Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשים או גברים, מי יותר אדיב בכביש?

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי רק את הפוסט, אין לי כוח וזמן לצערי לעבור על התגובות. כנהג רכב ציבורי שעובד כל יום 11 שעות באיזור ת"א, האבחנה שלך נכונה ומדוייקת ומי שיגיד לך אחרת, הוא כנראה תומך נלהב באיזו קבוצת פמיניסטיות. נשים על הכביש, הן רעות ומרושעות ועוד מילים שלא ארשום פה. הן כמובן גם נהגות גרועות בלי קשר לתופעה שציינת. אבל זה הכול נכון. רוצה את התיאוריה שלי? הכביש זו הזדמנות בשבילן לנקום בגברים, הרי הן תמיד הרגישו ומרגישות נחותות ליד גברים, במיוחד בכביש. אז הן הפכו להיות ממש מרושעות על הכביש ואיפה שהן יכולות לא לתת לך להשתלב בכוונה, הן תמיד תעשנה ככה. הן מסוגלות להאיץ בפקק בפול דוושה אחרי שהן בכלל מתעסקות בנייד שלהן ויש כזה רווח שאתה יכול להשתלב בו. אבל אז הן קולטות את רצונך להשתלב ולמרות שאתה אפילו שליש רכב כבר בתוך הנתיב, פתאום בשבריר שנייה, הן יעיפו את הנייד לאלף עזאזל ויאיצו כמו נהג מירוצים בשביל לדפוק ברקס בכל הכוח לפני הרכב שלפניהן, כל זה רק בשביל לא לתת למנוול כמוך להיכנס!

אגב, ראיתי גם המון סיטואציות שהן מתנהגות ככה גם כלפי בנות מינן, זה נורא משעשע, כמובן שגורם גם להרבה תאונות דרכים בינן לבין נשים אחרות כי מאחר שמדובר בנהגות גרועות מאד כפי שציינתי, אף אחת במקרה כזה לא תדע לפעול באמצעים שימנעו את התאונה. כמובן שאני תמיד צוחק בלב ומקלל אותן כשנתקל בתאונה כזו בין שתי נשים שברור לי מה היה שם לפני וכמה שהן יצאו בעצם סתומות...

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 6 דקות, BRAVO30 כתב:

קראתי רק את הפוסט, אין לי כוח וזמן לצערי לעבור על התגובות. כנהג רכב ציבורי שעובד כל יום 11 שעות באיזור ת"א, האבחנה שלך נכונה ומדוייקת ומי שיגיד לך אחרת, הוא כנראה תומך נלהב באיזו קבוצת פמיניסטיות. נשים על הכביש, הן רעות ומרושעות ועוד מילים שלא ארשום פה. הן כמובן גם נהגות גרועות בלי קשר לתופעה שציינת. אבל זה הכול נכון. רוצה את התיאוריה שלי? הכביש זו הזדמנות בשבילן לנקום בגברים, הרי הן תמיד הרגישו ומרגישות נחותות ליד גברים, במיוחד בכביש. אז הן הפכו להיות ממש מרושעות על הכביש ואיפה שהן יכולות לא לתת לך להשתלב בכוונה, הן תמיד תעשנה ככה. הן מסוגלות להאיץ בפקק בפול דוושה אחרי שהן בכלל מתעסקות בנייד שלהן ויש כזה רווח שאתה יכול להשתלב בו. אבל אז הן קולטות את רצונך להשתלב ופתאום בשבריר שנייה, יעיפו את הנייד לאלף עזאזל ויאיצו כמו נהג מירוצים בשביל לדפוק ברקס בכל הכוח לפני הרכב שלפניהן, כל זה רק בשביל לא לתת למנוול כמוך להיכנס!

תשמע, לא רוצה להעליב, אבל כשמדובר על אדיבות, אז כל הסטיגמות שמדביקים פה לנשים בדרך כלל גם מדביקים לנהגי רכב ציבוריים - כמו אוטובוסים, מוניות. או נהגים מקצועיים בכלל - כגון נהגי משאיות. 

עוד לא שמעתי על בנאדם אחד שיכל להגיד מילה טובה על נהגי אוטובוסים או מוניות- כולל אני שהעלתי פה 2 סרטונים שכמעט הרג אותי אוטובוס ולאחר שבוע נהג משאית.

וגם מנסיון שלי אני יודע שגם נהגי אוטובוס וגם נהגי מוניות לא יודעים שיש דבר כזה איתות, תמיד נכנסים לנתיב באלימות וגורמים לבלימות פתע אצל נהגים אחרים, הרבה פעמים חוקי תנועה אצלהם זה רק המלצה. והכי חשוב, רק אם תעיז להעיר להם- התגובה שתקבל זה או קללות או מכות ולעולם לא הודאה באשמה

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, laplug כתב:

תשמע, לא רוצה להעליב, אבל כשמדובר על אדיבות, אז כל הסטיגמות שמדביקים פה לנשים בדרך כלל גם מדביקים לנהגי רכב ציבוריים - כמו אוטובוסים, מוניות. או נהגים מקצועיים בכלל - כגון נהגי משאיות. 

עוד לא שמעתי על בנאדם אחד שיכל להגיד מילה טובה על נהגי אוטובוסים או מוניות- כולל אני שהעלתי פה 2 סרטונים שכמעט הרג אותי אוטובוס ולאחר שבוע נהג משאית.

וגם מנסיון שלי אני יודע שגם נהגי אוטובוס וגם נהגי מוניות לא יודעים שיש דבר כזה איתות, תמיד נכנסים לנתיב באלימות וגורמים לבלימות פתע אצל נהגים אחרים, הרבה פעמים חוקי תנועה אצלהם זה רק המלצה. והכי חשוב, רק אם תעיז להעיר להם- התגובה שתקבל זה או קללות או מכות ולעולם לא הודאה באשמה

אני מסכים איתך. נהגי מוניות פרייבט הם חמורים ברובם ונראה גם שרובם ממש נהגים גרועים. נהגי אוטובוס הם לפעמים פשוט עושים דברים כי אין להם ברירה וצריך לכבד את "הגודל שלהם" ולהתחשב בזה מראש. אני לא זה ולא זה אגב. אני עובד במשהו אחר, מיזם ציבורי כלשהוא. אבל גם לפני שעבדתי כנהג מקצועי, כל מה שרשמתי זה נכון מאז ומתמיד, האבחנה שלי הייתה כזו גם כנהג רכב פרייבט רגיל. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BRAVO30 כתב:

קראתי רק את הפוסט, אין לי כוח וזמן לצערי לעבור על התגובות. כנהג רכב ציבורי שעובד כל יום 11 שעות באיזור ת"א, האבחנה שלך נכונה ומדוייקת ומי שיגיד לך אחרת, הוא כנראה תומך נלהב באיזו קבוצת פמיניסטיות. נשים על הכביש, הן רעות ומרושעות ועוד מילים שלא ארשום פה. הן כמובן גם נהגות גרועות בלי קשר לתופעה שציינת. אבל זה הכול נכון. רוצה את התיאוריה שלי? הכביש זו הזדמנות בשבילן לנקום בגברים, הרי הן תמיד הרגישו ומרגישות נחותות ליד גברים, במיוחד בכביש. אז הן הפכו להיות ממש מרושעות על הכביש ואיפה שהן יכולות לא לתת לך להשתלב בכוונה, הן תמיד תעשנה ככה. הן מסוגלות להאיץ בפקק בפול דוושה אחרי שהן בכלל מתעסקות בנייד שלהן ויש כזה רווח שאתה יכול להשתלב בו. אבל אז הן קולטות את רצונך להשתלב ולמרות שאתה אפילו שליש רכב כבר בתוך הנתיב, פתאום בשבריר שנייה, הן יעיפו את הנייד לאלף עזאזל ויאיצו כמו נהג מירוצים בשביל לדפוק ברקס בכל הכוח לפני הרכב שלפניהן, כל זה רק בשביל לא לתת למנוול כמוך להיכנס!

אגב, ראיתי גם המון סיטואציות שהן מתנהגות ככה גם כלפי בנות מינן, זה נורא משעשע, כמובן שגורם גם להרבה תאונות דרכים בינן לבין נשים אחרות כי מאחר שמדובר בנהגות גרועות מאד כפי שציינתי, אף אחת במקרה כזה לא תדע לפעול באמצעים שימנעו את התאונה. כמובן שאני תמיד צוחק בלב ומקלל אותן כשנתקל בתאונה כזו בין שתי נשים שברור לי מה היה שם לפני וכמה שהן יצאו בעצם סתומות...

יפה...

עכשיו עברנו מסתם שובינזים למיזוגיניה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, BRAVO30 כתב:

קצת הגזמת חבר, עזוב את ההכללה הגורפת. 

אני מכיר לא מעט נשים כולל אישתי שממש לא עלו על הכביש כדי להוכיח לך או לכל גבר אחר שהן לא נחותות. אנשים לעיתים לא נותנים לאחר להשתלב מחוסר סבלנות להתעכב עוד על הכביש בדרך לבית/עבודה וכו אבל בטח לא מרשעות. 

אגב שיש לא מעט נשים שנוהגות מצויין.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מפיזור.

רק התקרבתי לצומת חמש מטר לפני כבר רכב עוצר לי נותן לי להשתלב. אני מתקרב, זה נהג.

אח''כ, הורדתי את הבן, אני מאותת ורוצה להשתלב בכביש, רכב ראשון עובר, נהגת. שני, נהגת. השלישי מהבהב לי ומסמן לי לצאת, נהג.

בחיי שצריך לעשות על זה תצפיות ומחקר. מדהים.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בערב, בכביש מהיר אי שם במרכז הארץ, 2 נתיבים, מחסום משטרתי, הנתיב הימני סגור, צריך להשתלב לשמאלי. פקק בשני הנתיבים.  אני בעצירה מוחלטת, ממתין בסבלנות להשתלב ומאותת, אחרי שעוברים בנתיב השני יותר מ 20 מכוניות אני מזהה  רווח שנוצר שמספיק לשלוש מכוניות ברווח, מסתכל בראי, רואה טנדר איסוזו במהירות זחילה, אני משתלב נותן גז וכל הזמן עין בראי, ואז צפירת עצבים ארוכה והאיסוזו מאיץ כדי לחסום אותי. אומר לעצמי: "הנה יש לי מקרה שגבר לא אדיב, אכתוב על זה בשרשור"...
האיסוזו נצמד אלי, מסתכל על הנהג - מסתבר שזו בחורה 🙄

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.10.2021 בשעה 09:31, מייק24 כתב:

תכל'ס, כשבאתי לחדש ביטוח לרכב

אמר לי הסוכן: אם יש לך נהגת בביטוח תקבל הנחה (הנחת נקבה)

אבל אל תשכח שהסטטיסטיקה כוללת גם נסועה, ונשים נוהגות פחות.

בנוסף, אנחנו מדברים על מנהגים, לא על בטיחות. לא בטוח שיש קורלציה בין מידת האדיבות לבקשות של נהגים אחרים וסיכוי לתאונה.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שנשים שלא נותנות להשתלב עושות את זה מחוסר אדיבות אלא מחוסר הבנה. לא כולן, אבל לדעתי לא מעט. 

גבר על הכביש לרוב כן ״מבין עניין״ ושם לב שאתה רוצה להשתלב. ייתן לך או לו זה כבר עניין אחר.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מאמר מהיום.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001390190

האם גברים באמת נוהגים מסוכן יותר?
כן, אבל זה מורכב  - אין מספיק נתונים כדי להכריע חד-משמעית בשאלה עבור ישראל, אבל מחקרים מהעולם מראים שאפילו לאחר נרמול לכל הפרמטרים - גברים נוהגים מסוכן יותר ומעורבים ביותר תאונות • חברות הביטוח מתמחרות בהתאם

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו חולק על נהיגה מסוכנת (למרות שהאחוזים מוטים בצורה קיצונית ומחושבים בצורה לא נכונה, למרות שקלול הנסועה).

הדיון כאן הוא על אדיבות בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, zaf כתב:

מאמר מהיום.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001390190

האם גברים באמת נוהגים מסוכן יותר?
כן, אבל זה מורכב  - אין מספיק נתונים כדי להכריע חד-משמעית בשאלה עבור ישראל, אבל מחקרים מהעולם מראים שאפילו לאחר נרמול לכל הפרמטרים - גברים נוהגים מסוכן יותר ומעורבים ביותר תאונות • חברות הביטוח מתמחרות בהתאם

הפערים מטורפים אני חייב לציין. בחיים לא הייתי מאמין שזה כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירמול ללא סטיית תקן, זה חצי עבודה. במיוחד כשיכול להיות פער אדיר במספרים.   זה הצחיק אותי ביחוד בקטגוריה של "נהגות משאית". כמה כבר נהגות משאיות יש באנגליה? חצי אחוז מכלל נהגי המשאיות? 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהועילה בטובה לצאת לרכב (לבקשת המשטרה) שאלה אם מפריעה לי לצאת..
(לצורך הבהרה: הגלגלים האחוריים שלי צמודים למדרכה! , ברחוב אין מצוקת חניה)

624c58ff-d5c1-4388-8064-ab1d508252d4.thumb.jpg.6a05829de30e1273fb7d9c897fae2bba.jpg

45c13478-17e6-4bfd-91de-28f17e968a10.thumb.jpg.5e04eb14396061c1ad0da901aaf07339.jpg

עריכה אחרונה על ידי Albetx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...