנקז יכול לייצר סתימות מרובות? 

בכל פעם שאני מנקה את הפילטר במייבש הקיים אני מדמיין איזה צרות סיבי הבד יכלו להכניס אותי אם זה היה מוזרם לביוב

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.12.2021 בשעה 01:08, rotemb כתב:

בס"ד 

בתור בעל משפחה של 9 נפשות, מכונה של 9 ק"ג זה קילר רציני מבחינתך. 

כדי למלא נפח כזה, אתה תהיה בבעיה עםעם כמות בגדים של 4 נפשות. 

המלצה חמה שלי, גג מכונה של 7 ק"ג וכמו שאמרו מעלי, עד מהירות סחיטה של 1000 סל"ד זה די והותר. 

ההורים שלי משתמשים במכונת כביסה של 9 ק"ג ומילאו ללא בעיה גם מכונות מלאות כשגרנו אצלהם (אני ואחותי).

לא רואה שום בעיה שהם יקנו 9 ק"ג.

אני ובת הזוג שלי ממלאים מכונה של 7 ק"ג בלי בעיה וגם כשגרתי לבד הצלחתי למלא מכונות כאלו עם מגבות למשל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, pipinoadar כתב:

יש לי מייבש מדבקה כבר קרוב ל15 שנה שעובד תקין אבל הצרה זה הצינור(כל הפעלה לוקחים את הצינור לחלון)

אני שוקל לעבור לקונדסור אבל מפחד מסתימות בניקוז(הניקוז שאליו הוא יצא משותף למכונה,לכיור מטבח שלי ושל השכן מעליי)

בכל פעם שאני מנקה את הפילטר במייבש הקיים אני מדמיין איזה צרות סיבי הבד יכלו להכניס אותי אם זה היה מוזרם לביוב

תומר

מייב שני עם קונדנסר כבר ואפס סתימות. לפני שחיברתי לביוב השתמשתי במיכל, המים נקיים לחלוטין וללא סיבים. לא סביר בעליל שהסיבים יוכלו לעבור את הקונדנסר, גם אם יגיעו אליו איכשהו. 

• רעיון טוב! 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, pipinoadar כתב:

תומר

יש ברשותי מייבש של בקו עם מעבה 9 קילו שעובד בטכנולגיית משאבת חום.

המייבש הגיע עם צינור שיכול להתחבר ישירות לניקוז במקום שאצטרך כל פעם לרוקן את המים בעצמי מהמיכל. (נוח מאד!!!) 

אלקטורניקס פרו רצו תוספת של מעל 200₪ על אותו צינור שהגיע בחינם בבקו…

אין שום סיבי בד או כל דבר אחר שהולך לניקוז. כל הלכלוך הולך למסנן שאותו צריך לנקות כשיש התראה.

המייבש גם חסכוני מאד בגלל המשאבת חום.

ממליץ מאד לשדרג

זה המייבש 

Beko dhx93460w

עריכה אחרונה על ידי roy007
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, dorsht כתב:

אני ובת הזוג שלי ממלאים מכונה של 7 ק"ג בלי בעיה וגם כשגרתי לבד הצלחתי למלא מכונות כאלו עם מגבות למשל.

אני גר לבד, משתמש במכונה תעשייתית (מכבסה בשירות עצמי) של 9 קילו, עושה כביסה פעם ברבעון, ועדיין לא מצליח למלא אותה. זה מאד אינדיבידואלי בהתאם לפרופיל השימוש, ונתון שקשה להעריך בהתכתבות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור,

האם יש המלצות/דיס-המלצות למכונות כביסה עם פתח עליון (המקום מוגבל)?

סבתא שלי גרה לבד וצריכה מכונה חדשה, הנוכחית בת 16,  5.5 ק"ג של אלקטרולוקס (ewt8120w) תוצרת צרפת, ולאחרונה התחילה לרקד בגלל בולמי זעזועים מתים.

החלטנו לא להתעסק בהחלפת בולמי זעזועים במכונה כל כך עתיקה, מניח שהיא שרדה כל כך הרבה זמן כי השימוש בה לא תכוף במיוחד.

האם יש בכלל הבדל באמינות ובאיכות בין מכונה של Indesit ב1300-1500 לאחת של אלקטרולוקס שיקרה ב600 ש"ח? הפרמטרים נראים זהים.

ארץ היצור משנה בכלל?

אני נוטה לכיוון הIndesit בגלל המחיר הנמוך יותר ובעיקר בגלל שההתקנה עצמית.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חי עם מכונות כאלה כבר למעלה מ-30 שנה. החסרון העיקרי הוא אורך חיים קצר - העמידות החזיקו 6-8 שנים, הגרועה הושלכה אחר שנתיים. 

עד כמה שאני יודע המכונות האלה יותר מורכבות מבחינה מיכאנית - בגלל מבנה צפוף מאוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי הוא שונה:

המכונה הראשונה עמדה במרפסת פתוחה ברוח בגשם ובשלג כבסה בעוז בגדי תינוקות, אחרי שמונה שנים עברה לחדר כביסה ושם נפחה את נשמתה אחרי שנתיים.

מחליפתה נשברה אחרי שנתיים כתוצאה מטעות הפעלה.

השלישית חוגת ארבע עשרה שנה ועובדת בעוז.

כל המכונות של ווירפול.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה טעות הפעלה? בנזין במקום מים? פגזים במקום בגדים? 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...