Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק הגיעו וכבר קיבלו מיצובישים חדשים"

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכבים של אבא שלי בעשור הראשון כתושב ישראל שעלה ב-91: פיאט אונו, ניסאן סאני, יונדאי סונטה. מדהים איך הברק מכה 3 פעמים 🤣

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, pl7410 כתב:

*מיציבושים (לפחות בירושלים בזמנו) 

מיצ'יבוצ'י

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מיציבושי........ הורג אותי לשמוע את זה כל פעם מאבא שלי, שמחזיק אגב מיציבושי סופר לנסר מודל1996 היא אצלו מאז שהייתה חדשה עשתה כבר 500,000!!!!!!!!!!ולא הייתה צריכה שום טיפול מיוחד! אח הרכבים של פעם הלוואי היה היום לרכבים רבע מהאמינות של אז...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.7.2021 בשעה 11:34, avngas כתב:

הורים שלי קנו באמצע שנות ה 70 את פורד ברנדה, תוצרת ישראל, וחברים שלנו ייבאו ארצה את וולגה.

אם כבר וולגה, מעניין מה עלה בגורלו של הרכב הזה:

Volga in the Israel )))

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, avargel כתב:

כולם פה רוסים? אני המרוקאי היחיד?

אבא שלי קרא לי מרוקאי של כבוד.

@zvitהזכרתי את ה"מספר הלבן". 

אני לא זוכר את סיפור המיסוי לפי משקל אלא לפי נפח המנוע. בגלל מדרגות המס הוולבו הגיע בגרסה ייחודית לישראל עם מנוע 1800 סמ"ק, והיה נמכר בלוחות עם "מנוע מורחב" אחרי שהוחזר ל-2 ליטר המקורי, בלי שינוי ברשיון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, sperial כתב:

אני לא זוכר את סיפור המיסוי לפי משקל אלא לפי נפח המנוע. בגלל מדרגות המס הוולבו הגיע בגרסה ייחודית לישראל עם מנוע 1800 סמ"ק, והיה נמכר בלוחות עם "מנוע מורחב" אחרי שהוחזר ל-2 ליטר המקורי, בלי שינוי ברשיון.

זה בתקופה מאוחרת יותר לקראת סוף שנות השבעים.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הרגלי חסכון שקשורים לרכב נשמרו אצלכם או אצל ההורים שלכם מתקופת העליה?

לאבא שלי היו הרבה... מרובם הוא נגמל.

אבל יש לו הרגל ששום דבר לא יעזור חחח

תמיד אבל תמיד אפילו בימים הכי חמים, הוא מכבה את המיזוג ומשאיר רק את המאוורר עובד כמה דקות לפני ההגעה ליעד.

הוא תמיד אומר שחבל על הקור שיתבזבז אחרי כיבוי המנוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שההורים שלי קנו עם זכויות עולים בשלב מסויים עבר אלי אבל לא היו אצלי שום הרגלי חיסכון.

כן טיפלתי עצמאית מתחת לבית בחלקים  הכי טובים שאפשר לקנות ולא חסכתי שקל, וכך גם היום... 

וזה לא מטעמי חיסכון אלא מטעמי נוחות וקבלת עבודה טובה יותר. 

אם יש משהו שלא יכולתי לעשות עצמאית אז למוסך הכי טוב ומשלם כמה שצריך.

גם זה, היה ככה אז ונשאר היום. 

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

אם כבר וולגה, מעניין מה עלה בגורלו של הרכב הזה:

Volga in the Israel )))

כנראה שעדיין קיים. הטסט שלו היה בתוקף עד לפני שבועיים.

• מעניין 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ מספר לאדות משופצות מהתקופה ההיא ועוד מספר רכבי אספנות רוסיים שיובאו לאחרונה, מי שמעוניין יכול לחפש שירשור שלי בנושא. 

אבל זו תמונה שצילמתי לא מזמן, מודל 1991, יבוא אישי על ידי עולה. רישוי היה  בתוקף בזמן שצילמתי. 

השכונה לא משהו, המצב לא משהו אבל עדיין יש לי הערכה לבן אדם שהצליח להחזיק את האוטו הזה על הכביש 30 שנה. 

Screenshot_20210730-191034_(1).thumb.png.ee774bbd613c93b68adbb62996f845ea.png

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט לאדות יובאו לפה באופן סדיר עד 1997.

היה לי בחדרה שכן, שהיה לו איזה 3 לאדה סמארה, אחת הייתה נוסעת, ועוד שתיים לחלקים, מדי פעם הן היו מחליפות תפקידים בינהן.

• מצחיק 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, vadim6385 כתב:

אאל"ט לאדות יובאו לפה באופן סדיר עד 1997

רק הניבה המשיכה על 1997, האחרות עד 1994, כיוון שרק את הניבה הסבו להזרקה, מערכת של יצרן מערבי לא זוכר איזה.

האחרות היו באותה תקופה עדיין עם קרבורטורים שאי אפשר היה למכור בארץ אחרי 1994. 

הדגם שבתמונה הוא בוודאות יבוא אישי, כאלו לא יובאו לארץ מעולם ביבוא סדיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.7.2021 בשעה 10:11, GOLF כתב:

האוטו הראשון שלנו היה לנסר 91.

אבא שלי חסך שקל שקל והגיע ל-25K, שהספיקו ללנסר 1.3 עירומה. כשהגיע להזמין צחקו עליו שהוא הולך לקנות מכונית ללא מזגן, ובאקלים הישראלי זה לא רעיון טוב. חזר הביתה, חסך עוד כ-2K ש"ח וחזר לעשות הזמנה. בסופו של דבר, נקנתה לנסר 1.3 עם מזגן ב-27K ש"ח אחרי הנחה לעולה חדש. בלי חלונות חשמל, בלי הגה כח, ואפילו בלי רדיו. עם הזמן הותקנו רדיו טייפ של פיוניר ואזעקה. נמכרה ב-1997 ב-32K ש"ח. 

אצלנו אותו סיפור,

סובארו אימפרזה(גרנד לאונה) מ1993 עם חלונות ידניים ובלי הגה כוח.

כל החסכון על הגה כוח הסתכם ב700 שקל.

שירתה אותנו נאמנה במשך 18 שנה ו125,000 קילומטרים והוחלפה לפני עשור ביונדאי I30 מליסינג שמשרתת אותנו עד היום.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, דניאל1983 כתב:

תמיד אבל תמיד אפילו בימים הכי חמים, הוא מכבה את המיזוג ומשאיר רק את המאוורר עובד כמה דקות לפני ההגעה ליעד

נדמה לי שקראתי משהו דומה בספר רכב, לא זוכר של איזה רכב. היה כתוב שמומלץ לכבות את המדחס ולתת למפוח לעבוד קצת לפני שמכבים מנוע. משהו שקשור למניעת היווצרות עובש במערכת.

• מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...