Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי קופה 2008 מנוע 2.7

שימו לב! השרשור הזה בן 1083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

20210326_121305.jpg

רוצה  לשפר במנוע (לא אגזוז צ'יפ פילטר), יש מצב לטורבו \ צ'ארג'ר ? כמה יעלה ? המנוע הוא 2.7 ליטר אוטומט

יש לי מערכת גז ברכב לחיסכון בדלק

עם שווה לגעת במנוע הזה עם מערכת גז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כסף אתה מוכן להשקיע? האם אתה מוכן להפוך את הרכב ללא חוקי לכביש ולא עובר טסט?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהייתי מתחיל לשפר או לתכנן פרויקט על המנוע הזה, הייתי בודק את מגבלת המומנט בגיר,אני מעריך ששם החוליה החלשה שכנראה תוריד אותך מהרעיון... לציין כי פרוייקט גדישה יעלה בערך כשווי הרכב  במקרה המדובר

עריכה אחרונה על ידי sjerby
  • רעיון טוב! 1

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכסף הזה לא תקבל בישראל טורבו, אלא אם (וגם אז לא בטוח) תקנה חלקים ותעבוד לבד לגמרי, אבל אם אתה שואל את זה - כנראה שאתה עוד לא שם מבחינת ידע ונסיון.
העלות של פרוייקט כזה היא בערך כפולה, והיא כוללת בתוכה גדישה וצנרת, ניהול מנוע, שינוי במערכת הדלק, פליטה, מלא עבודת חשמל. בנוסף - אי אפשר להרים להוסיף כח בלי לגעת בבלמים ומתלים.

אם כל מה שמפריע לך ברכב זה כח, הדבר הכי חכם מבחינתך זה לעבור לאח הצעיר של הקופה - ולוסטר טורבו.
עוד דבר - מערכת הגז ככל הנראה תצטרך לעוף ותתכונן לזה שעם הכח באה גם צריכת הדלק (שגם ככה במנוע הזה היא הזויה).

לגבי הגיר כבר כתבו לך.

מצטער לבאס, אבל בישראל זה פשוט לא שווה את זה אם הרכב לא טורבו במקור ואתה לא מעוניין בסרטים ודרמות כל שנה וכל שוטר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם מערכת גז לחיסכון בדלק שמורכב עליו טורבו או סופר צ'רג'ר לא מקורי זה: א' לא יודע אם יעבוד כמו שצריך בכלל. ב' יש פה ניגוד עניינים מטורף של מערכת אחת שחוסכת בדלק ופוגמת בביצועים ומערכת אחרת שמגדילה את צריכת הדלק ומשפרת את הביצועים. ניסף לזה גיר אוט' פלנטרי פשוט ואז בכלל הרעיון של לשפר את הרכב הזה צריך לרדת מהפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.4.2021 בשעה 09:11, Taipan כתב:

רכב עם מערכת גז לחיסכון בדלק שמורכב עליו טורבו או סופר צ'רג'ר לא מקורי זה: א' לא יודע אם יעבוד כמו שצריך בכלל. ב' יש פה ניגוד עניינים מטורף של מערכת אחת שחוסכת בדלק ופוגמת בביצועים ומערכת אחרת שמגדילה את צריכת הדלק ומשפרת את הביצועים. ניסף לזה גיר אוט' פלנטרי פשוט ואז בכלל הרעיון של לשפר את הרכב הזה צריך לרדת מהפרק.

הרכב עושה 1/5 1/6 בדלק הזה יכול להיות עם מנוע v8  550 כוח

מלא היה יותר מי 170 כוח אז לא היה לי בעיה אבל הרכב חלש ולמה שישלם כול כך הרכב דלק על רכב חלש?

חשבתי לשפר אותו כי ירד הכוח

עריכה אחרונה על ידי יגל טוסקני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אם זה החיסכון שיש במערכת גז - אני לא יודע מה לומר לך (מתאפק מלומר לך לפרק אותה).

ב. כבר אמרו לפניי, שתי תגובות מעל.

ג. "הרכב חלש" - השאלה אם זה המצב התקין שלו (אם הרכב כשהוא תקין - חלש. תלוי מאוד גם במצב התחזוקה שלו גם אצלך אך גם אצל הבעלים הקודמים).

ד. אישית - הייתי מחפש כבר רכב אחר (שנקודת ההתחלה שלו יותר אופטימית מלכתחילה, מוגדש, ועם פוטנציאל שיפורים עתידי).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.4.2021 בשעה 14:32, יגל טוסקני כתב:

הרכב עושה 1/5 1/6 בדלק הזה יכול להיות עם מנוע v8  550 כוח

מלא היה יותר מי 170 כוח אז לא היה לי בעיה אבל הרכב חלש ולמה שישלם כול כך הרכב דלק על רכב חלש?

חשבתי לשפר אותו כי ירד הכוח

אתה עם רגל כבדה? כי לעשות 1/6 עם מערכת גז נשמע מוזר מאוד. אז כמה הרכב עושה בלי? 1/4? לא הגיוני. זה אמנם מנוע שאוהב דלק אבל 1/7 יותר הגיוני על בנזין.

או שאתה נוהג ממש עם דוושה עד הסוף או שמשהו לא תקין. הרכב מתוחזק?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.4.2021 בשעה 15:11, liav12 כתב:

אתה עם רגל כבדה? כי לעשות 1/6 עם מערכת גז נשמע מוזר מאוד. אז כמה הרכב עושה בלי? 1/4? לא הגיוני. זה אמנם מנוע שאוהב דלק אבל 1/7 יותר הגיוני על בנזין.

או שאתה נוהג ממש עם דוושה עד הסוף או שמשהו לא תקין. הרכב מתוחזק?

עם גז זה עושה לי 45 קילוגרם גז ל250 קילומטר

דלק עשה לי 300 קילומטר ל47 ליטר דלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...