Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 יורד מהפסים

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 3.12.2021 בשעה 16:15, dorsht כתב:

מה שאני לא מבין זה איך ליצרנים מסוימים יש מלאי זמין או מלאי שיגיע בקרוב לחלק מהדגמים (טויוטה קורולה היברידית למשל, לפחות ברמת גימור לימיטד בגרסת הסדאן או ברמת הגימור הגבוהה יותר של ההצ'באק) ומצד שני איך למשל כל מה שקשור לצ'מפיון (VAG) עם זמני אספקה סבירים (מישהו אמר ארונה תוך חודשיים, נסבל) עד כדי מטורפים בעיניי (כמה שזכור לי לאוקטביה צריך לחכות עד ספטמבר של שנה הבאה או משהו כזה).

לפחות בטויוטה מדובר בתכנון שלא קשור לקורונה בכלל.

לאחר אסון הכור הגרעיני ביפן ב-2011 - טויוטה בנתה תוכנית להמשכיות עסקית שחייבה את הספקים לשמור מלאי של צ'יפים וחלפים שיספיקו לייצור של בין חודשיים לחצי שנה. דבר שנותן להם אורך נשימה גדול יותר מלשאר היצרנים.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 18 שעות, markb205 כתב:

למה, כמה יעלה להוסיף סאב ומגבר? 

מערכת ניתן לשדרג. 

מנוע שירגיש חלש בעליות של חיפה, לא! 

מה זה חשוב איך הרכב נוסע?,העיקר איך נותנים בבאס🙄

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, wildlands2019 כתב:

בולשיט,

לדודה שלי יש ראב 4 2001 שקנתה חדש ועדיין אצלה, אף פעם לא נתקע, ממש אף פעם לא נגרר תפו תפו תפו.

יש לחבר שלי מיצובישי כריזמה 99 שעדיין נוסעת למרות שכל הסלון כבר התפרק. 

הרכבים היפניים של פעם הצטיינו באמינות, היום לא הייתי בונה עליהם.

• אהבתי 1

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין לא מכרו..

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, wildlands2019 כתב:

באמת ירדו מהפסים:

image.thumb.png.8d850a44c99f158e3d4d8c333a764cf2.png

מה זה האתר הזה?

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, eladns כתב:

למה זאת לא נמכרת כבר כמה חודשים?

ירד ל35 ומציעים לו 15 אלף

כי עם כל הכבוד זה נשמע פחות כמו רכב ליום יום ויותר כמו ערכה להרכבה עצמית עם מלא חלקים חסרים.

לפני 3 שעות, eladns כתב:

ממרום גילי ואחרי אין סוף ישיבות עם מכונאים סופר ותקים, שועלים! אין אמונה באף רכב.

תמיד שיהיה 100 שקל בכיס וטלפון לגרירה. נתקע האוטו? סלאמת הביתה והגרר שיגיע בזמנו הפנוי להעמיס.

אין אמונה בשום רכב.

כנראה שלא היו לך אף פעם רכבים אמינים.

זה טוב שאתה בוחר לבוא לזה בגישה פילוסופית, אבל קיימים בטבע גם רכבים שאיתם אפשר להיות בטוח שהוא יתניע בבוקר, ייסע כשתשלב הילוך ותלחץ גז, ויעצור כשתלחץ על ברקס, וכל זה בתחזוקה מינימלית.

לפני שעה, edward כתב:

הרכבים היפניים של פעם הצטיינו באמינות, היום לא הייתי בונה עליהם.

גם היום, אם תקנה טויוטה או מאזדה מהעשור האחרון, סיכוי מאוד גבוה שזה לא יעשה לך בעיות כל עוד תטפל ברכב.

• רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, vadim6385 כתב:

כנראה שלא היו לך אף פעם רכבים אמינים.

דווקא הונדה סיויק 1997 לא ידעה מוסך מהו.

אבל עדיין.

10 שנים עבדתי ברחוב התעשייה 5

מסביבי מעל 10 מוסכים. ראיתי הכל מהכל. שאלתי הכל מהכל, הייתי בן בית בכל המוסכים האלה.

אם צ'קו מאוטוצ'יקו יבוא מנועים לרכבים- אדם שהוא אושיה בירושלים ובארץ בכלל, אומר דבר כזה- דיינו.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד יותר

אבסורד זה שאלה שעונים נעלמים ברגע שמנסים לתאם לראות את הרכב,

וכל מוכר שני טוען שמוכר עקב קבלת רכב מהעבודה, ברור שזה חרטא.

וכאלה שעוזבים את המדינה, שדרך גוגל אפשר לראות שלפני שנתיים מכרו רכב אחר וטענו אותו דבר, איזה מדינה שקופה יש לנו.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסי חיפש לו 3008 1.6 טורבו בת שנה שנתיים במצב טוב מאוד. לא הייתה כזו בלוח - ואם בטעות תעלה מודעה, המחיר יהיה 15+ מעל משוקלל.

אופציה שנייה - CX5.. חשבתי שההיצע הרב ביד 2 ירכך את המכה.. טעיתי ובגדול!

בעלי CX5 מוכרים לפי מחירון משלהם - אין רכב שמוצע בפחות מ 10+.. גם אם שחוט או נסע הרבה.. אם לא די בכך, רוב הרכבים בוגרי מגרשי 0 קילומטר ועל זה המוכרים לא רוצים לדבר בכלל..

בדיקה בסוכנות העלתה שיש כמות נאה של רכבים במלאי שאפשר להעלות לכביש ב 22.. ואם לא די בכך, אז קיבלנו הנחה של 2000 ₪..

יצא שהוא שילם על רכב 2022 בדיוק כמו שדורשים על 2021, וקצת יותר מ 2020.

אני עוקב אחרי המודעות של המאזדה הזו ביד 2 - מספר הרכבים המוצע רק עולה, אנשים לא מצליחים למכור גם כאשר מוחקים מודעה ומעלים אותה בקונסטלציה אחרת!

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בשבועות האחרונים גיחות לכמה סוכנויות של יבואנים, וגם חיפשתי רכב משומש בן 2-4, וחייב להגיד שהמצב אספקה של רכבים חדשים ממש לא מצדיק את ההיסטריה בשוק היד2. 
נכון שבקבוצת וואג המצב קשה וזמני אספקה מאוד ארוכים. בסוכנות של סקודה נאמר לי באופן גורף לא פחות מ 4 חודשים, ולרוב הדגמים מעל חצי שנה.

אבל ביונדאי היו רכבים מסויימים באספקה  מיידית אם מתפשרים על צבע, או הספקה של 1-2 חודשים, גג 3. כנ"ל לגבי קיה. 
גם במאזדה וטויוטה היו בזמני אספקה די קצרים.

כלומר זה לא שבן אדם שחייב עכשיו רכב ורוצה לקנות חדש - מוכרח להמתין חצי שנה. אלא אם הוא נעול על דגם ספציפי.

תמיד הייתי בגישה של לקנות רכב משומש בן שנתיים-שלוש, אבל במצב כרגע - הפער במחיר בין המשומשות לחדשות הוא פשוט נמוך מדי, מבחינתי כבר עדיף לקנות חדש.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...