Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 יורד מהפסים

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המחסור הקשה בשוק הרכבים החדשים מחלחל לשוק היד השניה שהפך שוק של מוכרים עם לחצים לא הגיוניים.

רק 2 דוגמאות מהימים האחרונים:

חבר מכר רכב בן 5 (סוויפט) ללא בדיקה ב-3 אש"ח מעל המחירון.

מכר אחר קיבל העברה בנקאית באופן מיידי על מלוא סכום הנדרש (מעל המחירון) תוך כדי שיחה טלפונית עם המתקשר השלישי לרכב רק על מנת להבטיח את הרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מדבר על 3K ש"ח? 
ראיתי רכבים (עממיים) בני 3-5 שנמכרו ב 10K מעל המחירון וגם יותר. הונדה סיוויק, סוזוקי קרוסאובר, ייטי. 
רכבים עם נתונים טובים ועדיין, נמכרו הרבה מעל המחירון המשוקלל.

רכבים שאמרתי - ניתן לבן אדם כמה ימים לרדת מהעץ, שיירד למחיר הגיוני, ובכמה ימים האלה הרכב נמכר.

מה שיותר הזוי זה שגם המחירון של לוי יצחק, במקום לרדת רק עולה.
גיסי החזיר עכשיו את הרכב ליסינג שלו - איוניק  2018, הציע לנו לקנות אותה, חשב לקנות אותה בעצמו. דיברנו אתמול, בדקתי את המחירון, היה 93K (לפני שיכלול ליסינג וכו').
היום בבוקר אמרתי - רגע, התחלף חודש, בוא נראה אם המחירון השתנה. אכן השתנה, עלה ל 94K... לך תבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תלך רחוק.. יש פה בפורום ג'אז 2003 שמפורסמת ב15 אלף שקל....

רכב חדש בעשור עולה 30.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן השוק השתגע... ראיתי באוטו דיל באתר טיפו כסופה ב34 אאל"ט לפני שבוע ועכשיו זה מעל 40.

בדטרייד מוביל אפילו ראיתי סוויפט מ2010 אם זיכרוני אינו מטעה בי ב40K!.

אין מה ליקנות כבר, והשירשור המקיבל של "מנוע השנה" הוריד המון דגמים טובים, לא יודע איך לעזור לאחיין שלי בחיפוש הרכב, ממש מבאס.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהסטנדרט למחיר סופי שמקובל על שני הצדדים הוא מתחת למחירון זה בסדר והעולם שותק, כשהסטנדרט הזה מתהפך העולם משתגע. בסופו של דבר קונים ומוכרים לפי מצב השוק, המחירון משקף אינדיקציה מסוימת שלפעמים תהיה רחוקה מהמצב במציאות. ביום שתהיה אפשרות לשריין רכב דרך לוי יצחק, נוכל להמשיך לדון על כך.

• אהבתי 6

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שהעולם השתגע, מהרגע ששאלת מחיר ועד הרגע שהגעת ליראות את הרכב- המחיר עלה 🤣

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד פשוט : בעיות מלאי , זמני אספקה ארוכים, היצע נמוך. להפך , פה מחירון לוי לא עלה מספיק ביחס לשוק. היתה תקופה של שוק מוצף , עכשיו התהפך. קורה. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי מחפש עכשיו רכב - בגדול אמרתי לו שינסה לסחוב עוד כמה חודשים עם האקסנט הגוססת שלו בשאיפה לשיפור המצב,

אין לי בעיה שהמחירונים עלו, הבעיה שרכבים במצב לא משהו בלשון המעטה ללא בושה מבקשים מעל המחירון ומקבלים,

מה שאומר שאתה יכול להגיע ל15% מעל המחירון הגבוה לרכב דרעק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה שאתה לא צריך כרטיס מסך חזק. 

אתה לא תאמין מה קרה למחירון.

כל ילד עם כרטיס בן 3 מוכר אותו בכיף במחיר עלות. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז שלי עולה באלף שקל במחירון זה החודש הרביעי ברציפות. 

אבל הרכבים החדשים שאני מתעניין בהם, לא במלאי. גם אין הנחות. 

אז זה לא ממש עוזר לי שהמחירון עולה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסי מתקשר אלי מבסוט: אתה לא מאמין, העפתי את הסנטה-פה ב7 מעל המחירון תוך שעתיים מרגע הפרסום

גם גיסי, שבוע אחרי: אנשים משוגעים. החליקו על השכל. כל אוטו שאני מחפש דורשים עליו איזה 10 מעל המחירון. חזירים.

• אהבתי 4
  • מצחיק 32
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 4
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ariel000 כתב:

למכירה! פיגו 508, מחירון 60 אלף שקל, מציע למכור אותה ב-90 אלף שקל!

אל תיסחף 

המצב בשוק לא כזה גרוע 😅

לפני כשעה, avargel כתב:

גיסי מתקשר אלי מבסוט: אתה לא מאמין, העפתי את הסנטה-פה ב7 מעל המחירון תוך שעתיים מרגע הפרסום

גם גיסי, שבוע אחרי: אנשים משוגעים. החליקו על השכל. כל אוטו שאני מחפש דורשים עליו איזה 10 מעל המחירון. חזירים

אלוף! זה בעצם מסכם את כל המצב בדיוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Freak_Miky כתב:

כשהסטנדרט למחיר סופי שמקובל על שני הצדדים הוא מתחת למחירון זה בסדר והעולם שותק, כשהסטנדרט הזה מתהפך העולם משתגע. בסופו של דבר קונים ומוכרים לפי מצב השוק, המחירון משקף אינדיקציה מסוימת שלפעמים תהיה רחוקה מהמצב במציאות. ביום שתהיה אפשרות לשריין רכב דרך לוי יצחק, נוכל להמשיך לדון על כך.

אבל ככה מחירון עובד וצריך להיות.
מחירון מתעדכן למחיר מסויים, אנשים מתמקחים וקונים רכבים במחירון -X% ואז חודש הבא המחירון מתעדכן בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכרה במשפחה ממש ליפני כמה ימים מאזדה 3 ב12 אלף מעל המחירון(באותו יום שפורסם,רציתי לעלות אותה פה ולא הספקתי אפילו) 

אבל הרכב נראה כמו רכב שנת 2021 חיצונית ופנים. בלי כתם אחד ברפודים וצבע במצב מושלם.(לרכב בן 5) 

מטופל בקפידה לבד כל 5-7אלף קמ+-. 

הבן אדם ראה את הרכב תוך 5 דקות על השעון העברת זהב.(העברה כמעט של 100 אלף) 

אני לא יודע עד כמה זה דוגמא כי אין רכבים בשוק שנראים או מרגישים ככה גם אחרי שנתיים על הכביש. 

לא ישבו במושב האחורי אפילו בחיים אני חושב..

ועוד בצבע כחל אפור יפייפה שאין על הכביש בכלל(ויושב הכי יפה על מאזדה)

חבל שלא בקשתי 20 מעל המחירון אם ב12 מעל הרכב נמכר בפחות מ3 שעות. 

שוק הזוי. 

המחירון שלה עלה בכמה אלפים טובים בחצי שנה האחרונה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...