Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למדפסת בייתית

om2
שימו לב! השרשור הזה בן 1005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש המלצה למדפסת ביתית הדפסה סביב 10 דפים בחודש

1. חשוב שתהיה אלחוטית

2. אמינה 

3. משולבת סורק (לא חייב, אבל יתרון)

4. לא יקרה 

5. דיו לא יקר/ שיודעת לעבוד עם דיו חלופי בצורה טובה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חיה כזאת. תעשה אן דו די נו, קואה קואה דה לה אומה, תגריל קוביה.

פשוט מוצר מחריד. תקנה מה שיש ותתפלל שיחזיק יותר משנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון טוב עם סדרת 5200 של HP OfficeJet.  עובדת מצויין כבר 3 שנים+.

מצד שני, ניסיון אומלל עם Brother - מספיק שמיכל דיו של צבע מסויים יתרוקן ע"מ שהמדפסת תצא לשביתה כללית... גם אם כל מה שאתה רוצה זה להדפיס בשחור-לבן.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי עד היום הרבה מדפסות של HP. 

תעשה לעצמך טובה ואל תתקרב אליהן.

מתוך כל המדפסות שהיו לי, עוד לא הייתה לי מדפסת.

המכונה הארורה ידעה לסרוק, לצלם, לשלוח פקסים וכו- אבל לא להדפיס.

מדפסת שלא מוכנה להדפיס זה מוצר בלי זכות קיום ואני מעדיף שהן יכחדו מהעולם, לפני יתושים.

כיום אני עם קאנון פיקסמה ודי מרוצה האמת. אשכרה מדפיסה בד"כ, הופתעתי.

John Moynes Rage Against the Machine never specified what type of machine  they were furious with but I reckon it was probably a printer. - )

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצתי פה לפני חודשיים - שלושה, קניתי בסוף HP smart tank 515 (מדפסת עם "מיכלי דיו" בנפרד מהראשים). בזמן הקצר שהיא אצלי היא עובדת לא רע (אולי פעם או פעמיים היא התלוננה על משהו, כיבוי והדלקה פתרו את הבעיה). איכות ההדפסה סבירה לגמרי (אבל זו לא מדפסת תמונות), מהירות ההדפסה לדף הראשון לא משהו אבל משתפרת משמעותית בהמשך, סורק בסדר, תומכת גם בלינוקס (ממש Out of the box). השוס הגדול שלה - היא מגיעה עם דיו שחור שיספיק לך לשנים, וגם כשיגמר הדיו ממש זול.

אם אתה לא אוהב את HP (ואני יכול להבין למה) - יש מחרות גם לקנון ולאפסון (וכנראה גם לברדר, אבל לא בארץ).

החיסרון העיקרי - העלות הראשונית גבוהה, אבל אם היא תחזיק מעמד כמה שנים עלויות הדיו כנראה יפצו על זה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי - ה-HP בהתחלה (והיו כמה כאלה) בסדר אבל אח"כ מתחילות הבעיות.

לא תמיד הן רצו לעבוד עם ראשי דיו תחליפיים (והמקוריים דיי יקרים).

בשנים האחרונות יש בשימוש בראדר (צבעונית משולבת פקס) ש"מוכנה" לקבל ראשי דיו תחליפים בפרוטות ולא מצייצת (טפו * 3).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב צבעוני?

כי אם לא, אפשר לקנות מדפסת לייזר באיזור ה300 שקל, ולא יהיה לכם את כל הצרות עם הדיו שעולה כמו אדרנוכרום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא מעודכנים, יש כרגע מחסור הזוי במדפסות בשוק, המבחר מאד מצומצם והמחירים גבוהים למה שכבר יש.

https://www.ynet.co.il/economy/article/HkfOwlLnd

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מדפסת משולבת סורק Hp 1050 שקניתי לפני איזה 10 שנים. הדפסתי עשרות אלפי דפים. הכל עובד פיקס. ראשי דיו מקוריים בלבד, החלפתי עשרות ראשים. 

לפעמים קונה בארץ, לפעמים ב Еbay.

רוב התקלות בכל המדפסות זה בגלל דיו תחליפי. 

הייתי טכנאי מדפסות בעבר. 

בתאריך 15.7.2021 בשעה 19:55, vadim6385 כתב:

חייב צבעוני?

כי אם לא, אפשר לקנות מדפסת לייזר באיזור ה300 שקל, ולא יהיה לכם את כל הצרות עם הדיו שעולה כמו אדרנוכרום.

גם בלייזר ברגע שמתחילים להשתמש בטונרים תחליפים מתחילות בעיות. רוב התקלות שראיתי במדפסות לייזר קטנות גם כן נגרמו בגלל טונרים תחליפיים. 

מדפסות חדשות מגיעות לרוב עם טונר התחלתי לכמות הדפסות קטנה ואז ברגע שאתה מחליף אותו לתחליפי, הכל יכול להיות ואין מה להאשים את המדפסת. 

הבעיה שטונר מקורי עולה כמו המדפסת עצמה ועדיין אני לא נוגע בשום טונר/דיו תחליפי, אכלתי מזה כל כך הרבה צרות בעבודה כשעבדתי בזה שפשוט נוצרה אצלי הדחקה ברמת האינסטינקטים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם לחזק את בוקי - כמה טונר צורך המשתמש הביתי? אני החלפתי טונר אחד ב-3 שנים בתקופה שהיו לי סטודנטים טכניוניים בבית. אז טונר מקורי לבראדר עולה 250 ש"ח וחלופי עולה 70, בחשבון פשוט זה חסכון של 60 שקלים שלמים בשנה. זה לא חברה עם 1,000 מדפסות שכל אחת מהן פולטת כל יום 200 דפים בצפיפות גבוהה. קצת פרופורציות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד שנים עם Canon PIXMA

הראשונה החזיקה לי מעמד כ5 שנים

השניה כבר גם בערך באוטו גיל

עונה על כל הדרישות שלך

קונה עם אחריות מקורית של קארט ל3 שנים

ומשתמש רק בדיו מקורי

כיום אני עם MX495 היא כבר לא נמכרת יותר. היא נראת מאוד דומה ל TR4550.

לא הייתי מתרגש יותר מדי מהביקורות השליליות, נראה לי שתולות.

http://pascalshop.co.il/items/2245876#techDetailsAName

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לטונר מקורי/תחליפי, בהזרקת דיו קיימת עוד בעיה, שאין בלייזר - דיו שמתייבש מחוסר שימוש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן הרבה חוות דעת שליליות לגבי מדפסות דיו של HP

אצלי מדפסת WiFi משולבת סורק ופקס HP officejet 4650 מתקרבת לגיל 7. קניתי אותה ב 450₪, פעם בחצי שנה אני מחליף סט דיו מקורי ( תמיד יש מבצע 1+1, ככה שכל הסט עולה 110₪ ). ואצלי בבית יש הרבה יותר הדפסות מ 10 דפים בחודש.

מדי פעם המחשב לא מזהה מדפסת, כיבוי + הדלקה של המדפסת - הכל חוזר להיות תקין. 

זאת מדפסת הכי טובה שהיתה לי אחרי brother, Canon וכמה מדפסות אחרות של HP - כל אלה הלכו לפח גג אחרי שנתיים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים ההמלצות על מדפסות שקניתם טרום קורונה ממש לא רלוונטיות. תעשו חיפוש בזאפ ותראו מה המצב. יש מדפסת הזרקת דיו אחת בערך של hp, שעולה 650 שח וסט דיו שלה עולה 450 ואין חלופי. פשוט אין מדפסות … מצב הזוי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...