Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 יורד מהפסים

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בנתיים הרכב שלי עלה ב2500 שקל מתחילת שנה במחירון, מדובר על יותר מ10 אחוז.

הרכב השני עלה ב1500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים? יש מצב אני יכול לבקש החלפה של הפונטו הסקסית שלי בת 14 מבית טוב עבור פיגו 308 חדשה שחברי הפורום לא נרדמים בלילה בגללה? או שהמצב עדיין לא עד כדי כך חמור ועדיף לחכות עוד קצת? 🤣

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Freak_Miky כתב:

כשהסטנדרט למחיר סופי שמקובל על שני הצדדים הוא מתחת למחירון זה בסדר והעולם שותק, כשהסטנדרט הזה מתהפך העולם משתגע. בסופו של דבר קונים ומוכרים לפי מצב השוק, המחירון משקף אינדיקציה מסוימת שלפעמים תהיה רחוקה מהמצב במציאות. ביום שתהיה אפשרות לשריין רכב דרך לוי יצחק, נוכל להמשיך לדון על כך.

חד משמעית. 

אנשים עוד יתגעגו לאפשרות לשלם מחירון כשהכל נמכר מעל והרבה. איזון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהמחירון יתאזן תוך כמה חודשים למצב החדש. שרשראות ההספקה עדיין בברוך. תגידו לפחות תודה שהלחצים האינפלציונים בישראל כרגע נמוכים, בגלל שהם מתקזזים עם השקל החזק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נסחפתם עם ההצהרות של מזדה 3 נמכרו תמיד בXXX מעל המחירון. בתור אחד שישב על השוק של מאזדה איזה חודשיים באמצע שנת 2019 (וקנה גם 3 פרימיום שנגנבה אחרי חודש :( ) הספורט והפרימיום בנות שנתיים שלוש נמכרו גם בפחות ממחירון , אילו שהיו במצב מעולה נעלמו ביום במחיר מחירון או טיפה פחות. מה שכן היו אז הרבה יחידות ברמת גימור ספורט שנקנו באפס קילומטר והבעלים סרבו להוריד במחיר כמו שהמחירון דרש אבל הם פשוט נישארו בלוחות בזמנו. מצב השוק של הסיוויק שמכרתי במקביל היה דומה למה שתארתי עם המאזדות. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, save כתב:

תגיד תודה שאתה לא צריך כרטיס מסך חזק. 

אתה לא תאמין מה קרה למחירון.

כל ילד עם כרטיס בן 3 מוכר אותו בכיף במחיר עלות. 

זה בכלל טירוף, קניתי GTX1650 Super לפני כשנה בסביבות 750-800₪ (לא זוכר מחיר מדויק), הוא עולה היום בערך פי 2.

וכמה שזכור לי מאז יצא כבר דור מתקדם יותר (RTX3XXX) והמחירים לא ירדו.

סיפור דומה עם ה-RTX2060 שיש לי (כן, שני שולחניים), עלה לפני שנתיים ומשהו 1600-1700₪, היום שווה יותר ממה שהיה שווה לפני שנתיים.

ובהקשר לשרשור - גם המחירון של הארונה עלה בחודשיים האחרונים. הרכב שווה בערך 18 אלף ש"ח פחות ממה שקניתי אותו לפני כשנתיים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שרק לפני מס' חודשים חבר סיפר לי איזה ייסורים עבר עד שקנה פורטה שמורה ב5,000 שח מעל המחירון משוקלל, החלטתי לעשות ניסוי פירסמתי את הפורטה של אישתי ב10 מעל המחירון בלי שבאמת הייתי בשל למכירה, הרכב נמכר למחרת ב8,500 שח מעל המחירון המשוקלל.

מה עברתי אחרי זה כדי לרכוש רכב במסגרת הזמן המצומצמת שהייתה לי זה כבר סיפור אחר.

• מעניין 2

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ProCC כתב:

יש פה בחור שמוכר מאזדה 3 2020 במחיר של חדש ....

זה שהוא דורש שזה לא אומר שיקבל. רכב חדש זמין אצל היבואן + 0 ק"מ באספקה מיידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, - XM - כתב:

יש צפי ליצור סדיר של רכבים בעולם, ולאספקה סדירה של רכבים לארץ?

156176435_Top10OEM.thumb.png.e840df86a29f75bf380f8d6996921d53.png

רק ב-2023 צופים שיחזרו 10 יצרנים הגדולים לתפוקה של טרום קורונה,רובם שוכחים ש-2019 הייתה שנה חלשה מכל מני סיבות.
מחסור צ'יפים בטוח לא ייגמר לפני 2022 הרבה טוענים מעבר לזה (לא מהיום למחר מקימים מפעלים כאלו,אמריקה ואירופה הבינו שאסור להסתמך על מזרח,וכל הבלאגן הגיאופוליטי מסביב טיוואן שאחוזים ניכרים מכשר הייצור העולמי נמצא שם....ומי יודע איזה ווריאנט עוד מחכה לנו בהמשך :unsure:

בקיצור שוק יד 2 בכל העולם יצא מאיזון,20-30% עלייה זה משהו לא חריג ברוב המדינות,במיוחד מזרח אירופה עוד יותר,שם לאנשים אין כסף לחדש מניילון,אז חיים על מה שאירופה העשירה זורקת אחרי זמן שימוש קצר.
אולי אתם לא מודעים עד כמה המצב קשה בכל סגמנט,כמעט לכל יצרן יש דגם שמוכר רכבים עם "OPEN RECALL",האחרון ששמעתי דגם מפואר של מרצדס נמכר בלי מודול בקרת מושב.
לפי דעתי אנחנו אפילו לא בהתחלה של "סיפורים הזויים" שהולכים לשמוע בעתיד הקרוב,המצב הזה לא יתאזן כל כך מהר !

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי השבוע בדוגמה הזויה מטרייד מוביל.

פורד פיאסטה 2011 יד 3, ק"מ נחמד, מקוריות השכרה - מחירון סביב ה18 לוי יצחק. דורשים (לפי המוקד) 27,000 ש"ח.

לטענת הנציגה אין מלאי והרכבים עפים אז המחירים עולים.

גם לא הבנתי מה זה הקטע החדש של אוטוסנטר לקנות רכבים, מה עד כדי כך אין מה למכור?

יש לי בפייסבוק 2 חברים שקניתי אצלם כמה רכבים מאוטוסנטר בעבר, הם מפרסמים באטרף שהם מחפשים לקנות רכבים מ2014 מכל סוג.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, GABIUBOGI כתב:

גם לא הבנתי מה זה הקטע החדש של אוטוסנטר לקנות רכבים, מה עד כדי כך אין מה למכור?

לפי דעתי כן,בחודש האחרון סתם שמתי לב ש-3 מגרשים גדולים של חברות מכובדות פשוט נסגרו,והרבה מגרשים רואים שהם דלילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...