Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק הגיעו וכבר קיבלו מיצובישים חדשים"

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל זה דבר שהגנב מכניס לשיקול בבואו להתמקד על רכב מסוים ,ואם ישנו עוד רכב כזה בסביבה בטוח שיעדיף את האחר על פניו

אגב אצלי עדיין יש כזה בידית הילוכים ואני שם את הפרסה מידי לילה על אף שהמפתח  של הרב בריח נשאר תמיד בחריץ של המנעול   משני סיבות, האחת זה נותן תחושה של קושי לגניבה (על אף  האמור...)  ושתים , כי הגנב רואה את הפרסה ולא יחפש את המפתח מה גם שהראות מחלון הרכב בלילה לא הכי....  והאמת שזה גם תחליף לPARKING של האוטומט   שאין ברכב שלי

אגב לאחרונה שמתי לב שאני יכול אחרי ההנעה למשוך את המפתח של הרכב והוא עדיין ממשיך לעבוד..... 30 שנה זה לא בא ברגל.....   

עריכה אחרונה על ידי מוטי אלתר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.7.2021 בשעה 07:55, Night Driver כתב:

לאף סובייטי כאן איד אף קרוב שרכש לאדה או סוקדה פיבוריט?

אני לא יודע אם זה נחשב "קרוב", אבל ההורים שלי קנו לאדה סמארה ב-94, ולאשתו של סבא שלי הייתה פייבוריט. חיו את החלום. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, מוטי אלתר כתב:

אגב לאחרונה שמתי לב שאני יכול אחרי ההנעה למשוך את המפתח של הרכב והוא עדיין ממשיך לעבוד..... 30 שנה זה לא בא ברגל.....   

זה דבר שהתחיל לחזור בשנים האחרונות. המפתח בכיס ואתה יכול להניע את הרכב בלי בעיה.

• מצחיק 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב להדגיש:

מבחינה בטיחותית זה מאוד מסוכן , כי הרכב עלול לזהות את חיסרון המפתח במהלך נסיעה ולהיכבות

לא לנסות את זה בבית.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, מוטי אלתר כתב:

אבל זה דבר שהגנב מכניס לשיקול בבואו להתמקד על רכב מסוים ,ואם ישנו עוד רכב כזה בסביבה בטוח שיעדיף את האחר על פניו

אגב אצלי עדיין יש כזה בידית הילוכים ואני שם את הפרסה מידי לילה על אף שהמפתח  של הרב בריח נשאר תמיד בחריץ של המנעול   משני סיבות, האחת זה נותן תחושה של קושי לגניבה (על אף  האמור...)  ושתים , כי הגנב רואה את הפרסה ולא יחפש את המפתח מה גם שהראות מחלון הרכב בלילה לא הכי....  והאמת שזה גם תחליף לPARKING של האוטומט   שאין ברכב שלי

לגבי תחליף ל Parking, אפשר פשוט לשלב להילוך.

קטע מעניין, במכוניות עם גיר ידני המנעול  הזה היה נועל את הידית בהילוך ראשון או רוורס או הילוך חמישי, בהתאם לאילוצי מיקום ההתקנה. 

הילוך ראשון הכי פחות יעיל כי אפשר להניע ולנסוע בראשון כמה שרוצים במהירות איטית. 

היה גם דגם מתקדם של המנעול עם שני חוטים שיוצאים ממנו ש(כנראה, לא ראיתי את זה פועל) אפשר היה לחבר לרכיב נוסף  שימנע התנעה כל עוד המנעול סגור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באמת הביטוח חייב להתקין את הרב בריח הזה על ההילוכים? בחיים לא היה להורים שלי כזה גם כשהם קנו דייהו רייסר וקייה פרייד חדשות מהסוכנות ב94-95

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה על תקן קודן היום. ברוב המכוניות הותקן. 

כמו עם קודן, היו כאלה שמצאו ביטוח שלא חייב להתקין. 

לקראת אמצע שנות ה 90 עם התפתחות אמצעים אלקטרוניים (אזעקות, אימובלייזרים חיצוניים), הפסיקו להתקין את המנעול הזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפתיע זה שאף אחד לא התלונן אז על חוסר הנוחות שבדבר

אני בכל שילוב לחמישי צריך להתאמץ להשחיל את המוט אחרי בסיס המנעול 

וזה מאוד לא נח.....

ולחשוב ש30 שנה נסעו כך בתמימות וצייתנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, מוטי אלתר כתב:

מה שמפתיע זה שאף אחד לא התלונן אז על חוסר הנוחות שבדבר

אני בכל שילוב לחמישי צריך להתאמץ להשחיל את המוט אחרי בסיס המנעול 

וזה מאוד לא נח.....

ולחשוב ש30 שנה נסעו כך בתמימות וצייתנות

בפיאט אונו שהייתה לי, המתקן בכלל לא הפריע.

אולי אצלך הוא היה ממוקם במיקום לא אידיאלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Buki כתב:

זה היה על תקן קודן היום. ברוב המכוניות הותקן. 

כמו עם קודן, היו כאלה שמצאו ביטוח שלא חייב להתקין. 

לקראת אמצע שנות ה 90 עם התפתחות אמצעים אלקטרוניים (אזעקות, אימובלייזרים חיצוניים), הפסיקו להתקין את המנעול הזה. 

עד כמה שזכור לי, כשהפסיקו עם זה אמרו שזה במילא לא מרתיע את הגנבים כי הם חותכים את ידית הגיר עצמה.

אני מניח שהיום זה שוב יכול להיות יעיל כי הגנבים של היום לא זוכרים את זה.

ברכב האספנות שלי, פירקתי את זה.

מתוך הרכב היו ברגים בלי ראש, מתוך תעלת הגיר מתחת לרכב הייתה גישה לאומים.

את המנעול מכרתי בזמנו (לפני 15 שנה) דרך קארזפורום לנהג שהמנעול שלו התקלקל או איבד את המפתח.

לפני 23 שעות, SlowRide כתב:

באמת הביטוח חייב להתקין את הרב בריח הזה על ההילוכים? בחיים לא היה להורים שלי כזה גם כשהם קנו דייהו רייסר וקייה פרייד חדשות מהסוכנות ב94-95

לגנבים היה טעם יותר במכוניות מההורים שלך..

אגב, בסאאב המנעול של הסוויץ נמצא ליד ידית ההילוכים כי יש נעילה מכאנית של הגיר מאותו מנגנון.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה לעשות, הסתנוורו מהמחירים של הקוריאניות החדשות. 

ד"א, שבוע אחרי שאבא שלי קיבל את הרייסר גנבו לו 2 גלגלים. ג'אנט ברזל עם טאסה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי מתכוון לאוטומט

בגיר הרגיל, בכל הרכבים שהיו לי ( כ4 בערך...) היה לי מורכב

אני שוקל לבטל את זה וזהו...

גם ככה עם מישהו שם עין על האוטו שלי  דקה וחצי ואני אומר עליו קדיש...

ולצערי עדיין מציקים אצלנו באזור ל"פנסיונרים" הללו. 

IMG_4571.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...