Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמדים לפורד פוקוס גיר רובוטי

tamir3000
שימו לב! השרשור הזה בן 980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו מכיר מוסך/מכון טוב באיזור המרכז דרום. 

בעיה ישנה של רעידות בין הילוך ראשון לשני( הילוך שני מחליק בשילוב ), שהמוסך המרכזי לא פתר תחת אחריות ( או לא רצה לפתור ). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, colauti 9 כתב:

במרכז את חבר הפורום,מוסך שי לי, באור יהודה.

תודה. 

כתבתי להם הודעה( שנקראה) מעל דפי הפורום. לצערי ללא תגובה. 

הרכב משנת 2012, הוכנס למוסך המרכזי לפני כ3 שנים ב80000 קילומטר, ושם "החליפו מצמדים" תחת האחריות המורחבת. 

לאחר זמן מועט הורגש שהבעיה עדיין קיימת, כך שנראה שביצעו רק עדכון תוכנה או משהו דומה. 

הורי סירבו להכנס שוב למוסך בטענה שהם לא מאמינים להם שיעשו שם משהו והחליטו להשאר עם הבעייה היחסית קלה("הרכב לפחות נוסע" ). 

, היום השעון מראה כ120000 ק"מ ללא שינוי מהותי. 

נסיעות בין עירונית בעיקר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש לי את אותו הרכב עם בעייה זהה בתחילת נסיעה עם גז חזק מרגישים שהקלאץ מחליק לאיזה 3 שניות עד שנתפס וגם בהעברת הילוכים יש רעידה קצת מעצבנת אבל נסבלת השאלה אם זה סימנים של הלך הקלאץ או זה ההרגשה של הגיר 

נקודה נוספת זה כח שהוא מאבד במיוחד בעליות וצריך ממש להוריד הילוך ולהעלות טורים כי בלי זה הוא מושך לטורים ממש נמוכים כמו 1.5 ואז יש רעידות כאלה כמו של רכב ידני שההילוך לא מתאים למהירות

אשמח לתגובות אם מישהו מכיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, מיס פוקוס כתב:

יש לי את אותו הרכב עם בעייה זהה בתחילת נסיעה עם גז חזק מרגישים שהקלאץ מחליק לאיזה 3 שניות עד שנתפס וגם בהעברת הילוכים יש רעידה קצת מעצבנת אבל נסבלת השאלה אם זה סימנים של הלך הקלאץ או זה ההרגשה של הגיר 

נקודה נוספת זה כח שהוא מאבד במיוחד בעליות וצריך ממש להוריד הילוך ולהעלות טורים כי בלי זה הוא מושך לטורים ממש נמוכים כמו 1.5 ואז יש רעידות כאלה כמו של רכב ידני שההילוך לא מתאים למהירות

אשמח לתגובות אם מישהו מכיר

אני מניח שזו אותה הבעיה בכל הפוקוסים והפיאסטות הרובוטיות. פשוט בורסיות קצת שונות. 

מהתרשמות שלי, המוסכים לא מתלהבים להחליף את סט הקלאצ'ים ויעשו הכל כדי להמנע מכך. אם בעדכון תוכנה ואם בכיול אלקטרוני של תגובת הקלאצ'. כאמור, בשורה התחתונה הרכב נוסע אך הבעיה המעצבנת נשארת. 

סט קלאצ'ים עולה בחו"ל כ1000 יורו, כך שעם תוספת מיסים של מדינתנו האהובה פלוס עבודה( קשה ) של פירוק הגיר החלפת הסט ואיפוס של המחשב אני מעריך שעלות ההחלפה יכולה להגיע ל7-8 אלפים בקלות. 

כפי שכתבתי למעלה, החשד שלי שרכבים שתוקנו במסגרת האחריות המורחבת בעצם לא תוקנו כלל. אלא עברו מריחה של עדכון תוכנה כזה או אחר. 

אם תחליט /תחליטי לקחת יוזמה ולתקן אז אנא עדכן /עדכני את השרשור והממצאים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הפיתרון ?? לחיות עם זה??

איכן עושים עידכון תוכנה . רק בפורד?

ומה עושים עם זה שהרכב מושך להילוך גבוה וטורים נמועיםכל הזמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, מיס פוקוס כתב:

אז מה הפיתרון ?? לחיות עם זה??

איכן עושים עידכון תוכנה . רק בפורד?

ומה עושים עם זה שהרכב מושך להילוך גבוה וטורים נמועיםכל הזמן?

לחיות עם זה או להיפטר מזה. כל שאר התשובות במוסכי פורד כנראה.... 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בתאריך 25.10.2021 בשעה 09:27, tamir3000 כתב:

כפי שכתבתי למעלה, החשד שלי שרכבים שתוקנו במסגרת האחריות המורחבת בעצם לא תוקנו כלל. אלא עברו מריחה של עדכון תוכנה כזה או אחר. 

אם תחליט /תחליטי לקחת יוזמה ולתקן אז אנא עדכן /עדכני את השרשור והממצאים. 

תוקנו חד משמעית, מאות קלאצ'ים החלפנו רק פה במסגרת האחריות של הרכבים האלה.

בתאריך 25.10.2021 בשעה 09:27, tamir3000 כתב:

סט קלאצ'ים עולה בחו"ל כ1000 יורו, כך שעם תוספת מיסים של מדינתנו האהובה פלוס עבודה( קשה ) של פירוק הגיר החלפת הסט ואיפוס של המחשב אני מעריך שעלות ההחלפה יכולה להגיע ל7-8 אלפים בקלות. 

אתה צודק לגבי המחיר של סט מלא.

יחד עם זאת, ייתכן והבעיה היא רק ב"מזלגות" (מפעילים) ואז אין צורך בהחלפת הקלאץ' עצמו, מה שמוזיל את העלות.

בתאריך 8.9.2021 בשעה 00:11, tamir3000 כתב:

תודה. 

כתבתי להם הודעה( שנקראה) מעל דפי הפורום. לצערי ללא תגובה. 

מתנצל, אולי פספסתי בין ההודעות.

אתה רוצה לשלוח שוב הודעה בפרטי?

• אהבתי 1

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 17 שעות, מיס פוקוס כתב:

אשמח לשמוע מכם בקשר לקלאץ אולי באמת זה יעזור והשאלה אם זה במסגרת האחריות

האחריות לקלאץ היא ל-7 שנים/160,000 ק"מ ולמחשב גיר 10 שנים/240,000 ק"מ.

כדי לדעת מה הבעיה צריך להגיע עם הרכב אלינו.

ניתן לפנות אליי בהודעה פרטית עם מספר הרכב.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...