Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 יורד מהפסים

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוודאי ששוה יותר רכב חדש עם אחריות, רכב מ2018 ולהחזיק אותו ל3 שנים כאשר רוב הרכבים מגיעים עם מנועי טורבו/גיר רציף או רובוטי - הסיכוי להוצאה לא מתוכננת  של 5 ספרות ממש לא קטן.

אפילו גם בלי בעיות אמינות- יש סיכוי גדול שהחלפת המצמדים הכפולים יפול דווקא במישמרת שלך כי היד הראשונה נהגה מספיק טוב בשביל לא להזדקק להחלפת מצמדים .

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, markb205 כתב:

לפחות לזמינות המלאי של ה cx5 יש הסבר. 

חיסול מלאי לפני הגעת מתיחת פנים מקיפה בקרוב 

https://www.cartube.co.il/חדשות-רכב/מתיחת-פנים-2022-מאזדה-cx5-החדש-נחשף

גם ב2021 יש שינויים שאין ב2020, כמו הקונסולה המרכזית יש כפתורים ושליטה על המזגן שונה מדגמים ישנים יותר כולל מסך 8 במקום 7 שאגב הרבה יותר מהיר, וזה כולל אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, שלא הגענו למערכת השמע של שלטעמי נהדרת של bose, והכי חשוב כסאות לא עור , השאלה מה יהיה עוד חצי שנה, האם זה אותו מחיר, איזה רמות גימור וכו...,

כך שאם הדגם הנוכחי מתאים לי בשביל מה להמתין למתיחת הפנים, זה לא שמדובר בדגם חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה שדרוג אבזור הבטיחות ושיפור בידוד הרעשים. 

מדובר במתיחת פנים מקיפה שכן הייתי ממליץ להמתין לה (לא אתפלא שהמלאי הקיים יחוסל בינואר ומתיחת הפנים תגיע במשלוחי פברואר או מרץ ככל המאוחר). 

ההנחה שלי מבוססת על כך שאתה רוכש רכב זמין במלאי. בצבעים ספציפיים. ולא רכב ממלאי עתידי. 

מרמז על כך שהמלאי העתידי יהיה מדגמי 2022.

בלי קשר, אם בכל זאת אתה מעדיף לרכוש עכשיו, הייתי מעדיף אקזקיוטיב 2500 על פני בלאק אדישן 2000. שנמכרות במחיר דומה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, wildlands2019 כתב:

גם ב2021 יש שינויים שאין ב2020, כמו הקונסולה המרכזית יש כפתורים ושליטה על המזגן שונה מדגמים ישנים יותר כולל מסך 8 במקום 7 שאגב הרבה יותר מהיר, וזה כולל אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, שלא הגענו למערכת השמע של שלטעמי נהדרת של bose, והכי חשוב כסאות לא עור , השאלה מה יהיה עוד חצי שנה, האם זה אותו מחיר, איזה רמות גימור וכו...,

כך שאם הדגם הנוכחי מתאים לי בשביל מה להמתין למתיחת הפנים, זה לא שמדובר בדגם חדש.

אתם דנים בדיון פה עד כמה שוק יד 2 בישראל ירד מהפסים (אפילו שזה משהו גלובלי),כי בארצנו מאז שנגמר החרם הערבי על ישראל,לא היה מצב של לא ניתן לקנות רכב חדש בזמן סביר !!!
אז בוא נוסיף עוד "פרט שולי" למה גורם מחסור ציפים בקשר ל"מתיחות פנים" עתידיות בדגמים,שליצרנים נמאס לבנות רכבים עם OPEN RECALL,או להחזיק על מגרשים אלפי רכבים שלא ניתן למכור בצורה כזאת,הנה כמה דוגמאות

https://www.caranddriver.com/news/g38179550/new-cars-tech-features-missing-chip-shortage/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, wildlands2019 כתב:

אני לא אקנה את האקזקיוטיב כן, אתה קורא נכון, בגלל מערכת השמע, בשבילי זה עדיפות ראשונה.

למה, כמה יעלה להוסיף סאב ומגבר? 

מערכת ניתן לשדרג. 

מנוע שירגיש חלש בעליות של חיפה, לא! 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זה לא רק הסאונד אלא כסאות העור, אני לא סובל כסאות עור ובשבילי זה דיל ברייקר,

ב. מערכת אפטירמרקט אף פעם ואני מדבר מניסיון, אף פעם לא תשתווה למערכת שמע מקורית עם 10 רמקולים, ובמיוחד עם סאב שלא גוזל נפח בכלל מתא המטען, וכדי לקבל איכות סאונד ברמה הזו זה יעלה הרבה כסף, אפשר להתקין סאב ומגבר בזול ולקבל סאונד של ערסים, אני אוהב איכות ולא סתם רעש.

לגבי העליות של חיפה, ה1.6 בסופרטאג' היה לי חלש, אך אפשר לחיות איתו, ה2.0 של המזדה שעל הנייר חזק יותר אפילו מהמנוע 2.0 של הספורטאג' נשמע לי שיהיה מספיק טוב, בכל מקרה השבוע אעשה נסיעת מבחן ואוכל להרגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.12.2021 בשעה 22:04, LEGACY 1.8 כתב:

רק אשמח שמישהו ייספר לי מתי העניין יירגע ע"מ להספיק למכור את המאזדה 3 שקניתי בחודש מאי הרבה מתחת למחירון ולעשות סיבוב של 15 א' ₪.

אף אחד לא יודע, אולי חודשיים, אולי שנה.

המדד הטוב ביותר הם זמני האספקה בממוצע לרכב חדש.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, wildlands2019 כתב:

לגבי העליות של חיפה, ה1.6 בסופרטאג' היה לי חלש, אך אפשר לחיות איתו, ה2.0 של המזדה שעל הנייר חזק יותר אפילו מהמנוע 2.0 של הספורטאג' נשמע לי שיהיה מספיק טוב

הוא חזק על מאזדה 3.

על CX5 שהיא כבדה יותר, קצת פחות. אם כי, יכול להיות שעדיין יהיה בסדר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני בטח אדע עד כמה זה קריטי לי אחרי נסיעת המבחן,

ללא קשר לזה, יש גם סוגיה כזו של מוכרים שנראה לי מנסים להתעלל בקונים, יצא לי כבר לדבר עם כמה בעלי CX5 וספורטאג'ים שפשוט לא רוצים למכור, אני מדבר איתם ומבקש להיפגש ולסגור ופשוט כל פע ממציאים תירוץ אחר, לא יכול היום, מחר יש X, אחרי זה יש לי Y, מרגיש Z, בקיצור, שוק יש 2 הפך ממש לבדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממרום גילי ואחרי אין סוף ישיבות עם מכונאים סופר ותקים, שועלים! אין אמונה באף רכב.

תמיד שיהיה 100 שקל בכיס וטלפון לגרירה. נתקע האוטו? סלאמת הביתה והגרר שיגיע בזמנו הפנוי להעמיס.

אין אמונה בשום רכב.

• מעניין 1

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה חייב ליפתוח פה...

אל תישכח לעדכן מתי הוא יתקע בקרוב 😉

מעניין אם השינוי הזה יגרום לאנשים לתחזק טוב יותר את הרכב שלהם, כי לא חסר אנשים שמושכים בטיפול כי עוד רגע מוכרים את האוטו (למשל טיימינג או טיפול ייקר אחר).

עכשיו שאין להם מה ליקנות הם יעשו את הטיפולים וימשכו עוד שנה עם הרכב עד לחזרה לשגרה(?)

נ.ב: מעניין כמה הפונטו ספייט רציפה 2006  שיש במשפחה שווה כיום, זה אוטו שנוסע על אדי דלק חחח 🤣

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...