Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מרוצה מהקארוק 2018 שרכשתי ומחפש מחליף ראוי, המלצות?

MoonKnight
שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

זה שנים שאני נוהג על רכבים של קונצרן VW (פולו, אוקטביה, גולף , סופרב) שמכולם הייתי מרוצה!

בעקבות שינוי עבודה (החזרת רכב ליסינג), ואחרי הרבה התלבטויות נבחרה הסקודה קארוק 2018 ברמת גימור אקסלוסיב 1.5 (כן כן, למרות הגיר)

אחרי כ 1000 ק"מ אני כבר יודע להגיד שלצערי אמנם על הנייר הרכב עונה על כל הנתונים ויותר אבל אני לא נהנה מהנסיעה (בעיקר בגלל הרגשת כבדות כללית של הרכב, זמן תגובה בהאצות ביניים, חוסר כח בתחילת נסיעה ובקרת שיוט אדפטיבית שמרגישה פחות טובה מכל הקודמות)

אז הגיע הזמן לבחון אלטרנטיבות, מה ברשימה?

מחירון של עד 130אש"ח (בתנאי שהרכב עוד באחריות יצרן של עוד כשנה) ; מחירון של עד 115אש"ח אם הרכב ישן יותר וללא אחריות

מנוע טורבו בנזין או היברידי עם 0-100 בפחות מ 8.5 שניות

מערכת מקורית תומכת Android Auto ומסך טאצ' נוח של 7 אינץ' לפחות

כניסה והנעה ללא מפתח

בקרת שיוט אדפטיבית (הרבה פקקים בדרך :))

ישיבה נוחה לנסיעה ממושכת עם עדיפות לכיסא חשמלי עם זכרון נהג

נפח תא מטען של 400ל' +

חסכוני בדלק (בשאיפה ל 1:15 יצרן או טוב יותר)

אשמח לכל הצעה/דעה מעניינת :)

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0ל100 ב8.5?

זו דרישה לא כזאת פשוטה, האפשרויות היחידות שעולות לי לראש זה הפוקוס והלאון.

אולי שווה במקרה שלך לבדוק הוט האצ, או האצ חמימה קצת יותר מאלו שציינתי אבל משומשת.

נגיד הלאון 1.8 או ה308 GT אני מאמין שיכולות לתת פתרון לא רע.

גולף GTI בספק שתכנס בתקציב, 308GTI- יש סיכוי שכן אבל לגבי שאר הפרמטרים אני לא חושב שהיא תתאים.

*שאר הפרמטרים קצת פחות התייחסתי(עבורי פחות חשובים ברכב אז אני פחות טורח לבדוק🤷‍♂️)

בסהכ אני חושב שהפוקוס תהיה הכי קרובה לדרישות

• מעניין 1

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרד מהג׳יפונים הכבדים עם הפוזה הריקה ותחזור לרכבים קצת יותר מהנים וקלים, מה אתה אומר על הפוקוס ST ליין? אתה מקבל רכב חדש מהיצרן בתקציב שלך ונראה לי שעומד בדרישות פחות או יותר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 3008 1.6 טורבו, בדגם של 180 כ"ס עושה 9.4 שניות למאה. אני לא בטוח אם זה היה ההספק ב- 2019 או שאז עדיין היה הספק נמוך יותר של 165 כ"ס. הנתון שלובינסקי מפרסמים הוא נתון לא תקני, עם נהג בלבד, ללא ציוד ודלק כפי שדורשת המדידה הרשמית ולכן לא ניתן להיעזר בו כהשואה לדגמים אחרים. בכל מקרה מצטרף להמלצה לוותר על ג'יפונים מגושמים.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, אני טוען שהיבואן מפרסם נתון ביצועים מטעה ואתה מוכיח לי על ידי הפרוספקט של היבואן?

במדינות מתוקנות יותר יבואן פיג'ו טורח לציין שהנתון הינו עם נהג בלבד, ראה פרוספקט אנגלי:

https://media.peugeot.co.uk/file/98/0/new-3008-suv-prices-and-specs.127980.pdf

האתר היחיד שמקפיד על נתון נכון של מדידה תקנית הוא נטקאר, שגם כתב על הנושא לא מעט פעמים:

http://www.netcar.co.il/guide/guide.php?manuf=36&model=1241

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, חייב להודות שלא ציפיתי לראות פה פיג'ו אבל על פי הנתונים היבשים וה-30 סוסים הנוספים היא לא "מרביצה" יותר מהקארוק ואפילו עם צריכת דלק פחות טובה - האם היא דינמית יותר ותיתן חוויית נהיגה דומה לגולף או סופרב?

מה לגבי רכב היברידי או Plug-in שמקבל תוספת כח מהמנוע החשמלי? יש משהו שעומד ברשימה?

image.thumb.png.4a910038f2a0830e316a6f5d57e73f2b.png

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החתימה שלך הרכב שהוחלף ע"י הקארוק מצוייד באותו מנוע ולא פחות כבד ממנו.. איך הוא מרגיש לך יותר כבד?

לגבי מערכות בטיחות ובכלל - הקארוק אמור לעבור מתיחת פנים מהותית ובה יקבל את המנועים עם מע' מיקרו הייבריד ואת מערך הבטיחות העדכני של הקוצרן, וכמובן עידכון מתבקש לעיצוב החיצוני ולסביבת הנהג המתיישנת..

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס st line עברה עדכון לפני כמה ימים. הוחלף המתלה האחורי במתלה רב חיבורי, לפי מה שאומרים זה שיפר את חווית הנהיגה ואת נוחות הרכב. המנוע גם זריז למרות שהוא 3 צילינדרים, עושה 8.4 ל100, וגם תיבת ההילוכים פלנטרית ויותר טובה לפקקים. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, MoonKnight כתב:

מעניין, חייב להודות שלא ציפיתי לראות פה פיג'ו אבל על פי הנתונים היבשים וה-30 סוסים הנוספים היא לא "מרביצה" יותר מהקארוק ואפילו עם צריכת דלק פחות טובה - האם היא דינמית יותר ותיתן חוויית נהיגה דומה לגולף או סופרב?

מה לגבי רכב היברידי או Plug-in שמקבל תוספת כח מהמנוע החשמלי? יש משהו שעומד ברשימה?

image.thumb.png.4a910038f2a0830e316a6f5d57e73f2b.png

לא יודע מאיפה מצאת את זה אבל זה הביצועים של המנוע הקודם עם ה165 כ"ס והגיר 6 הילוכים,לא הדגם הנוכחי.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, The Greek Freak כתב:

הפוקוס st line עברה עדכון לפני כמה ימים. הוחלף המתלה האחורי במתלה רב חיבורי,

כבר לפני כחודשיים סופקו מכוניות st line עדכניות שבהם מתלה אחורי רב חיבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 3008 זה לא הוט הץ, שלא תבין לא נכון הרכב זריז ומרגיש קליל וההגה הקטן מוסיף ואפשר להנות אבל לא לזה נבנה הרכב.

במאזדה ספיריט שהייתה לי כל הזמן הרגשתי שכולם נוסעים כמו סבתא והייתי תוקף סיבובים, עם בפיזו (שיותר חזקה מהמאזדה) אני בעיקר מרגיש שלא מעניין אותי אם כולם נוסעים לאט.

אתה מבודד לגמרי מהכביש והרכב נותן תחושה של שקט ורוגע ככה שאני לא חושב שאתה תתקוף איתו (ולצורך העיניין כל SUV אחר) סיבובים.

יש מצב שזה גם הגיל המולפג שהגעתי אליו (39)

עריכה אחרונה על ידי motizkn
  • אהבתי 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...