Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 יורד מהפסים

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חווה את זה ככה.

אני דואג לפילטר מזגן טוב, מחליף כל שנה. מוציא כל שבועיים ומנהר.

שוטף את המעבה מזגן עם צינור פעם בשבוע. והרכב חונה בצל רוב היום.

אז אני לא מוצא את המזגן נוראי. מניח שמי שלא עושה את זה ונוסע רק בפקקים ביולי אוגוסט, אז כן לא משהוא 

לנסיעות ארוכות בקיץ לוקח את הכריזמה הקשישה, כי מזגן של מיציבושי חחח

• מבאס 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שני סנט שלי -

עכשיו מכרתי 2 רכבים קיה פורטה 2015 + פורד פוקוס 2005, בשתיהן היו מלא טלפונים ונמכרו תוך מס' ימים. לקיה הגיעו לראות מכל קצוות הארץ והפוקוס (MK1 - דור ראשון) היה ממש ביקוש בקרב מביני עניין (חלק ניכר מהם בני דודנו) שיודעים את מה שאני ידעתי שזה אחד הרכבים היחידים שזול (כמה זול? 5K תפתחו יד2) ואיכותי וגם מהנה שיכול לשמש לעוד שנים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, נשמע לי מוזר לפחד מזה ולא לפחד מגיר ומנוע שאין עליהם אחריות. העלויות דומות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, EliC25 כתב:

נשמע לי מוזר לפחד מזה ולא לפחד מגיר ומנוע שאין עליהם אחריות

לגבי ההיברידי אני דווקא מאד מבין את זה.

גיר ומנוע = רכב, את הרכב אתה קונה כי אתה צריך או רוצה, ואם החלטת שיותר משתלם לקנות רכב ישן בלי אחריות - מאד הגיוני שזו החלטה נכונה.

אם יתברר שטעית בהחלטה, אז קיבלת את המוצר שאתה צריך ושילמת עליו יותר ממה שתכננת.

סוללה / מערכת היברידית = מוצר נלווה לרכב, שאתה משלם עליו סכום כסף משמעותי כדי לחסוך בצריכת דלק, אם יש תקלה יקרה בלי אחריות - איבדת את כל התועלת, שילמת נניח עוד 20K על זה שהאוטו היברידי, וזרקת את הכסף הזה לפח בלי ליהנות ממנו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, cabrio כתב:

האמת שאני פרסמתי הונדה גאז היברידית. מודל 2013 עם 160 אלף קילומטר. בקושי התקשרו למרות שביקשתי מחירון. ציפיתי להרבה יותר שיחות.

אני גם הייתי באותה סיטואציה מוזרה,
פיקנטו מצויינת (2017) נתונים טובים (מטופלת ביבואן, טסט' ארוך קלומטרג' סביר וכו')
רק 2 טלפונים בשבועיים, פורסמה במחירון לוי יצחק (שיהיה מה לרדת) אחרי שקלול...
בסוף הרכב הלך בטרייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, EliC25 כתב:

לא יודע, נשמע לי מוזר לפחד מזה ולא לפחד מגיר ומנוע שאין עליהם אחריות. העלויות דומות.

ברכב בנזין אני יכול להתמודד עם כמעט כל תקלה לבד, ומה שלא, יש 10000 מוסכניקים שיכולים.

מבחינתי, מערכת היברידית זה להכפיל את כמות התקלות האפשריות, ובנוסף על כך סיכוי טוב לא אוכל להתמודד איתם לבד.

לא תודה.

• אהבתי 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, om2 כתב:

באיזה מחיר הלכה לטרייד?

מחירון יבש אצלי היה 63800, אחרי שקלולים 54K,
זיכו אותי בערך ב 52K,
הרכב שלי בגדול נקי לחלוטין...ואחרי טיפול (ומצבר וטסט...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, om2 כתב:

ולא מצאת קונה ב54?

לא רק שלא היה קונה - גם לא היו טלפונים,
אני מבין שהשוק מוצף בפיקנטו, וחלקם האטקטיבי הוא דגם EX, אבל האמת עד כדדי כך חוסר ביקוש - הופתעתי.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הופתעתי לטובה במכירה של יונדאי איוניק של אבי לאחרונה, רכב מאוד נפוץ, נמכר במחירון משוקלל (3,000 של מעל הבסיס) תוך פחות מיום, יכלנו לקבל יותר לא רצינו להימרח עם המכירה.

הרכב של אחי מיצובישי אאוטלנדר נמכר ב4 מעל המחירון. 

נראה שהביקוש רק הולך וגדל ברכבים היברידים/חשמליים ורכבי 7 מקומות לעומת ירידה בביקוש לרכבי בנזין/דיזל.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבוע מכרתי ראב 4 משנת 2008 בכ5K מעל המחירון. הרכב שכלל  גם כמה תוספות נלקח ללא בדיקה חודש לפני הטסט השנתי.

אני משוכנע שהקונה עשה דיל מצויין וקיבל רכב טוב במחיר ראוי.

אני חושב שההשוואה למחירונים השונים היא שגוייה, הערך של רכב (ובעצם גם כל מוצר אחר, דירה וכו') הוא בדיוק הסכום שמישהו מוכן לשלם עבורו ולא מה שכתוב במחירון כלשהו. אין לדעתי שום משמעות למחיר מחירון אם אף אחד לא מוכן למכור במחיר הזה או לחלופין אף אחד לא מוכן לשלם אותו.

עריכה אחרונה על ידי שיח סלימאן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...